Splněná přání a poděkování našich prodejců

Pan Lubor děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Lubor získal od svých věrných zákazníků příspěvek na bydlení a díky tomu už od října až do půlky ledna nemusí být na ulici, ale uhradil si bydlení na ubytovně. Chce Vám všem moc poděkovat, popřát krásné svátky a hodně pohody. "Moc Vám děkuju, že můžu strávit kus zimy v teple. Krásné svátky všem!" 

Váš prodejce Lubor

 

Setkat se s ním můžete na jeho prodejním místě na Lužinách! :-)

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek

Panu Michalovi se nastřádaly pěkné peníze, ze kterých mohl uhradit nezbytné výdaje na plyn a hovorné. Moc za to děkuje, pozdravuje a přeje krásné svátky. 

účtenka

Pan Radek má naspořeno na bydlení

Pan Radek má radost, protože teď díky vám nemá těžkou hlavu z placení nájmu. Podařilo se mu nasbírat od vás dost peněz, aby mohl zaplatit část ubytování a všem děkuje. Těší se na Vás na svém prodejním místě.

 

Prodejce Radek

Prodejní místo Kačerov a Boskovice

účtenka

Prodejce Lukáš děkuje za příspěvek na nájem

Zdravím všechny, chtěl bych vám poděkovat za to, že jste mi pomohli v tíživé situaci a finančně mě podpořili. Moc mi to pomohlo se splacením nájmu, takže ještě jednou díky, vážím si toho. Váš Lukáš z Bystrce

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr z prodejního místa Skalka vám moc děkuje, že si mohl z příspěvku uhradit ubytovnu. Jsem moc rád a děkuju lidem, bez nich by to bylo dost těžké. Přeju krásné svátky!

 

Prodejce Petr, Skalka

účtenka

Paní Karla děkuje za automatickou pračku

Děkuji za finanční příspěvky na pračku. Jsem ráda, že ji mám a nemusím prát pro celou rodinu v ruce.
Vaše prodejkyně Karla

účtenka

Paní Irena děkuje za zimní obuv a digitální váhu

Paní Irena šetřil ana zimní obuv a digitální váhu pro diabeitky. "Všem co mně přispěli na věci, které opravdu potřebuji, moc a moc děkuji. A také moc děkuji Matymu – který ze svého psího fondu s páničkem – studentem doplatil zbývající část do 5000 Kč. Ještě jednou moc a moc děkuji".
Prodejkyně Irena z Dejvic. Z naspořené částky zbylo 835,- Kč, které paní Irena použila na nákup zimní bundy. 

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek na potraviny a hygienu

Paní Helena moc děkuji za příspěvek na hygienu a potraviny. Obzvlášť před vánocmi jí moc pomohl. Paní helena vzkazuje všem zákazníkům: "Děkuji Vám za celoroční podporu, tento rok byl pro mě obzvlášť těžký. Přeji veselá vánoce, Vaše Helena

účtenka

Michal děkuje za příspěvek na šalinkartu! :-)

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na zakoupení třízónové čtvrtletní šalinkarty. Jelikož nebydlím v Brně, nýbrž v Adamově, moc mi to ušetří finance za cestování. Jelikož jsem měl zažádáno o příspěvek 3000 Kč a šalinkarta mě stála pouze 2140 Kč, dokoupil jsem si za zbytek peněz zdravotnické potřeby, konkrétně sterilní čtverečky a obvazy, které mi vydrží alespoň na čtvrt roku. Všem dárcům mnohokrát děkuji!

Váš prodejce Michal

účtenka

Pan Jan děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Honza děkuje za příspěvek na bydlení. "Finance na bydlení se mi te´d moc hodní, obzvlášť, když je ted tak všechno drahé. Jste zlatí, že nás prodejce takto podporujete. Přeji krásné svátky! Váš Honza

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín šetřil na nové bydlení. Vzhledem k situaci na trhu nemovitostí se bohužel nové bydlení nepodařio sehnat, tak jsme příspěvek použili na bydlení stávající. "Děkuji  všem, kteří mi přispěli, velice si Vaší pomoci vážím. Doufám, že se s rodinou jednou přestěhujeme do vlastního, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. Budu se těšit na setkání na mém prodením místě Kobylisy".

účtenka

Karel děkuje za příspěvek ne bydlení

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem v době vánočních svátků. Moc mi to pomohlo, ani nevíte, jak jsem rád, že se nemusím strachovat, že skončím na ulici. Přeji šťastné a veselé vánoční svátky a mnoho dobrého donového roku. Vás Karel.

účtenka

Pan Daniel z Muzea děkuje za bydlení

Pan Daniel by si výhledově rád našetřil na nájem v malé garsonce. Peníze mu teď bohužel stačí jenom na ubytovnu, přesto je velmi rád, že není na ulici. Moc vám děkuje za peníze, které posíláte a přeje krásné svátky! "Jsem moc rád, že mi pomáháte. Děkuju!"

 

Daniel z Muzea

účtenka

Paní Lenka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Lenka šetřial na příspěvek ny bydlení. Do práce nemůžu odejit hlavně kvůli zdravotním problémům, je po mrtvici. Paní Lenka děkuji čtenářům, kteří jí přispěli a dodává: "Nový Prostor mi pomáhá vydělat na živobytí, moc Vám všem děkuji za příspěvek na bydlení, který mi moc a moc pomohl". Vaše Lenka

účtenka

Paní Marcela děkuje za nákupní tašku na kolečkách

Chci ze srdce poděkovat všem dárcům za příspěvky na tašku na kolečkách. Mám nemocnou páteř a klouby, tudíž nemohu nosit nic těžkého, takže taška na kolečkách je pro mne velký nepostradatelný pomocník. Tímto všem ještě jednou děkuji!
Vaše prodejkyně Marcela
Masarykova, Brno

účtenka

Paní Marcela děkuje za varnou konvici

Paní Marcela má velkou radost z toho, že se varné konvice značky

SENCOR (SWK 36 YL) dočkala tak brzy. Všem svým dárcům touto cestou vzkazuje: "Moc ráda bych poděkovala všem milým lidem za příspěvek na rychlovarnou konvici, na kterou mně i mé mamince přispěli."  Varná konvice totiž nebude dělat radost jenom paní Marcele, ale také její mamince. "Velmi si toho vážím a z celého srdce za sebe i za svoji maminku velice děkuji a těším se na Vás na mém prodejním místě.

 

Vaše prodejkyně Marcela z Brna".

účtenka

Slečna Klára zdraví a děkuje za bydlení

Všem, kteří jste sympatické slečně Kláře přispěli, moc děkujeme. Vzkazuje, že přeje vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a že je moc ráda, že se najdou lidé, kteří dokáží nezištně pomoci.

 

 

účtenka

Paní Andrea děkuje za příspěvek na potraviny a hygienu

Paní Andrea děkuje za příspvěvek na hygienu a potraviny. "Přeji vše dobré do nového roku, hlavně hodně zdraví, štěstí a hlavně peněz:-)", Vaše Andrea

účtenka

Pan Martin děkuje za mobil

Pan MArtin šetřil na mobil. Všem dárcům vzkazuje:"Děkují moc všem, kdo mi na ten mobil přispěl. Teď můžu být vždycky v kontaktu se svou rodinou a kamarády, a také spolu se sociální pracovníci se naučím používat sociální sítě. Moc si vážím vaší podpory a jsem za to moc vděčný." Váš Martin

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Paní radana šetřila na bydlení. Nakonec jsme z příspěvku pořídili novou deku a polštář a za zbytek jsme doplatili bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Můstek".

účtenka

pan Ladislav děkuje za vysavač

Pan Ladislav spořil na vysvač. S manželkou jsou pejskaři a z pejsků, jak je známo, může být i nepořádek. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc šťastný, že vysvavač máme, třeba se jednou přestěhujeme z ubytovny a vysavač nám bude vysávat nový domov. Z celkové ceny ještě zbylo na kredit do mobilu. Díky moc!!!!! Váš Láďa

účtenka

Pan Václav děkuje za ubytování

Sešlo se od vás od čtenářů přesně tolik, kolik se hodí panu Václavovi na měsíční bydlení na ubytovně. Pan Václav z Letňan má radost a vzkazuje vám:

 

Děkuji touto cestou všem dárcům za pomoc v nelehké době - příspěvky na úhradu nájmu na ubytovně, v níž bydlím již pátým rokem. Jsem zde dost spokojen. Na tomto má v současné době lví podíl právě prodej Nového prostoru a zákazníci. 

 

Václav z Letňan vás zdraví!

 

 

účtenka

Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem, ani nevíte, jak mě to těší, že o bydlení nepřijdu. Přeji krásný čas, Váš Pavel.

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jaroslav je moc rád, že mu čtenáři časopisu pomáhají s nájmem. Díky nim je schopný platit ubytovnu a udržet si tak bydlení i v době zimy.

Jsem moc rád a chci popřát všem čtenářům krásný nový rok 2020

 

Prodejce Jarda

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Martina spořila na bydlení, ubytování zdražili. Všem, kteří jí přispěli vzkazuje. "Moc děkuji všem, kteří mi na nájem poslali peníze na nájem, moc mi to pomohlo. přeji hodně zdraví a štěstí". Vaše Martina

účtenka

Paní Marcela děkuje za příspěvek na léky a potraviny

"Dobrý den, chtěla bych vám všem moc poděkovat za to, že jste i v této nelehké předražené době štědří a přispěli jste mi finance na léky a potraviny. Moc si toho vážím a přeji vám hodně štěstí, zdraví a i když je ještě brzy, tak vám přeji vše nejlepší do Nového roku!"

účtenka

Pani Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamila moc děkuje za příspěvek na bydlení, v této chvíli jí to opravdu "vytrhlo trn z paty", vzhledem k tomu, že dnes na svém prodejním místě za sedm hodin prodeje prodala pouze jeden časopis. "moc všem děkuji, mám Vás všechny moc ráda, držím palce, ať to všichni překonáme a těším se na vás na svém prodejním místě Náměstí Míru". Vaše Kamila.

účtenka

Paní Marcela děkuje za příspěvek na bydlení

"Chtěla bych Vám všem velmi poděkovat za to, že jste mi opravdu rychle poskytli finanční příspěvek na bydlení. Velmi nám to s maminkou pomůže. Mileráda Vám všem poděkuji na svém hlavním prodejním místě v podchodu u Tesca nebo na svém doplňkovém prodejním místě v Bille na Kořískove. :-)"

účtenka

Prodejci děkují za krásný vánoční den

Moc Vám děkujeme za příspěvek na vánoční den, který jsme uspořádali pro pražské a brněnské prodejce, kteří se za námi vydali do Prahy. Již od rána bylo v denním centru veselo - hrály koledy, svítil stromeček a pro prodejce byly připraveny spousty dobrého jídla. Každý prodejce dostal bramborový salát a řízek, k tomu si mohl dát vynikající vánočku, cukroví, chlebíček nebo nealkoholický punč. Sociální pracovnice také pro prodejce připravily bohatý doprovodný program - hrála se hra Riskuj, ve které byly vědomostní otázky nejen o organizaci, prodeji časopisů, ale třeba i otázky ze života sociálních pracovnic. Prodejce hra moc bavila, navíc díky rozdělením do týmů také utužila vzájemné vztahy. Nakonec se hrálo na kytaru a zpívaly se koledy. Moc Vám děkujeme, že jsme díky Vám mohli prodejcům udělat krásný den plný radosti, dobré nálady a skvělého jídla. Vážíme si vaší podpory. 

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na vybavení domácnosti

Paní Dagmar naspořila pěknou částku, a tak může vesele vybavit svoje bydlení. Pilka a sekara na dřevo, planový vařič spolu s náplněmi, malé přenosné přímotopy a plynový teplomet, to vše se paní Dagmar podařilo pořídit za peníze od čtenářů a zimy už se nebojí. Moc děkujeme a paní Dagmar vzkazuje: "Vůbec jsem nečekala, že se dá dohromady tolik dárců a budu si moct zaplatit nejen bydlení na nějakou dobu dopředu, ale také spousta vybavení, které se bude hodit. Moc díky a přijďte se na mě a moje zvířata podívat na prodejní místo na Hradčanskou do metra."

 

Prodejkyně Dagmar

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena šetřila na ubytování, pak si zlomila nohu a díky Vaší podpře neskončila bez střechy nad hlavou. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, milí čtenáři, zachránili jste mě před nejhorším, děkuji mnohokrát!!!! Přeji všem veselé vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku". Vaše Alena

účtenka

Pan Milan děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Milan spořil na bydlení. "Děkuju všem za pomoc v těžké situaci, opravdu jsem nečekal tak rychlou a skvělou pomoc, je to nádherné. Až to skončí, uvidíme se zase všichni na Flóře. Váš Milan."

účtenka

Pan Michal moc děkuje za příspěvek na notebook! :-)

Všem bych vám chtěl moc poděkovat! Notebook již mám a jsem z něj nadšený! Bez vaší pomoci bych si to nemohl dovolit, ještě jednou vám všem děkuji za vaši štědrost. Jelikož stál notebook přes 5500, za zbytek peněz jsem si objednal v lékárně zdravotnický materiál, na který prozatím ještě čekám, tudíž ani koruna nepřišla na zmar.

Děkuje a všechny vás zdraví prodejce Michal z Brna od Bati.

účtenka

Paní Jitka děkuje za příspěvek na léky

Paní Jitka prosila své zákazníky o příspěvek na léky, vzhledem ke zdražování potravin, nájmů a energií pro ni není lehké vše zaplatit. "Moc děkuji všem za Váš příspěvek léky, které beru na moje nemocné srdíčko. Těším se na Vás na Tylově náměstí, kde prodávám každý pracovní den." Vaše Jitka

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Antonínovi z Kobylis se díky jeho fanouškům podařilo vybrat příspěvek na ubytování. Je za to moc rád, podpory si velmi váží a svým čtenářům děkuje: Mám velkou radost, že se mi podařilo nasbírat peníze na ubytování a odpadla mi tak zase jedna starost. Snažím se sehnat lepší bydlení pro sebe a rodinu, není to snadné, ale snad se mi to jednou podaří."

Moc vám děkuji, Antonín

účtenka

Paní Eva děkuje za příspěvek na bydlení

Dobrý den, moc vám všem děkuji, že jste mi pomohli naspořit na část nájmu, velmi mi to pomohlo a vaší pomoci si nesmírně vážím. Vím, že to není samozřejmost a ráda vám poděkuji na svém prodejním místě v Brně na Moravském náměstí.

Vaše prodejkyně Eva

účtenka

Pan Petr je happy za bydlení

Prodejce pan Petr z Florence/Masaryčky je rád za vaši pomoc. "Moc díky za příspěvek na bydlení, protože bez vás by to bylo těžké." - vzkazuje Petr a těší se na vás!

 

Držte se, protože my se díky vám držíme!!

účtenka

Pan Dan děkuje za příspěvek na specializované vyšetření

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to bez vaší pomoci nedokázal. Moc Vám děkuji.

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno.

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na zimní bundu

Všem, kteří jste přispěli prodejci panu Karlovi na nákup teplé zimní bundy, děkujeme. Pan Karel vybral pěknou bundu, přes eshop se netrefil do velikosti, a tak musíme bundu vyměnit.  A potom vás odměníme fotkou, jak je pan Karel spokojený v nové bundě. Všem, co přispěli, moc děkuje a těší se na prodejním místě na Palačáku.

 

 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na první měsíční nájem na ubytovně. Podařilo se mu přestěhovat z nocležny na ubytovnu a je za to moc rád. "Moc děkuji všem přispěvatelům, jsme rád za podporu, které si hluboce vážím a mým cílem je si bydlení na ubytovně udržet. Těším na Vás na mém prodejním místě v metru Florenc". 

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvke na bydlení

Paní Karle jste přispěli na zaplacení nákladů na ubytování. Paní Karla je nadšená a všem děkuje. "Moc mi opravdu Vaše pomoc, jak se říká na Moravě, vytrhla trn z paty"!

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr vzkazuje všem dárcům, že za peníze, které mu poslali na bydlení, moc děkuje. "Všem čtenářům moc děkuji, vážím si vaší pomoci, příspěvek mi moc pomohl a mám teď zase o starost míň." Pan Petr se s vámi řád setká na jeho prodejním místě na Skalce.

Brzy naviděnou!

Prodejce Petr ze Skalky

účtenka

Paní Eva děkuje za příspěvek na šalinkartu a potraviny

Dobrý den, děkuji vám z celého srdce, že mi touto cestou pomáháte s mojí těžkou finanční situací. Vážím si toho a moc mi to pomáhá, jak finančně tak i psychicky. Děkuji!

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu

Dobrý den, mnohokrát děkuji za každou kačku, kterou jste mi přispěli na šalinkartu. Vážím si vaší pomoci.

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena děkuje všem, kteří jí přispěli na nájem. Bohužel se jí o tři měsíce opozdilo vyplacení příspěvku na bydlení a paní Alena s manželem se museli hodně otáčet, aby chybějící peníze vydělali. Bohužel Alena onemocněla a nemohla přispět do rodinného rozpočtu. Hrozila tak ztráta bydlení. "Všem zákazníkům moc děkuji za to, že nám pomohli a my tady i nadále můžeme bydlet. Jste skvělí, opravdu moc si toho vážíme," vzkazuje Alena. 

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Miloš z Palmovky bydlí, a to díky vám! podařilo se vybrat krásných 5500 Kč na měsíční nájem na ubytovně. Pan Miloš je za to rád, je to opravdu velká pomoc.

 

"Moc díky všem, kteří mě znáte z prodejního místa" (na Palmovce a občas na náplavce) !

 

Prodejce Miloš

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena všem zákazníkům děkuje za pomoc se zaplacením nájmu. ,,Loni jsme se s manželem konečně přestěhovali z ubytovny a postupně se nám to povedlo všechno krásně zařídit. Bohužel jsem minulý měsíc skoro prodělala infarkt a musím být v klidovém režimu. Takže chyběl můj výdělek při placení nájmu. Chci moc poděkovat všem zákazníkům, kteří přispěli a zachránili nám střechu nad hlavou, vaše Alena."

účtenka

Pan Jarda moc děkuje za příspěvek na stravu

Pan Jarda původně šetřil na mobilní telefon, vzhledem k pandemii jsme ale finance využili na na nákup obuvi, potravin, úhrady elektřiny a část nájmu. "Moc, moc, děkuji za příspěvek, čtenáři jsou neuvěřitelní, jak nám všem těď pomáhají a nenechají nás skončit na ulici! Mějte se krásně a přeji pevné zdraví všem", Váš Jarda, náměstí Republiky

účtenka

Pan Pavel z Petřin děkuje za štědrý příspěvek na bydlení

Pan Pavel od Vás nasbíral opět pěknou částku, která mu pokryla velkou část spaní na ubytovně. Moc vám děkuju a přijdte se na me podívat na Petriny, rád vás uvidím a popřeju pěkné svátky.

 

Prodejce Pavel, Petřiny

účtenka

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem, je to pro mě velká radost a jistota, že o bydlení nepřijdu. Přeji krásný čas, Váš Pavel.

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek

Dobrý den, moc vám děkuji za každou korunu. Budu ráda, když se za mnou zastavíte na mé prodejní místo Brněnka Kraví Hora.

Vaše Helena

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Mnohokrát všem děkuji, že jste mi za tak krátkou chvíli dokázali naspořit finance na bydlení. Ještě jednou děkuji moc i za svou rodinu.

účtenka

Paní Eva děkuje za čtvrtletní šalinkartu

Paní Eva děkuje všem dárcům za přípsěvek na čtvrtletní šalinkartu: "Moc děkuji všem čtenářům, kteří mi přispěli na čtvrtletní šalinkartu a můžu tak využívat dopravu města Brna, moc si toho vážím! Přeji Vám jen to dobré, hlavně klid a pohodu v dnešním uspěchaném světě. Vaše Eva z Brna"

účtenka

Paní Karla děkuje za roční šalinkartu

Dobrý den, 

chtěla bych Vám moc poděkovat, že se již mohu po Brně pohybovat MHD. Tak ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli, vážím si toho.

Vaše Karla z Brna-Albert Ečerova.

účtenka

Paní Květa děkuje za úhradu poplatků za mobil

Paní Květa šetřila na poplatky mobilnímu operátorovi, tento dluh, který vznikl v minulosti pomalu, ale jistě narůstal všemi úroky a paní Květa je velmi ráda, že je dluh splacen a někdy v budoucnu na ni nevyskočí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsme velice ráda, že jsem dluh uhradila a mám jej, jak se říká z krku. Celkem čtenáři přispěli 3000,- Kč, dluh byl 2902,- Kč. Zbývajících 98 Kč jsme použili na úhradu ubytování. 

účtenka

Paní Radana děkuje za mobilní telefon

Paní Radana spořila na mobilní telefon značky Nokia 3310 v celké částce 1600 Kč. "Někteří kolemjdoucí si myslí, že když mám mobil, tak jsem na tom finančně dobře. Ale není to úplně pravda. Měla jsem mobil z bazaru, baterka nevydržela ani půl dne a když jsem celý den na prodejním místě, tak mě stresuje, že se telefon vypne a nejsem na příjmu. Třeba sociální pracovníci NP nás pomocí sms zpráv pravidelně informuje o všem, co potřebujeme, o situaci na výdejně a dalších novinkách, taky nikdy nevíte, kdy bude potřeba třeba zavolat záchrannou službu nebo policii. Teď jsem spokojená a šťastná, že nový telefon mám. Děkuji všem, kteří mi na nákup mobilu přispěli a opět se na vás těším na svém prodejním místě Můstek metro", říká spokojeně paní Radana.

účtenka

Paní Broňa děkuji za příspěvek na bydlení

Naše prodejní star, paní Broňa ze stanice metra Ládví spořila na bydlení. Všem, kteří ji a jejímu morčátku na střechu nad hlavou přispěli posílá pozitivní energii a těší se, až se za ní zase stavíte. "Díky a mějte se krásně a hlavně ZDRAVÍČKO!!!!", Broňa vesele vzkazuje.

účtenka

Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pavel děkuje za všem, kteří mu přispěli na nájem. Ceny jdou nahoru a Pavlovi také zdražili nájem na ubytovně. "Horko-těžko teď všechny náklady uhradím, tak jsme šťastný, že jsem od čtenářů dostal podporu na bydlení. Moc děkuji!. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na ubytování. Všem svým podporavatelům moc děkuje za příspěvky, které mu zaslali a přeje v této době mnoho zdravíčka a duševní pohody. "Je super, že máme u nás tak hodné lidi. Moc se vás všechny zase těším na Andělu!"

účtenka

Paní Marcela děkuje za příspěvek na léky a potraviny

Dobrý den, moc děkuji všem hodným lidem, kteří mi přispěli jakoukoliv finanční částkou na léky a potraviny pro mě i moji vážně nemocnou maminku. Obě si toho velmi vážíme.

účtenka

Pan Lukáš moc děkuje za příspěvek na dioptrické brýle

Chtěl bych moc poděkovat všem lidem, kteří mi přispěli jakoukoliv částkou na dioptrické brýle. Konečně vidím! :-) Ještě jednou vám děkuji, moc si vážím toho, že mě podporujete a pomáháte. 

Váš prodejce Lukáš.

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na ubytování a doplatky na léky. Vše se podařilo díky laskavým čtenářům naspořit velice rychle, takže má pan Jaroslav na svátky vystaráno a může v klidu odpočívat. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc rád a těším se z toho, že mě máte rádi, moji milí zákazníci. Přeji veselé vánoce a šťstaný nový rok. Váš Jaroslav z metra Luka

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr z Florence a Masaryčky bydlí na ubytovně dlouhodobě. Přesto mu teď vaše pomoc přišla vhod více než jindy. Na ulici se teď moc časopisů neprodá a tak je to boj. Držíme palce a děkujeme všem, kteří sympaťákovi Petrovi pomohli, aby ho udrželi na ubytovně. 

 

Velké díky! Prodejce Petr

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na teploměr

Pan Slavko děkuje všem, ktečí mu přispěli na teploměr pro slabozraké. "Blíží se podzim, kdy jsem často nemocný, ale kvůli mému postižení na obyčejném teploměru nepoznám, jestli mám teplotu. Proto mi moje sociální pracovnice pomohla najít tenhle lékařský teploměr, který mi po změření nahlas řekne, jakou mám teplotu. Moc a moc vám za příspěvek děkuji", Váš Slavko

účtenka

Děkuji, že díky Vám můžu jít na koncert

Chci Vám všem moc poděkovat z celého svého srdce, že jste mi přispěli na koupení lístku na koncert. Mariku Gombitovou již dlouhé roky obdivuji a její hudba mě provází těžkými momenty v mém životě. Dojalo mě, když mi došlo, že na koncert opravdu půjdu a Mariku uvidím na vlastní oči. Ještě si musím koupit košili, abych neudělal ostudu! Děkuji, vážím si toho. 

účtenka

Klára z Budějovické děkuje za podporu bydlení

Klára z Budějovické tímto vzkazuje, že moc děkuje, takovou pomoc ani nečekala a rozhodně jí to vylepšilo vánoční svátky.

 

Moc díky a krásné svátky!

 

Kláza z Budějovické

účtenka

Prodejce Tomáš děkuje za telefon

Moc vám děkuji za perfektní telefon! Teď můžu telefonovat, přijímat zprávy a dokonce i pořizovat hezké fotografie! Velmi si vážím vašich příspěvků, Tomáš

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejce Stanislav všem děkuje za příspěvky, kterými jste mu pomohli překonat nelehké chvíle. Díky vašim příspěvkům si udržel bydlení a střechu nad hlavou. "Mám invalidní důchod, který mi ale nestačí ani na zaplacení mého trojlůžkového pokoje na ubytovně, tak chodím prodávat. Přes léto byl prodej slabší a tak jsem moc vděčný, že jste mi pomohli si ho udržet. Bydlení si moc vážím a nechci znovu skončit na ulici, kde jsem byl skoro dvacet let..."

účtenka

Prodejkyně Radana děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejkyně Radana ze stanice metra Můstek v Praze děkuje všem svým podporovatelům, kteří ji přispěli na ubytování. ,,Ve všem tom zdražování došlo i na zdražení naší ubytovny. Přišlo to tak neočekávaně, že jsem bohužel neměla připravenou žádnou rezervu a hrozilo mi, že o bydlení přijdu. Naštěstí mám Nový Prostor a své skvělé podporovatele a zákazníky, kteří mi pomohli tuto situaci vyřešit a přispěli mi na nájem. Díky vám stále bydlím a mám střechu nad hlavou, mockrát vám děkuji," vzkazuje prodejkyně Radana.

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Velké poděkování všem, kteří mi pomohli v těžké finanční situaci s příspěvkem na bydlení. Velice rád vám poděkuji na svém prodejním místě v Brně na Zelném trhu a mohu slíbit, že vás nezklamu.

Váš prodejce Jiří.

účtenka

Prodejce Karel děkuje za příspěvek na zaplacení dluhu

Prodejce Karel děkuje všem svým zákazníkům, kteří mu pomohli umořit jednu z dlužných částek: ,,S mojí sociální pracovnicí jsme začali pracovat na tom, abych se zbavil všech dluhů. Je pro mě důležité, abych zaplatil za chyby, které jsem udělal. Průběžně si na splátky odkládám u mojí sociální pracovnice, která mi s tím moc pomáhá. Moc vám všem děkuji za to, že mi pomáháte v tom, abych se těchto mých chyb co nejdříve zbavil a mohl si říct, ž ejsem vrátil vše, co jsem měl. Moc vám děkuji, vážím si vaší pomoci."

účtenka

Paní Monika děkuje za lednici

Paní Monika spořila na lednici. Monika prodává Nový Prostor na Červeném Vrchu u prodejny potravin již 12 let. Prosila čtenáře o příspěvek na lednici a tímto všem moc děkuje. "děkuji všem za příspěvek, pomhli jste nejen mě, ale i celé mé rodne, jsme za lednici moc šťastní a přejeme všem pevné zdraví. Vaše Monika."

účtenka

Radek děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení čtenáři, děkuji Vám za příspěvek ny bydlení, moc mi pomohl v začátku podzimu. Díky vaší pomoci jsem si vytvořil finanční rezervu a nepřežívám ze dne na den. Děkuji ještě jednou a těším se na Vás na mém prodejním místě Kačerov. 

účtenka

Paní Jitka děkuje za příspěvek na vozík

Dobrý den, děkuji všem, kterí mi přispěli na vozík, který se minulý týden rozbil. Je pro mě důležtý, protože v něm vozím časopisy pro svoje zákazníky a bez kterého se neobejdu. Moc Vám všem děkuji za příspěvek a těším se na Vás na mém prodjním místě. Vaše Jitka

účtenka

Pani Alena děkuje za bydlení

Paní Alena z Muzea je  moc ráda, ze jste jí prispeli na nájem na ubytovně tak rychle. Takovou pomoc opravdu nečekala. díky všem!

účtenka

Pan Aleš děkuje za příspěvek na bydlení

Všem děkuji za příspěvek na bydlení, moc mi to teď před Vánocemi pomůže. Všem Vám přeji šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na Vás na mém prodejním místě. Váš Aleš

účtenka

Pan Josef Děkuje za příspěvek za bydlení

Pan Josef je moc rád za příspěvek na bydlení, který od Vás dostal. Díky tomu se mu podařilo najít stálé bydlení s důstojným zázemím, a tak by chtěl poděkovat a vzkázat, že se bude snažit to všem svým čtenářům časopisu vrátit alespoň v podobě dobré nálady a milého slova na prodejním místě.

 

Moc Vám děkuju!

Josef z Karlova náměstí

účtenka

Pa Jaroslav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jarda dlouhodobě řešil situaci okolo svého bydlení a pomoci mamince, která si již o sebe nepostará a bydlí v chatce. Nakonec se podařil malý zázrak, našel bydlení v minigarsonce blízko maminky, takže má lepší zázemí a o maminku se při tom může starat. Sám k tomu říká:"Je to super, mám velkou postel, sprchu i zázemí a přitom jsem od maminky 5 minut pěšky. Takže jí pomůžu nasekat dřevo, nanosit vodu a donést nákup. Moc všem děkuji a těším se na Vás na Vašem prodejním místě."

účtenka

Pan Michal děkuje za čtvrtletní šalinkartu

Pan Michal všem moc děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu a vzkazuje: "Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří se o nás zajímají a posílají peníze na naše potřebné záležitosti. Vážíme si Vaší pomoci. Já si za naspořené finance pořídil čtvrtletní šalinkartu. Jelikož jsem invalidní důchodce a mám ji se slevou za 800 Kč, tak jsem si za zbylých 570 Kč dobil svůj mobilní telefon, abych tak mohl komunikovat se sociální pracovnicí a svými přáteli. Určitě Vás rád uvidím a poděkuji osobně na svém prodejním místě na České u obchodu knihy Dobrovský. Váš prodejce Michal z Brna."

účtenka

Pan Miroslav děkuje za příspěvek na nájem

Moc děkuji všem, kteří mi pomohli naspořit na nájem. Po několika letech snažení se mi podařilo získat sociální byt, jelikož do nájemního bydlení mě skrze můj vzhled nechtěl nikdo vzít i přesto, že jsem měl kdysi na kauci naspořené finance. Poslední dobou je však čím dál horší naspořit peníze na bydlení, jelikož se jídlo zdražuje čím dál víc a vložím do toho více financí, abych měl teplé jídlo alespoň jednou denně. Proto vám všem ještě jednou mnohokrát děkuji za vaši štědrost. Když budete mít čas, stavte se za mnou na kus řeči na mé prodejní místo na Pionýrské u Mety.

Váš brněnský prodejce Mirek, 1531

účtenka

Paní Radana děkuje za bydlení

Paní Radana moc děkuje za podporu čtenářů, kteří jí pomáhají s bydlením. Moc si toho váží a vzkazuje: Děkuju vám všem za pomoc, jste skvělí!

 

Radana z Můstku

účtenka

Paní Marcela děkuje za vařič

Chci všem dárcům poděkovat, že jsem za naspořené peníze mohla pořídit dvouplotýnkový vařič. Konečně můžu pohodlně připravit nějakou dobrotu pro moje přátele, moc mi to udělalo radost.

 

Ze srdce díky, Vaše Marcela

účtenka

Pan dan děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Daniel šetřil na ubytování. "Všem, kteří mi přispěli na ubytování moc děkuji z celého srdce a přeji, at jste zdraví! Těším se na Vás na mém prodejníém místě metro Muzeum". Váš Daniel

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc rád, že mu pomáháte udržet si dobré místo v ubytovně. Všem štědrým čtenářům děkuje a vzkazuje: Moc díky za podporu, mám velkou radost. Rád prodávám Nový Prostor hlavně kvůli tomu, že mě čtenáři podporují a to mi dodává optimismus.

 

Prodejce Petr z Anděla a Karláku

účtenka

Pan Lukáš děkuje za příspěvek na bydlení

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mi pomohli v mé nepříznivé sociální situaci a přispěli mi finance na zaplacení nájmu v azylovém domě. Určitě se za mnou zastavte na mé prodejní místo na Mendláku k Albertu, rád vám předám časopis zcela zdarma jako poděkování. 

Prodejce Lukáš

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se v loni přestěhoval. Mám perfektní paní bytnou, příjemného spolubydlícího, jen ty zvedající se ceny na živobytí mě děsí, je pro mě težké z důchodu vyjít. Už jsem si myslel, že zase skončím na ulici. Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

paní Květa je šťasná, že jí pomáháte s bydlením. Vzkazuje, že děkuje a že vás má ráda.

 

díky Vám!

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za zimní boty

Pan Zdeněk spořil na zdravotní zimní obuv v celkové výši 2000,- Kč. Je diabetik a celodenní stání na nohou je pro něj obtížné. "Mám boty, ale hrozně mě z nich večer bolí nohy, tak jsem rád, že se pomocí čtenářů podařilo získat boty nové, jsou pohodlné, zdravotní, s kožíškem a krásně se nosí. Stály 1599,- Kč, takže ještě zbylo na tepláky, ty jsou pro mě nejlepší, jsou volné a přitom teplé. Děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji všem pohodový předvánoční čas. Těším se na Vás na svém prodejním místě metro Invalidovna". 

účtenka

Prodejkyně Jana děkuje za pomoc se zaplacením bydlení

Chtěla bych všem moc poděkovat, že jste mi pomohli v pro mě tak těžké době. Moc si toho vážím, děkuji všem, že se už nemusím bát, že přijdu o střechu nad hlavou. Děkuji všem

účtenka

Pan Milan děkuje za nájezdovou rampu

Pan Milan (a samozřejmě i my) má velkou radost. Nájezdovou rampu se podařilo opatřit z příspěvků vás - čtenářů a pan Milan má teď o malinko jednodušší život. I za něj moc děkujeme a přejeme panu Milanovi mnoho prodaných časopisů!

 

účtenka

Michal děkuje za šalinkartu

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem lidem, kteří mi přispěli na roční šalinkartu. Jelikož mám bercové vředy a chodím o holi, velmi mi to urychlí a ulehčí pohyb po Brně. Ještě jednou velký dík vám všem, rád vám poděkuji na svém hlavním prodejním místě v Brně u Bati. Váš prodejce Michal

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek na šalinkartu

Paní Helena děkuje za příspěvk na šalinkartu, je fajn, že po Brně může cestovat beze stresu, že bude přichycena při jízdě "na černo" a budou jí narůstat dluhy. "Je to skvělé, že nás lidi takto podprují, Bonus klub je perfektní věc, děkuji!"

účtenka

Marcela děkuje za příspěvek na léky

Ráda bych ze srdce chtěla poděkovat všem dárcům za příspěvky na léky pro mě i mou maminku. Velmi si toho vážím. Je to milé, že se v dnešní nelehké době najdou dobří lidé, kteří v této nelehké době dokáží pomoci tam, kde je to potřeba. Velice si toho cením a ještě jednou mnohokrát děkuji. Vaše prodejkyně Marcela.

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil šetřil na úhradu nákladů spojených s bydlením. "Naštěstí mám krásnou ubytovnu a příjemného spolubydlícího, je to zázrak, když člověk dneska slyší, jak to na těch ubytovnách chodí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, aby měli spokojené vánoce a šťastný nový rok, Váš Bohumil z Radlické". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr moc děkuje všem, kteří mu přispěli na ubytování v tomto těžkém období pandemie, kdy také přišel o svůj druhý příjem, který měl z víkendové brigády. Teď je na jeho prodejním místě málo lidí a prodej je minimální. "Je to něuveřitelné, jak lidi rychle zareagovali, jsem hrozně šťastný, že mám zaplacené bydlení na celý měsíc, můžu klidně spát a nemusím se stresovat. Přeji všem, aby celou situaci zvládli a ve zdraví ji přečkali." Těším se na Vás na mém prodejním místě Florenc v lepších časech! Váš Petr

účtenka

Paní Lenka ze Smícháče děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Lenka mohla na další měsíc s klidem zaplatit ubytování. Díky Vám. Paní Lenku, kterou znáte ze Smícháče, všem moc děkuje a je dojatá! Vzkazuje, že jste skvělí!

 

Díky!

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na letní oblečení

Karel prodává Nový Prostor v Praze, ve stanici metra Nádraží Veleslavín. Spořil na letní oblečení a boty, aby se mu letních měsících lépe prodávalo. Z naspořených peněz zakoupil mikinu, kalhoty a dvoje boty. Svým laskavým čtenářů vzkazuje: "Jsem velmi vděčný, že jste mi pomohli, moc vám děkuji a přeji krásné léto, Váš Karel". 

účtenka

Pan Miroslav děkuje za příspěvek na nájem

Chtěl bych všem moc poděkovat za to, že jste mi přispěli finanční dar, abych si mohl zaplatit nájem. Velmi mi to pomohl, jsem moc vděčný. Velké děkuji. Budu se na vás těšit na svém prodejním místě v Brně na Pionýrské u Mety.

Váš brněnský prodejce Miroslav (1531)

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na stravu

Panu Petrovi čtenáři poslali krásných 3000 Kč, s manželkou je upotřebili na nákup potravin a jsou moc rádi, že čtenáři dokáží tak rychle reagovat a pomůžou. To jsou alespoň veselejší velikonoce!

 

Pan Petr děkuje a těší se na vás opět na svém prodejním místě!

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení II

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

Prodejkyně Angelika

účtenka

Paní Eva děkuje za přípsvěvek na bydlení

Paní Eva děkuje všem dárcům za přípsěvek na bydlení a dodává: "Moc děkuji všem čtenářům, kteří mi přispěli na nájem, je to super, jste moje sluníčka. Přeji hodně pohody a zdravíčko". Vaše Eva z Brna

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Miloš je moc rád, že mu hodní čtenáři pomohli s bydlením, je to moc velká pomoc a proto vzkazuje: Milý dárci, děkuju srdečně, jste skvělí!

 

Váš prodejce  Miloš

účtenka

paní Radana moc děkuje za mobil a bydlení

Paní Radana od vás dostala pěkný příspěvek 4000 Kč a nelenila, koupila si nový mobil, kterým nahradila ten rozbitý, a za zbytek doplatila ubytování. Moc děkuju, před svátkama se to moc hodí, zbyde mi pár peněz na dárky. Přeju pěkné svátky a díky všem!

 

Radana z Václavského náměstí (Můstek, metro A)

účtenka

Paní Eva děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu

Dobrý den, moc moc vám děkuji za penízky na šalinkartu. Teď mám zase na 3 měsíce klid. :-) Jsem moc vděčná za všechny z Nového Prostoru, že nás stále podporujete. Všichni si toho velmi vážíme a opravdu je to pro nás velká pomoc, takže ještě jednou velký DÍK vám všem. :-)

Vaše Eva z Moravského náměstí (a také z Alberta na Vídeňské :-))

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika moc děkuje za příspěvky od  čtenářů, kteří jí moc pomáhají. Naspořené peníze byly použity na ubytování, a tak se paní Monika může radovat v teplém a čistém prostředí a vzkazuje čtenářům: "Všem za poslané peníze moc děkuju a mám velkou radost. Ráda se s Vámi potkám na svém prodejním místě na Červeném vrchu.." 

 

Paní Monika

účtenka

Pan Milan děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Milan je moc rád, že jste mu pomohli s nájmem na říjen. Moc díky, vážíme si toho, bez této pomoci bych to měl těžké.

 

Krásné dny

Prodejce Milan

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení II

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamila z náměstí Míru moc děkuje za příspěvek, který jste poslali na bydlení. Vzkazuje vám, že si pomoci v této nelehké době,  váží dvojnásobek a všem přeje hodně zdraví!

 

Moc díky!

Kamila z Míráku

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na nájem

"Děkuji všem hodným a slušným lidem za pomoc s placením nájmu a za to, že mi bylo zasláno na jídlo. Moc a moc mi to pomohlo", děkuji Irena z Dejvic.

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Zdeněk šetřil na měsíční ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, je to pro mě moc veliká pomoc, děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji příjemné prožití vánočních svátků a správné vykročení no nového roku!", Váš Zdeněk z Invalidovny

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Náš milý Slavko před časem publikoval na FB NP výzvu ohledně nového bydlení. V něuvěřitelě krátkém čase se podařilo díky našim čtenářům a naší nové kolegyni sociální pracovnici Monice ubytování sehnat a jak říká Slavko, JE TO LUXUS:-) Má samostatný byt v nekuřáckém prostředí, asi si vážení čtenáři dokážete představit, jaké to je, když se bydlí ve vlastím. "Je to pro mě neuvěřitelný, jsem šťastný jako blecha, díky moc, naši milí čtenáři". 

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na dioptrické brýle

Zdravím vás, děkuji všem za jakýkoliv finanční příspěvek na brýle. Konečně na vás pořádně uvidím! :-)

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav šetřil na zaplacení nájmu v celkové hodnotě 7000,- Kč. "Děkuji všem za Vaše příspěvky na bydlení, moc si toho vážím a mnohokrát děkuji za Vaši pomoc a těším se na Vás na mém prodejním místě Náměstí republiky". 

účtenka

Prodejkyně Irena děkuje za příspěvek na léky

Moc děkuji všem štědrým dárcům za příspěvek na léky. Všechny jsem si je už nakoupila a nějakou dobu mi zase vydrží. Moc děkuji, vážím si vás. Vaše Irenka

účtenka

Paní Jitka děkuje za příspěvek na potraviny

Paní Jitka všem zákazníkům a podporovatelům moc děkuje za příspěvek na potraviny. ,,Loni jsem měla jít na operaci s kolenem, ale nemůžu si dovolit, aby mi vypadl příjem z prodeje. Prodej kombinuji s prací na veřejných záchodech. Moc vám děkuji za příspěvek na potraviny, díky kterým jsem si mohla alespoň částečně vytvořit finanční rezervu na dny, kdy kvůli bolesti nemůžu jít prodávat. Moc vám děkuji, Jitka."

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Ireně od začátku tohoto roku zdražili nájem na ubytovně. "Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc mi to pomohlo a jsem Vám neskonale vděčná. Váš příspěvek mi pomůže hradit zvýšený nájem včas, takže mám klidné spaní. Ještě jednou všem děkuji a přeji vám krasné předjaří, vaše Irena ze stanice metra Dejvická". 

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jaroslav moc děkuje za příspěvek na bydlení. Není to teď lehké poprat se s prázdnými ulicemi. K panu Jardovi se peníze dostali velmi rychle a moc si toho váží. Děkuje všem, kteří mu pomohli. Pokusí se nezklamat a doufá, že se s vámi zase potká na prodejním místě!

Moc díky,

váš prodejce Jarda

účtenka

Pan Radek děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Radek je jeden z prodejců, kteří si našli bydlení a daří se mu udržet jej nejen díky prodeji časopisu, ale i díky pomoci vás čtenářů!

 

Pan Radek vzkazuje: Je to neuvěřitelné, že se pomoc našla tak rychle. Jsem dojatej. díky!!!

 

 

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek

Pan Stanislav z Národní třídy z metra děkuje za příspěvek 1600 Kč za bydlení. Dlouhodobě se mu nedaří udržet si ubytovnu, většinou cestuje z jedné do druhé. Váš příspěvek mu pomůže na začátek, aby se mohl na zimu alespon na chvili ubytovat. 

 

Moc díky!

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Petr děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. "Moc Vám včem děkuji za příspěvek na nájem, opravdu mi moc pomohl. Přeji pohodové dny a těším se na vás na mém místě na Skalce!"

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Raní Radana šetřila na ubytovnu v celkové výši 4000,- Kč. "Ty letní měsíce byly šílené, hrozně mi poklesl prodej, asi za ti může počasí nebo ty dovolené, už jsem myslela, že o bydlení přijdu. Doufám, že prodej se zase vrátí do normálních kolejí. Děkuji čtenářům, že mi přispěli na bydlení, jsem hrozně ráda a všem moc děkuji". 

účtenka

Paní Broňa děkuje za bydlení

Paní Broně se opět nastřádaly peníze, aby mohla uhradit část výdajů za ubytovnu. "moc vám děkuju, že na mě myslíte, těším se, až se vše vrátí do starých kolejí a budeme se výdat častěji na prodejním místě. Krásné svátky!"

 

Paní Broňa, Ládví

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky a digitální váhu

Paní Zdeňka šetřila na digitální váhu a příspěvke na léky. "Děkuji všem, kteří přispěli, můžu si teď vážit potraviny, kvůli té své dietě a příspěvek na léky je super. Přeji všem nejlepší do nového roku, až se daří!"

 

účtenka

Prodejci děkují za zimní boty

Naši prodejci nejsou moc zvyklí dostávat vánoční dárky. Proto jim každý rok vymyslímje vždy alespoň nějakou drobnost, kterou jim zabalíme do hezkého vánočního papíru, a když pak nadejde den vánočního posezení, každého z nich obdarujeme. Letos jsme si ale řekli, že pro ně zkusíme udělat víc.

Mnozí prodejci i přes přicházející zimu chodí dlouhodobě nedostatečně obléknutí a nemohou si sami nákup nových bot dovolit, protože téměř veškeré finanční prostředky investují do střechy nad hlavou. Moc vám děkujeme, že jste nám pomohli obout 80 pražských a brněnských prodejců. Nohy už mají v teple.

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za příspěvek na ošacení a kredit do mobilu

Pan Zdeněk moc děkuje všem čtenářům NP za jejich pomoc, které si velmi váží. Jste skvělí! Váš prodejce Zdeněk

účtenka

Pan André děkuje za příspěvek na bydlení

https://breegy.cz/bonusklub-andre, splněno, vyplaceno

účtenka

Pan Peter děkuje za příspěvek na bydlení a mhd

Děkuji všem lidem, kteří mi pomohli a přispěli na služby spojené s bydlením a čtvrtletní předplatné mhd.

Prodejce Peter
Prodejní místo: Pionýrská, Brno

účtenka

Paní Zdeňka moc děkuje za příspěvek na potraviny a hygienu

Vaše milá prodejkyně Zdenička moc děkuje za příspěvky na potraviny a hygienu. Všem přispěvatelům vzkazuje: ,,Dlouhou dobu jsem bydlela na ubytovně, která ale skončila a od té doby se pořád stěhuju. Všude chtějí peníze dopředu, takže jsem se dostala do začarovaného kruhu a jen tak tak mi vyšly peníze. Bohužel mi pak došly zásoby trvanlivých potravin a hygienických pomůcek, tak jsem opravdu šťastná, že mi čtenáři pomohli a přispěli mi a já si za to udělala velký nákup. Z trvanlivých potravin budeme se sousedkou vařit, vždycky se střídáme a máme u toho zábavu." 

účtenka

Pan Karel děkuje za horkovzdušnou fritézu

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na horkovzdušnou fritézu. Jsem z ní velice nadšený, hned ji doma vyzkouším. Ještě jednou moc děkuji!

Váš prodejce Karel z Brna - Líšně.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Zdeňka je moc ráda, že jste jí pomohli s bydlením. Všem čtenářům vzkazuje. "je to skvělé, mám velkou radost. Prodávat Nový Prostor mě baví a jsem ráda, že jsou lidé tak hodní". Není co dodat, paní Zdeňka je milou prodavačkou časopisu a těší se na vás na prodejním místě!

 

Díky všem!

účtenka

Prodejkyně Helena děkuje za židličku

Zdravím vás lidi, děkuju moc za to, že jste mi přispěli na stoličku. Konečně se můžu na svém prodejním místě posadit a nemusím vysedávat na lavičce. Vážím si vaší pomoci. Ještě jednou díky a přeji hlavně zdraví. Vaše Helena od Kraví Hory (brněnka)

účtenka

Paní Alena děkuje za pomoc v nejhorších časech

Před koncem loňského roku jsme Vás informovali o tom, ce se stalo paní Aleně. Upadla na mokré podlaze a zlomila si nohu, což mělo pro ni fatální důsledky, nemohla chodit do práce a vyvstal problém, z čeho ubytování zaplatit. "Moc děkuji všem, co mi přispěli na nájem, v době, kdy jsem zakoušela těžkou životní zkoušku a vůbec jsem nevěděla, jak to všechno zvládnu. Naštěstí mám kolem sebe lidi jako je můj manžel Láďa, který se o mě staral, vařil a vše zabezpečil. Za to mu patří veliký dík, ale hlavně DĚKUJI VŠEM ČTENÁŘUM za finanční podporu, bez vás bych skončila pod mostem. 

účtenka

Pan Ladislav děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejce Ladislav děkuje všem čtenářům a svým zákazníkům za pomoc se zaplacením nájmu. ,,S mojí manželkou Alenou jsme se loni přestěhovali do nájemního bydlení a konečně jsme mohli opustit ubytovnu, za to jsem vám moc vděčný, protože mi s tím pomohli i zákazníci. V prodeji se mi ale v jednu dobu moc nedařilo a chybělo nám hodně peněz do dalšího nájmu. Proto si moc vážím vaší pomoci, že jsme v bytě mohli zůstat a můžeme dál mít náš důstojný domov," vzkazuje Láďa. .

účtenka

Pan Václav děkuje za příspěvek na zdravotnický materiál

Všem dobrým lidem velmi děkuji za příspěvky v těchto těžkých časech. Velmi si vážím vaší pomoci. Peníze jsem využil převážně na koupi zdravotnického materiálu a za zbytek financí jsem si nakoupil potraviny. Obvazů mám díky vám dostatek alespoň na jeden celý měsíc. Ještě jedou vám moc děkuji. 

Prodejce Václav z Brna - Halasova náměstí.

účtenka

pan MIchal děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Michal z Anděla je moc rád, že se mu sešla pomoc a mohl opět část svých výdajů uhradit z příspěvků od Vás. "Je to od vás moc milé a v této době obdivuhodné, díky, že jste mi pomohli, zaplatil jsem plyn, a mohu si dovolit síky vám opět zaplatit i kredit do mobilu. Moc díky a krásnés svátky

 

prodejce MIchal z Anděla

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek

Panu Michalovi jste moc pomohli, protože díky vám si mohl zaplatit ubytování a dobít telefon. Moc pozdravuje a děkuje za přízeň!

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Petr šetřil na nájem, protože přišel jsem o příspěvek na bydlení a teď mu tyto finance chybí k zaplacení ubytovny. Platí za ni 6000 Kč za měsíc. "Moc děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem rád, že nemusím přemýšlet, zda si prodejem Nového Prostoru vydělám dostatek peněz, abych měl na zaplacení nájmu". 

účtenka

Pan Jiří naspořil na bydlení

Pan Jiří s manželkou jsou naši spolehliví prodejci a daří se jim udržet solidní bydlení. A to díky vám, čtenářům!

Děkujeme!!!

účtenka

Paní Alena děkuje za brýle. Opět se potvrdilo, že hodní lidé ještě nevymřeli:-)

Paní Alena šetřila na brýle v celkové výši 5000,- Kč. O jejím přání si přečetla majitelka firmy Grand Optik, paní Dita Jandlová a nabídla výrobu brýlí s výraznou slevou, za výrobní náklady. Místo částky 5000,- Kč jsme uhradili 1915,- Kč a zbylo ještě na kredit do mobilu za 1000,- Kč, holící strojek na vlasy 779,- Kč a stravenky 1300,- Kč, celkem za 4994,- Kč. "Jsem dojatá, kolik věcí jsme mohli z naspořených peněz čerpat. Děkuji mnohokrát paní Ditě Jandlové za výrobu brýlí s tak velkou slevou, po letech vidím jako rys, musím si na ten ostrý obraz ještě zvykat, ale jsem opravdu dojatá. Děkuji i mým zákazníkům a lidem, kteří jsou kolem mě, opět se mi potvrdilo, že dobří lidé ještě nevymřeli", říká dojatě paní Alena.

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamila šetřila na nájem. Díky čtenářům se částka podařila rychle nasbírat a paní Kamila i s manželem mohli nájem zaplatit a ještě zvládnout i doplatek za vodu a elektřinu. "Všechny výdaje se teď tak hrozně zdražují, jak jídlo, tak i služby, je to fuška všechno zvládnout. Naštěstí na to nejsme sami, ještě že máme NP a ty naše miláčky, čtenáře... moc vám všem děkuji, tisíceré díky a přijďte na pokec za mnou na náměstí Míru, jsem tady každý pracovní den od 07:00 do 16:00". Vaše Kamča

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc vděčný, že mu čtenáři pomohli s nájemem. Podařila se vybrat celá částka a tak je tu pro Petra míň stresu a víc pohody při podzimním počasí. Všem moc děkuji za pomoc, vyřešit na chvíli bydlení je pro mě priorita a tak jsem rád, že mám o starost méně.

 

Prodejce Petr

účtenka

Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na bydlení, které je stále dražší. Zažil jsem si půl roku pobyt na ulici a musím říct, že bych to nikomu nepřál, ulice je drsná. Mockrát děkuji za příspěvek! Petr

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na úhradu ubytování ve výši 6000,- Kč. Finance se podařilo díky Vám, čtenářům naspořit velice rychle, takže Petr má před vánoce vystaráno, ubytování je zaplacené a může se těšit na svátky, že si trochu oddáchne. "Děkuji všem, kteří mi přispěli., peji šťatsné a veselé vánoce a mnoho úspěchů v roce 2019, Váš Petr.

účtenka

Prodejce Martin děkuje za příspěvek na potraviny a hygienu

Všem moc děkuji za příspěvek, díky kterému jsem si mohl nakoupit potraviny a hygienické pomůcky, které mi zase vydrží pěkně dlouho. Moc si vážím toho, že můžu být u Nového Prostoru a že mám takové hodné zákazníky a podporovatele. Moc rád si s Vámi povídám a těším se, až za mnou přijdete na prodejní místo.

účtenka

Radek říká hodně štěstí

Pan Radek vzkazuje všem, kteří mu přispěli - přeji hodně štěstí.

účtenka

Prodejce Tomáš děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejce Tomáš děkuje za všechny příspěvky, díky kterým si mohl zaplatit střechu nad hlavou a přeje Vám úspěšný start do nového roku.

účtenka

Pan Richard děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Richard moc děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. "Moc děkuji všem, za příspěvek na bydlení, jsem moc rád, že neskončím na ulici. Naši čtenáři jsou prostě BOŽÍ! hlavně, at už ten koronavirus přejde a vše se zase vrátí do normálního života. Opatrujte se a těším se na Vás na mém prodejním místě metro Anděl, výstup na Knížencí". Váš Richard

účtenka

Jirka děkuje za příspěvek na bydlení

Dobrý den, mockrát vám děkuju za vaše příspěvky. Velmi mi to pomohlo. Rád čtenářům časopisu Nový Postor poděkuji na svém prodejním místě, pokud nebudu v práci. Zastihnout mě můžete na Zelném trhu - Brno.

Děkuji
Jiří s rodinou

účtenka

Pan Václav děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení čtenáři, VŠEM Vám moc děkuji, že jste mi přispěli v této nelehké době na bydlení v ADM. Moc mi to pomohlo a Vaší pomoci si velmi vážím. Těším se na Vás na mém prodejním místě Česká pošta Třída Míru Pardubice. Váš prodejce Václav

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

 

Prodejkyně Angelika

 

účtenka

paní Alena děkuje za příspěvek na potraviny a hygienu

Paní Alena děkuje za příspěvek na potraviny a přeje všem zákazníkům spokojené svátky a vše nej do nového roku. 

účtenka

Pan Richard děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Richard je moc vděčný, že mu pomáháte. Opět během chvíle se vybralo krásných 3900 Kč, které mu ulehčili měsíční platbu nájemného na azylovém domě. "Děkuju vám a přeju klidné svátky."

 

Pan Richard z Jiřího z Poděbrad a Anděla

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na nájemné

Chtěl bych poděkovat všem,

co mi přispěli na nájemné. Díky tomuto příspěvku jsem se mohl přestěhovat na lepší ubytovnu – sice mimo Brno, ale o 100% lepší. A ještě zbylo na jízdenku MHD!
Děkuji ještě jednou všem!
Michal, OD Baťa, Brno

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Karle již byl vyplacený příspěvek na bydlení. Díky prodeji časopisu NP a hlavně díky VÁM má zajištěnou střechu nad hlavou na 3 měsíce dopředu. Všem čtenářům by chtěla vzkázat: "Dobrý den, děkuji všem hodným lidem, kteří mi pomohli v mé situaci a přispěli mi jakoukoliv částkou na bydlení. Opravdu si vážím vaší pomoci vážím. Vaše Karla od Špalíčku"

účtenka

Děkujeme za výlet do ZOO

Rozhodli jsme se, že naše milé prodejce vezmeme do pražské ZOO, ať si také užijí nějaké prázdninové dobrodružství. A když už tam pojedeme, vezmeme to lodí! Nápad se prodejcům líbil, takže bylo rozhodnuto. Sociální pracovnice prodejcům připravili svačiny - zapečené toasty a tatranky, zabalili se pláštěnky a vyrazili jsme. Jako první jsme navštívili pavilon indonéské džungle a pak už vyrážíme k ledním medvědům. U nich definitivně propuká radost a úsměvy, které jim lední medvědi na tvářích vykouzlili, do konce dne už nemizí. ,,Vidět ledního medvěda jsem si přála jako dítě a nemůžu uvěřit tomu, že ho teď skoro v padesáti letech konečně vidím," povídá prodejkyně Eva a spěchá do nedalekého obchodu se suvenýry, aby si koupila alespoň drobnost na pamatáku v podobě kapesního zrcátka s jejím oblíbeným ledním medvědem. Všem zákaznicím a zákazníkům moc děkujeme za to, že jsme díky vám mohli strávit nádherný den s našimi prodejci.

účtenka

Pan Milan děkuje za příspěvek na léky a potraviny

Pan Milan děkuje za příspěvek na léky a potraviny. "Přeji všem zákazníkům spokojené svátky a hodně zdravíčka v novém roce. Pokud mi to zdraví dovolí budu se na vás těšit na mém milovaném prodjením mistě na stanici metra Flora".

účtenka

pan Jaroslav děkuje za příspěvek na elektřinu

Pan Jarda je moc rád, že se mu podařilo zaplatit nedoplatek na elektřině, který vzniknul díky dočasnému topení el. přímotopem namísto kamínek, ve kterých byl zvyklý topis. Bohužel stav místa, kde pan Jarda přebývá, nyní nedovoluje kvůli bezpečnosti topit. Doufejme, že se na zimu podaří dát komín dopořádku a vše bude funkční.

Pan Jarda vzkazuje, že si pomoci váží a čtenáře zdraví!

Díky a třikrát hurá!!!

 

účtenka

Pan André děkuje za příspěvek na bydlení

André je mladý a zodpovědný muž, tudíž nenechává nic náhodě a z prodeje časopisu si hradí zdravotnéí pojištění a díky sbírce NP má také hrazené sociální pojištění, tudíž se zdárně vyhýbá dluhům. Gratulujeme!

Proto je pan André v Bonus Klubu a díky čtenářům má příspěvek na bydlení, aby vše zaplatil a mohl klidně spát. Moc děkujeme všem, kteří Andrého nenechali na holičkách a peníze na nájem mu zaslali. A my v NP věříme, že být zákezníkem Andrého musí být jednoduše paráda! Děkujeme!

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejkyně Radana Vám moc děkuje za příspěvky, díky kterým se jí podařilo udržet střechu nad hlavou i během nepříznivého období. ,, Onemocněla jsem a nemohla jsem chodit prodávat. Sice jsem měla nějakou rezervu, ale po zdražení ubytovny to nestačilo. Proto vám všem moc děkuji za příspěvky, díky kterým stále bydlím. Opravdu moc si toho vážím, že jste mi takhle pomohli. Budu ráda, když se za mnou zastavíte na Můstku a můžeme si třeba popovídat, Vaše Radana."

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvky od čtenářů

Paní Karla původně plánovala pořídit si pračku se sušičkou, ale jak to v životě bývá, některých přání se člověk musí alespoň prozatím vzdát. Paní Karla byla po srážce s cyklistou hospitalizována v nemocnici a tak přišla o svůj výdělek z prodeje časopisů. Nyní už je v pořádku a příběh má šťastný konec. Paní Karla je moc ráda, že se všechno vrátilo do normálu a děkuje svým dárcům:

"Chtěla bych poděkovat všem, kteří mi přispěli na nákup pračky. Pračka by se mi sice hodila, ale na jaře jsem měla nehodu. Byla jsem hospitalizována v nemocnici a nemohla prodávat Nový Prostor. Nyní nemám na zaplacení nájmu. Proto příspěvek z Bonus klubu použiji na uhrazení nájmu. Moc oceňuji, co jste pro mě udělali.

Děkuji!
Karla
Prodejní místo: Kampus Brno-Bohunice a Bystrc - Ečerova

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na mobill

Slavkovi dosloužil jeho mobilní telefon a potřeboavl nový. Díky příspěvkům čtenářů se podařilo nov pořídit a Slavko je moc rád. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, nový mobil je super, moc se mi líbí a vyhovuje mému zrakovému handicapu. Mejtě se krásně a stavte se za mnou na Pavlák do metra". Slavko

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na teplé oblečení

Paní Radana má novou bundu a boty na zimu. Všem moc děkuje, protože nákup se podařil, kvalitní zateplená bunda a boty sedí a ještě jsou super. Co myslíte!

 

Paní Radana z Můstku děkuje moc za vaši štědrost!

 

Díky za to

účtenka

pan Jaroslav děkuje za příspěvek na topení

Pan Jaroslav se nestačil divit, jak rychle ste mu dokázali poslat příspěvek 5000 na uhlí a dříví na chatu, kterou obývá celoročně. Za to moc díky. Je to fajn mít doma teplo, jsem moc vděčný, že mi pomáháte!

 

Prodejce Jarda z Nám. Republiky a Krakova

 

 

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek od čtenářů!

Pan Stanislav je moc rád, že čtenáři vyslyšeli výzvu na pomoc s bydlením. Pan Standa nakonec bydlení zvládl, ale během karantény měl problémy s prodejem a už mu nevystačily peníze na věci běžné potřeby. Proto jsme se rozhodli pomoci mu s výdaji za potraviny, léky a základní oblečení. Peníze od nás dostal postupně, aby se o ně nemusel strachvat a bylo pro něj snažší s nimi hospodařit. Všem moc děkuje za pomoc a vzkazuje, že už se těší na prodejním místě v plné parádě na viděnou. Moc díky za Standu, který je náš svědomitý prodejce a práce kamelota ho baví!

účtenka

Petr naspořil na bydlení!

Pan Prodejce Petr, který je výřečný a určitě s ním na prodejním místě není nuda, když se s ním dáte do řeči, vám moc děkuje. Bydlení je to, co drží naše prodejce nad vodou a díky vám nemusí řešit spoustou času problémy s tím, kam složit hlavu. Děkujeme!!

účtenka

Paní Broňa děkuje za bydlení

Paní Broňa naspořila od vás čtenářů na bydlení na ubytovně, o které by mohla přijít díky krizi. Pomoc všech si váží a vzkazuje, že přeje hlavně pevné zdraví.

 

 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr, kterého potkáváte na prodejním místě v Řepích, Florenci a Masaryčce moc děkuje, že díky vám se mu trochu ulevilo už z tak dost našponovaného rozpočtu. Mohl uhradit část ubytovnání a o to méně starostí pak měl s dalšími výdaji.

Díky vám všem moc a přeju v téhle době klidné svátky. 

Na viděnou s panem Petrem!

účtenka

Pan Karel vám děkuje za příspěvek na bydlení

"Zdravím vás. Chtěl bych všem neskutečně moc poděkovat za to, že mě podporujete a rychlostí blesku jste mi pomohli naspořit finance na bydlení. Čekal jsem, že když žádám takovou částku, tak se mi to bude spořit několik měsíců a měl jsem z toho strach, jelikož po operaci kyčle jsem byl úplně bez peněz. Finance z důchodu stačí tak akorát na jídlo a hygienu. Proto vám všem ještě jednou moc děkuji a rád vás uvidím na mém hlavním prodejním místě na Šilingrově náměstí nebo na doplňkovém prodejním místě v Líšni na Jírove u Alberta. Váš Karel z Brna :-)"

účtenka

Pan Petr opět děkuje za příspěvek bydlení

"ÁÁÁÁ, pěkně Vás vítám!" To je typický pozdrav pana Petra, na který se vždycky těšíme. "Tolik hodných lidí kolem mě, to snad ani není pravda, nájem zaplacený, bydleníčko je nádherné a moji zákazníci jsou úžasní, to si ani nezasloužím. Děkuji všem, co mi přispěli a u pošty v Jindřišské mě vždycky najdete, jen když jdu fasovat časopisy, tak tam nejsem nebo se jdu ohřát, venku už je zima. Přeji všem pohodvý podzim", říká dojatě pan Petr.

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na nájem

Paní Kamila se raduje z příspěvků, které jste poslali, aby mohla uhradit nájem. Chtěla by vzkázat, že má velikou radost a pomoci si velmi váží. Kdykoliv budete mít cestu okolo náměstí Míru v Praze, stavte se ve vestibulu metra na jejím prodejním místě:-)!

 

Moc díky!!

Kamila z náměstí Míru

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Radana si poslední dny lámala hlavu, jak to s platbou za nájem bude, vzhledem k tomu, že v době pandemie korovanivu a omezeného pohybu lidí jí klesl prodej na úplně minimum. Proto byla velmi šťastná, když jsme jí oznámili, že jí čtenáři na nájem přispěli. "Vůbec jsem to nečekala, už jsem byla připravená si sbalit věci a jí někam pod most, ale teď jsem šťastná, že si bydlení udržím a můžu klidně spát. Moc Vám všem děkuji a přeji ať toto období všichni ve zdraví přečkáme", Vaše Radana z Můstku.

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájem

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájm. Podpora od čtenářů mu hodně pomohla a všem, kteří mu přispěli vzkazuje: "moc děkuji, to je paráda, že nájem mohu v klidu zaplatit!"

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Květa z Malostranské je moc ráda, že jí pomáháte. Díky vám příspěvek 1600 jí usnadnil spousty práce a hlavně stresu. A to se cení. Paní Květa vzkazuje, že si toho moc váží a těší se, až se vrátí vše do starých kolejí a bude se s vámi moci potkat na prodejním místě!

 

Díky

účtenka

Prodejce Jiří děkuje za příspěvek na potraviny

Ahoj všichni, chtěl bych vám moc poděkovat za příspěvek na potraviny, díky kterému jsem si mohl zaplatit nákup potravin na Vánoce. Nedávno jsem skončil na vozíku a platím si jeho pronájem, takže peněz moc nezbývá. Proto vám všem z celého srdce i s mým pejskem Maxíčkem děkujeme. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje všem, kteří mu přispěli na ubytování v době, kdy byl nemocný a nemohl chodit do práce. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a chodili za mnou do nemocnice, ještě jednou děkuji a srdeně přeji vše nejlepší." Váš Petr

účtenka

Paní Irena děkuje za dioptrické brýle

Paní Irena šetřila na dioptrické brýle, které jsou vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu (diabetes) finančně náročné. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na speciální dioptrické brýle, ted s nimi vidím velmi ostře, což je pro mě obrovská změna k lepšímu. Dále bych také ráda poděkovala pracovníkům NP a paní ředitelce, že bonus klub vymysleli a zrealizovali. Najdete mně na prodejním místě Dejvická, stavte se podívatm, jak mi brýle sluší. Vaše Irena."

účtenka

Prodejce Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejce pan Petr z Křižíkovi moc děkuje za příspěvek na bydlení. Jsem moc rád, že jste tak milí, vzkazuje Petr. Nenechali jste ho na dně, on si tak může zaplatit část měsíčních nákladů na ubytovnu a prodává se mu teď o něco lépe!

Díky

účtenka

Paní Marcela děkuje za příspěvek na kompenzační pomůcku

Paní Marcela má velkou radost z toho, že se dočkala hlasové signalizace, kterou má již zabudovanou v holi. Všem svým dárcům touto cestou vzkazuje: "Moc ráda bych chtěla poděkovat všem milým lidem za příspěvek na kompenzační pomůcku, přesněji na hlasovou signalizaci, která je zabudovaná v mé holi. Velmi mi to pomůže při pohybu a orientaci po Brně. Opravdu si toho vážím a z celého srdce mnohokrát děkuji a těším se na Vás na mém prodejním místě.

Vaše prodejkyně Marcela z Brna - Masarykova ulice".

účtenka

Pan Ludvík děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Ludvík děkuje všem, kteří mu přispěli na bydlení. "Moc děkuji, jste zlatí, že jsme mi takhle pomohli, těším se na vás na svém prodejním místě na Jiřího z Poděbrad". 

účtenka

Pan Ladislav děkuje za příspěvek na bydlení

Díky za peníze, které jste poslali panu Ladislavovi na ubytování. Udržet si teď bydlení není jednoduché, bez vás by to bylo mnohem těžší. Pan Ladislav děkuje a vzkazuje, že se těší, až se zase potká s vámi přímo na prodejním místě.

účtenka

Pan Václav děkuje za ubytování

pan Václav z Letňan děkuje za naspořenou částku 7tis. Kč, kterou celou použil na ubytování na měsíc. Je moc rád, že na to v této době není sám a že na něj myslíte.

 

Děkujeme Vám!

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Miloš spořil na bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli a těším se na Vás na svém prodjením místě Palmovka". 

účtenka

Pan Radek z Kačerova děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Radkovi se tu seběhly peníze na celý měsíční nájem. Je moc rád, všem děkuje a bude se na vás těšit na svém prodejním místě, na Kačerově.

účtenka

Paní Radana našetřila na bydlení

Paní Radana je šťastná jak blecha. Pomohli jste jí s bydlením a to není málo. Za naspořenou částku si zaplatila ubytovnu na měsíc a má tak o starost méně. 
Děkujeme!!!

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamile se ulevilo, když zjistila, že jí její čtenáři poslali dostatek peněz na nájem, na který pro ní není snadné naspořit. "Moc Vám děkuju za to, že jste mi darovali peníze, abych mohla zaplatit nájem. Udělalo mi to velkou radost. Najdete mě na mém prodejním místě nově na náměstí Míru. Stavte se, ráda poděkuju osobně!"


Vaše prodejkyně Kamila

účtenka

pan Jaroslav děkuje za příspěvek na potraviny

Pan Jarda všem moc děkuje, že jste mu přispěli na potraviny. "Naši zákazníci jsou skvělí, já to říkám každý den a děkuji, že nám tak moc pomáháte. Krásné vánoce a hodně zdravíčka do nového roku!

účtenka

paní Eva děkuje za příspěvek na bydlení

"Konečně budu mít krásné vánoce, mám zaplacený nájem, mám nakoupeno, takže teď už se jen budu těšit na pohádky", říká dojatě paní Eva. I my moc děkujeme za příspěvek na nájem pro paní Evu. 

 

 

účtenka

Paní Bronislava děkuje za nové zuby

Paní Broňa děkuje všem, kteří jí přispěli na novou zubní protézu. Trvalo delší dobu, než se vše dalo do pořádku, ale teď má již paní Broňa zuby nové. "Ještě si musím zvykat, je to po tak dlouhé době nový pocit mít plnou pusu zubů, ale cítím se skvěle, děkuji všem, kteří mi přispěli, bude fajn zase moct kousat chléb", říka dojatě paní Broňa. Ještě jednou všem děkuji a přeji pohodový podzim.

 

účtenka

Pan Daniel děkuje za příspěvek na nájem.

Pan Daniel mnohokrát děkuje za příspěvek na nájemné.
"Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Váš prodejce Dan ze Šilingrova náměstí, Brno."

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na ubytování. Přišel o příspěvek na bydlení a ubytovna, na které pan Petr bydlí je docela drahá. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na ubytování, už jsem se bál, že zase budu venku. Je to pro mě hrozně povzbuzující, že se nemusím strachovat, kolik časopisů prodám, abych měl na jídlo i na ubytování, můžu si ted na zimu udělat nějakou finanční rezervu, to se pak člověku spí hned lépe. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě metro Skalka".

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek

Paní Helena původně plánovala pořídit si roční průkazku na MHD, avšak nikdo z nás nepředpokládal, že se dá roční průkazka na MHD zakoupit maximálně měsíc předem. Jelikož paní Heleně končí aktuální roční průkazka až v červnu, nebylo jí bohužel umožněno pořídit si průkazku na další rok, jak původně plánovala. "Chci poděkovat všem dárcům, kteří mi přispěli peníze na roční šalinkartu. Bohužel mě na dopravním podniku překvapili a sdělili pro mě novou informaci, že si šalinkartu na další rok můžu zakoupit nejdříve měsíc před vyprcháním aktuální šalinkarty, což je v květnu. Proto jsem si z příspěvku pořídila nový mobil spolu s paměťovou kartou a simkartou, jelikož se mi starý mobil rozbil a musela jsem si půjčovat mobil od kamarádů, abych se mohla telefonicky spojit s přáteli a především se sociálními pracovnicemi Nového Prostoru. Velmi si vážím, že jste mi přispěli. Vaše Helena z Kraví Hory.

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na ubytování

Je to fantastické, pan Miloš má naspoříno na nájem na září. Děkujeme Vám všem za pomoc, pan Miloš zdraví a děkuje!

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na nájem

Paní Irena šetřila ná nájem. Sama sepsala a zasílá toto dojemné poděkování, které dělá radost i pracovníkům NP. "Děkuji všem hodným lidem, co mě přispěli na nájem. Moc si toho vážím, v této době, zároveň moc děkuji Novému Prostoru a pní ředitelce i sociálním pracovníkům, co že nám Bonus klub umožňují využívat". Děkuji a opět se na vás těším ve vestibulu metra Dejvická. 

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Karel děkuje všem čtenářům za příspěvek na bydlení. Splácí velké dluhy, ale díky vaší pomoci může žít důstojný život. A nás to všechny těší, protože pan Karel patří k našim nejlepším brněnským prodejcům. Hurá!

účtenka

Pan Daniel dekuje za prispevek na bydlení

Pan Dan díky vám rychle usetril peníze, které v této tezké dobe proste chybí, aby mohl zaplatit ubytovnu. Moc díky vsem. Pan Dan se na vás těší a děkuje!

účtenka

Pan Tomáš děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení zákazníci, všem Vám moc děkuji, že jste mi přispěli na bydlení. Vaší pomoci si velmi vážím, moc mi to pomohlo. Těším se na Vás na svém prodejním místě. Váš prodejce Tomáš

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jiří děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. "Jsem moc ráda, že jste mi pomohli s placením nájmu, moc si vaší pomoci vážím. Těsím se na Vám na mém prodejním místě na Chodově." Váš Jirka

účtenka

Pan Radek děkuji za příspěvek na bydlení

Pan Radek moc děkuje všem za podporu, v době pandemie je prodej opravdu hodně špatný, někdy za tři hodiny neprodá ani jeden kus. "Moc všem děkuji za podporu, jsem strašně šťastný, že nepřijdu o bydlení. Přeji všem lidem pevné zdraví a doufám, že se zase život vrátí do normálních kolejí, je to teď hodně náročné období". I pracovníci Nového prostoru touto cestou posílají do éteru pozitivní vibrace a přejí našim čtenářům, aby toto náročné období ve zdraví přečkali. DĚKUJEME!!!!!

účtenka

Paní Angelika děkuje za počítač s tiskárnou

Paní Angelika šetřila na počítač s tiskárnou. "Děkuji všem lidem, kteří mi přispěli na počítač a posílám jim velikou srdcovou pusu. Ať se vám splní všechna přání, máte šťastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Na počítači se budu ještě učit, chtěla bych být více aktivní v oblasti sociálních sítí, propagovat Nový Prostor a zamezit nelegálním prodejcům. Děkuji ještě jednou, Vaše Angelika".

účtenka

Paní Karla děkuje za válendy

Mnohokrát děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na dvě válendy. Velmi si toho vážím. Konečně se s manželem vyspíme do růžova. :-) 

Vaše prodejkyně Karla z Brna - Náměstí Svobody.

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohoušek ze stanice metra moc děkuje za příspěvek na bydlení. Příspěvek mu pokryl jeden měsíční nájem a pomůže mu překlenout období, kdy je prodej minimální. "Moc všem děkuji a přeji pevné zdaví a těším se na vás na svém prodejním místě Radlická." Váš Bohoušek

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil naspořil od našich milých čtenářů příspěvek na bydlení a je za to moc rád. Díky tomu zaplatil celý měsíc na ubytovně.

Všem, kteří panu Bohumilovi udělali radost, moc děkuje a  vzkazuje, že díky nim má o moc příjemnější podzimní dny!

 

 

účtenka

Prodejce Martin děkuje za příspěvek na oblečení

Děkujeme za příspěvek na oblečení pro našeho Martina. Společně se svojí sociální pracovnicí se Martin vydal do víru velkoměsta na nákupy a posuďte sami, že byli ve výběru úspěšní. Kromě mikiny a kalhot pořídili také termo prádlo, ponožky, pásek, kalhoty... Za zbytek příspěvku si Martin nakoupil léky, které musí pravidelně užívat. Děkujeme všem patronům a Martin vzkazuje: "ať máme co nosit!"

účtenka

Prodejce Slavko děkuje za příspěvek na hodinky

Prodejce Slavko všem svým zákazníkům moc děkuje za příspěvek na chytré hodinky, které mu alespoň trochu zjednodušší každodenní život. "Všem vám moc děkuji za příspěvek na tyhle parádní hodinky. Protože mi zbývá pár posledních procent zraku, mám během dne velký problém poznat, kolik je zrovna hodin. Díval jsem se na mobil, ale trvalo mi dlouho, než jsem to v tom malém růžku našel. Proto jsem moc šťastný za tyhle hodinky, které mi hlásí aktuální čas a já tak vždycky hned vím, kolik je hodin. Moc vám děkuji!"

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na potraviny

Chci Vám všem moc poděkovat za příspěvek na potraviny, díky kterému jsem si mohl udělat větší nákup jídla. Moc si vážím toho, že mě podporujete, i když jsem v Novém Prostoru relativně nováček. Vážím si toho, Váš Michal od Jindřišské pošty

účtenka

Pan Bohoušek děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje svým příznivcům za to, že mu přispěli na měsíční nájem. "Ušetřené peníze se mi budou hodit na nákup zimního oblečení a obuvi, moc všem děkuji a budu se zase na vás těšit na svém prodejním místě Radlická metro", dodává Bohoušek dojatě.

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jiří spořil na bydlení, jeho situace je svízelná, je v před důchodovém věku a hledání vhodné práce vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je omezené. "Jsemu velmi vděčný za příspěvek na bydlení, které bych si chtěl udržet, přeci jen nechci skončit na ulici. Moc se těším se na setkání s Vámi na mém prodejním místě na metru Chodov", Váš Jiří

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na bydlení

"Moc děkuji všem, kteří mi přispěli peníze na nájem. Velmi si vaší pomoci vážím. Budu rád, když se za mnou zastavíte na mém hlavním prodejním místě v Brně u Bati. :-)

Váš prodejce Michal z Brna."

účtenka

Prodejkyně Martina děkuje za příspěvek na bydlení

Prodejkyně Martina ze stanice metra Hradčanská děkuje všem zákazníkům za podporu v nelehké situaci, ve které se ocitla. ,,Z výdělku si platím ubytovnu, ale jen tak tak vyjdu s penězi. Na moje problémy užívám také velké množství léků a často z nich mám další problémy. Po tom, co nám zničehonic zdražili ubytovnu, tak jsem se dostala do problémů s placením a hrozilo, že budu muset ubytovnu opustit a ocitnu se na ulici. Díky vám skvělým podporovatelům se to naštěstí nestalo a se zaplacením jste mi pomohli. Jsem vám za to moc vděčná."

účtenka

Pan Lubor děkuje za telefon

Pan Lubor byl delší dobru bez telefonu, protože jeho starý se rozbil. A tak čekal, až naspoří peníze, aby mohl mobil nechat opravit. A máme dobrou zprávu. Pan Lubor už je zase on-line :-) Moc Vám dárcům děkuje a těší se na Vás na svém prodejním místě!

 

Díky Vám všem a pěkné prázdniny - vzkazuje prodejce Lubor!

 

 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr moc děkuje všem, kteří s této nelehké době myslí na ostatní. Je moc rád a moc si toho váží. Chtěl by všem poděkovat z celého srdce, je moc vděčný a už se těší, že se s Vámi potká na prodejním místě.

 

Prodejce Petr

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Petrovi se podařilo nastřádat od čtenářů peníze, které mu pomouhou s výdaji na měsíční bydlení. Pan Petr si tak může užívat své oblíbené vaření v pěkné kuchyňce a má velkou radost, že má o starost méně. Všem, kdo přispěli, pan Petr posílá poděkování.

 

 

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na potraviny

Paní Martina moc děkuje za příspěvek na potraviny, v době vysokých cen potravin jí to moc pomoho. "Děkuji za pomoc s nákupem potravin ve svátečním čase, moc to pro mě znamená. Přeji všem zákazníkům ať jste spokojení a v novém roce jen bohatí a zdaví:-)"

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín spořil na bydlení. "Děkuji co nejsdrečněj všem, kteří mi přispěli, opět nám zdražili bydlení, takže mi Váš přispěvek, jak se říká moc bodne. Přeji všem co nejlspeší start do nového roku a těším se na Vás na mém prodejním místě Kobylisy.

účtenka

Pan Richard děkuje za ubytování

Vážené čtenářky a čtenáři, moc děkuji, že jste mi přispěli a díky vám mám zaplacený měsíční nájem. Ted v létě jde prodej časopisu hůře než kdy jinkdy v roce, takže jsem strašně rád, že mám zaplacený nájem a nemám starosti, jak to všechno zvládnu. Přeji všem hezké léto a mnoho sil do nadcházejícího školního roku! Ještě jednou díky moc! Váš Ricard z Florence

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

https://breegy.cz/bonusklub-irena, přání splněno

účtenka

Prodejce Karel děkuje za pomoc se zaplacením dluhu

Prodejce Karel děkuje všem svým zákazníkům a podporovatelům, kteří mu přispěli na zaplacení jednoho ze svých dluhů. ,,S mojí sociální pracovnicí jsme začali pracovat na tom, abych se zbavil všech dluhů. Je pro mě důležité, abych zaplatil za chyby, které jsem udělal. Jednu exekuci jsem už zvládl zaplatit. Nyní jste mi pomohli i s další a já jsem tak mnohem blíž k tomu, abych byl úplně bez dluhů. A to si moc přeju. Všem vám mockrát děkuji za podporu, váš Karel."

účtenka

Pan Daniel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Daniel šetřil ny příspěvek na bydlení. Aktuálně řeší svůj zdravotní stav a je veden na ÚP a k vybranému příspěvku laskavým čtenářům sděluje: "Děkuji Vám za přízeň a těším se na Vás", Váš Daniel

účtenka

Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Všem moc děkuji za příspěvek, který jsem nakonec musel využít na bydlení. Jak všichni víte, prodej v této situaci není jednoduchý, takže mi hrozilo vystěhování. Díky Vám se mi podařilo bydlení zachránit a jsem Vám všem moc a moc vděčný. Až se situace uklidní, na všechny se moc těším na I.P. Pavlova.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky

Paní Zdeňka šetřila na příspěvek na léky ve výši 800,- Kč. Z naspořené částky byly pokryty doplatky na léky proti bolesti a na tlak na dva měsíce. "Děkuji všem, kteří mi na léky přispěli, udělalo mi to hroznou radost. Těším se zase na své věrné zákazníky na stanici metra Strašnická", říka paní Zdeňka. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr moc děkuje všem, kteří mu přispěli na bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mě a mojí rodině přispěli na bydlení, je to těď hrozně těžké z prodeje na nájem ušetřit, tak jsem moc rád, že o bydlení nepřijdeme. Zvládám tak akorát vydělat na jídlo, ale o bydlení bychom bez vaší pomoci určitě přišli. Přeji všem, at koronavirus ve zdraví přežijí a těším se na vás na svém prodejním místě Smíchovské nádraží". Váš Petr

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvek na bydlení a zimní oblečení.

Dobrý den, chtěla bych vám všem moc poděkovat za příspěvek na bydlení a zimní oblečení. Hodně mi to pomohlo v těchto časech, kdy si vydělám finance sotva na jídlo a hygienu. Chtěla bych všem moc popřát, aby se vám dařilo v Novém roce ještě lépe, jak v tom letošním (v rámci možností).

Vaše Karla od Špalíčku (nebo Albert Ečerova)

účtenka

Pan Dan děkuje za příspěvek na nájem

Moc děkuji všem hodným lidem, kteří mi přispěli na bydlení. Moc si toho vážím, nevím, co bych si jinak počal. Ještě jednou moc děkuji a zvu vás na své prodejní místo v Brně na Šilingrově náměstí. Rád vám všem poděkuji osobně.

Zdraví vás prodejce Daniel.

účtenka

Pan Miroslav děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem, kteří mi přispěli na čtvrtletní šalinkartu.

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvek na nájem

"Moc děkuji všem lidem, kteří mi pomohli v mé složité situaci a přispěli jakoukoliv korunou, abych zvládla zaplatit bydlení. Jsem vám velmi vděčná a budu ráda, když se u mě zastavíte na mém hlavním prodejním místě v Brně u Špalíčku."

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Michal dříve pracoval jako pomocná síla v kuchyni, ale kvůli zdravotním problémům už nemohl dále tuto práci dělat. Aktuálně řeší svůj zdravotní stav a vyřizují invalidní důchod. "Všem, kteří mi přispěli moc děkuje a těším se na setkání na některém ze svých prodejních míst".

účtenka

Paní Jitka děkuje za příspěvek na nový mobil

Paní Jitka kombinuje prodej časopisu s prací na veřejných toaletách. O jedné víkendové směně jí ale ukradli batoh, kde měla veškeré svoje věci, včetně mobilního telefonu. ,,V mobilu mám uúplně všechno, mám tak všechny kontanty, které si jinak vůbec nepamatuju. Také jsem si přes něj domlouvala směny v práci. Byla jsem z krádeže hodně psychicky dole, ale naštěstí jste mi vy skvělí zákaznici moc pomohli a umožnili mi si koupit nový, všem moc děkuju!" 

účtenka

Pan Milan děkuje za fixační ortézu Walker

Pan Milan šetřil na fixační ortézu, která stojí 2060,- Kč. "Byl jsem na operaci, lékař mi předepsal fixační ortézu na zpevnění nohy, tak jsem rád, že ji mám, chůze mi dělá velké problémy. Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Flora". 

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájemné

Pan Jiří se svojí rodinou děkuji za příspěvek na nájemné. Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Jiří, Brno, Zelný trh

účtenka

Pan Lukáš děkuje za příspěvek na bydlení

Mnohokrát děkuji všem, kteří mi přispěli jakoukoliv částkou a pomohli mi tak naspořit na nájem. Měsíc prosinec byl pro mě obzvlášť obtížný, proto si moc vážím toho, že mi pomáháte a příspíváte ať už touto formou nebo koupí časopisu přímo osobně ode mě. Budu se těšit na osobní setkání na mém prodejním místě na Náměstí Svobody nebo na mém doplňkovém prodejním místě u Alberta - Mendlovo náměstí.

Váš prodejce Lukáš (1622).

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Broňa spořila na bydlení. „Moc moc všem děkuji za peníze na nájem. Všech si Vás moc vážím a jste opravdu moc hodní. Prosím, všichni se opatrujte a dávejte na sebe pozor! Uvidíme se na Ládví."

účtenka

Prodejkyně Emílie děkuje za příspěvek na bydlení

Zdravím všechny, chci vám moc poděkovat za příspěvek, ze kterého jsem zaplatila ubytovnu a díky vám už nemusím mít strach, že strávím Vánoce bez střechy nad hlavou. Děkuji všem, vážím si toho.

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Naše brněnská prodejní hvězda, pan Jirka moc děkuje všem svým příznivcům za příspěvek na bydlení v hodnotě 4000,- kč. Všichni víme, že jeho situace opravdu není lehká a i přesto všechno, pan Jirka neztrácí optimismus a se všemi životními nástrahami se potýká s úsměvem na rtech. Držíme palce a přejeme vše dobré. Jirka k tomu všemu skromě dodává:" Děkuji všem brněnským zákazníkům, co mi pomohli a těším se na Vás, až si ke mně přijdete pro časáček:-)". 

účtenka

Paní Helena děkuje za Šalinkartu :-)

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na zakoupení roční šalinkarty. Nyní mohu plně využívat jízdu městskou dopravou. Jsem za to moc ráda, protože mi to moc usnadní pohyb po městě.


Vaše prodejkyně Helena
Prodejní místo: Brněnka, Kraví hora

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika získala od čtenářů příspěvek na bydlení a moc si toho váží. Svým příznivcům děkuje a vzkazuje: Moc děkuju všem, kteří mi pomohli a myslí na mě. Ráda bych Vám poděkovala osobně, budu ráda, když se zastavíte na mém prodejním místě.

 

Hezké léto,

Prodejkyně Monika

účtenka

Paní Jitka děkuje za příspěvek na ortézu

Paní Jitka potřebovala novou ortézu na její bolavé koleno. "Moc děkuji všem, kteří mi přispěli, koleno mám ted zafixované, takže mě tak nebolí a tím pádem se mi také lépe prodává. Přeji vše dobré a těším se na vás na mém prodejním místě Pankrác". 

účtenka

Paní Marcela děkuje za minipračku

Ze srdce děkuji všem dárcům za jejich štědré dary na mini pračku. Velmi si toho vážím.

S pozdravem

Vaše prodejkyně Marcela

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Jsme moc rádi, že vám, kteří jste paní Ireně z Dejvic přispěli na nájem, můžeme vyřídit, že paní Irena je moc šťastná a že děkuje. Příspěvek stačil na nájem na jeden celý měsíc!

 

účtenka

Pan Jiří děkuje za skříně

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za finanční dar, za který jsme pořídili tuhle krásnou skřín, kterou jsme si o víkendu sami s potěšením postavili. Celá rodina jsme šťastná, že už si můžeme naše oblečení dát do skříně a nemusíme jej mít poskládané na židlích nebo na zemi. Třešničkou na dortu je zrdcalo, před kterým se můžeme čančat a dívat se na sebe, protože je to první v celém bytě. Rád Vám za svoji rodinu a za sebe poděkuji i osobně na mém prodejním místě. Jelikož chodím do práce na ranní a odpolední směny, tak mne zastihnete střídavě jeden týden dopoledne a druhý zase odpoledne, ještě jednou veliký dík!

Jiří s rodinou

účtenka

Pan Ladislav děkuje za příspěvek na bydlení

Pana Ladislava můžete najít na Vysočanské u metra. Moc vám sdraví a děkuje za příspěvek, který ho drží na ubytovně.

 

Díky!

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu

"Dobrý den, moc vám děkuji za naspořené finance, za které jsem si pořídila čtvrtletní šalinkartu. Velmi si vaší pomoci vážím!"

účtenka

Děkujeme za příspěvek na nákup kávovaru do pražského denního centra

Káva patří ke každodenním radostem našich prodejců. Možná si říkáte, že je to přece jen maličkost, ale v životě našich prodejců hraje velkou roli. Mají to téměř jako rituál - přijít do denního centra, nakoupit si časopisy, udělat si kávu a posedět a popovídat si s ostatními prodejci. Náš kávovar v denním centru tak denně udělá na 30 káv! Po osmi letech věrné služby nám ale dosloužil a prodejci tak přišli o věc, na kterou se každý den těší. Proto vám všem patří obrovské díky za to, že jste nám přispěli na novou mašinku, která prodejcům už zase krásně slouží a dělá jim velkou radost. Děkujeme!

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na mém prodjením místě metro Luka".

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Dobrý den,

mnohokrát děkuji všem, kteří mi poslali jakoukoliv částku a tím mi pomohli zaplatit část nájmu. Opravdu si Vás všech vážím a těším se, že se potkáme na mém prodejním místě na Zelném trhu a budu Vám moci poděkovat i osobně.

Přeji krásné letní dny.

Váš prodejce Jiří

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr z metra Skalka je moc rád za pomoc s bydlením. Díky vám jsme rychle vybrali 1600 Kč a mohli tak okamžitě panu Petrovi pomoci v nelehké době. Moc zdraví a děkuje a my se přidáváme!

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek

Pan Standa dlouhodobě nezvládal udržet si stálé bydlení na ubytovně, tak doufáme, že taková pomoc pana Standu trochu zvedne a začne se mu dařit. Standa moc děkuje a my jsme rádi, protože nás práce potom více baví, když víme, že to má smysl!

Všem moc za Standu děkujeme

 

účtenka

Paní Františka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Františka děkuje všem, kteří jí přispěli na bydlení. "Moc vám děkuji a velice si vaší pomoci vážím. Přeji krásné jaro a at jste všichni zdraví. Vaše Františka.

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Martina, kterou s časopisem najdete ve stanici metra Hradčanská, je moc šťastná, že se jí díky vašim příspěvkům podařilo udržet si střechu nad hlavou. ,,Chci všem moc a moc poděkovat, zachránili jste mi bydlení a já teď nemusím mít dalších pár nocí strach, z čeho nájem zaplatím a jestli mě majitel nevyhodí na ulici. Moc si toho vážím a když budete mít cestu okolo, stavte se za mnou na kus řeči." 

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na nájem

Paní Květa děkuje všem, kteří jí přispěli na nájem. Musela překonat spoustu překážek, poslední období pro ni bylo náročné, ale všichni držíme palce,  ať se paní Květě daří.

účtenka

Prodejce Ludvík děkuje za příspěvek na bydlení

Ludvík má díky Vám naspořeno! Za ubytovnu platí měsíčně téměř 9 tisíc a tak mu Váš příspěvek moc pomůže. „Moc Vám všem děkuji, velmi si toho vážím. Je to krásný pocit, být si zase chvilku jistý, že budu mít na zaplacení a udržím si střechu nad hlavou..."

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Standa šetřil na bydlení. "Jak asi všichni víte, v současné době není jednoduché prodávat. Díky všem těm omezením je prodej velmi omezen a mně hrozilo, že kvůli nízkému prodeji přijdu o bydlení. Jsem šťastný, že jste mi na bydlení přispěli a můžu mít ted klidné spaní. Děkuji a přeji pěkné léto". Váš Standa

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na nájem

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří mi přispěli jakoukoliv částkou na nájem. V současné době jde prodej časopisu NP opravdu na nic, proto jsem vděčný, že pomáháte i touto formou. Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví!

Váš Michal od Bati - nám. Svobody Brno

účtenka

Pan Radek děkuje za příspěvek na bydlení

Pana Radka určitě znáte z metra Kačerov, kde prodává již nějakou dobu. V minulosti se snažil hledat dlouhodobou práci, ale kvůli zdravotním problémům se mu práce nedaří sehnat. Bydlí na ubytovně a je rád, že mu zákazníci na nájem přispěli, přeci jen v této složité době by o ni mohl snadno přijít a být uase na ulici. Radek dodává: "Za každý Váš příspěvek jsem Vám moc vděčný". Váš Radek z Kačerova

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování. V současné době je ve stavu nemocných, proto jej zákazníci na jeho prodejním místě poslední týdny nepotkávají. "Děkuji všem, kteří mi přispěli. Teď, když nemůžu prodávat a chodím jen po doktorech mi tato pomoc přijde strašně vhod o bydlení bych přišel." Panu Petrovi přejeme, ať se brzy uzdraví a můžeme se zase v metru na I.P. Pavlova potkávat.

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Karel je moc rád, že mu jeho příznivci pomohli s bydlením. Být na ulici v zimě nikomu moc zdravotně nepřidá, a tak panu Karlovi držíme palce, ať vše zvládne co nejlépe.

A pan Karel všem vzkazuje, že děkuje za pomoc.

 

prodejce Karel

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Slavko se před vánoci přestěhoval do lepšího bydlení a spořil na dopalatel nájmu. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na doplatek nájmu, moc mi to pomohlo. Těším se na vás na mám prodejním místě Národní a nově i na I.P. Pavlova"

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se přestěhoval. Mám ted pokoj sám pro sebe, jsem neskonale šťastný, takový luxus:-). Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Pan Tomáš děkuje za příspěvek na bydlení

Všem čtenářům velmi děkuji za příspěvek na bydlení. Vaší pomoci si velmi vážím a rád se s Vámi uvidím na svém prodejním místě u OC Grand v Pardubicích. Váš prodejce Tomáš

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Angelika šetřila na příspěvek na bydlení ve výši 5000,- Kč. Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc si toho vážím a děkuji, moji zákazníci jsou pro mě hrozně důležití, jsem moc šťastná a těším se na vás na mém prodejním místě Billa na Praze 7 (ul.Argentinská). Přeji všm hodně zdravíčka, štěstí a ať vám pán Bůh žehná.

 

 

účtenka

Pan Jozef děkuje za varnou konvici

Panu Jozefovi se podařilo díky dárcům naspořit na varnou konvici a ta putovala rychle do jeho rukou. Vybral si konvici Concept RK3140. I zdánlivě obyčejná věc může prodejci v těchto zimních měsících velmi usnadnit život, a proto má pan Jozef velkou radost: Děkuji všem dárcům, kteří mně pomohli v mé těžké životní situaci. A to tím, že jsem si mohl koupit rychlovarnou konvici díky vašim darům. Moc děkuji!

Jozef

účtenka

Prodejkyně Vladimíra děkuje za příspěvek na bydlení

Zdravím všechny podporovatele, moc vám děkuji za pomoc. Nedávno jsem byla nemocná a nemohla chodit do své druhé práce na zametání. Kvůli tomu jsem se bála, že přijdu o střechu nad hlavou, protože to je velký výpadek příjmu. Moc vám děkuji za pomoc, díky vám se teď nemusím bát, že skončím znovu na ulici. 

účtenka

Pan Václav děkuje za příspěvek na bydlení

"Moc děkuji zákazníkům za příspěvek na bydlení, jste moc hodní, že nás prodejce takhle podporujete. Přeji hodně zdraví a štěstí do nohého roku a veselé vánoce." Váš Václav

účtenka

pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení. Podařilo se mu vymanit se z koloběhu nocležen, má zaplacenou ubytovnu na celý měsíc. "Ted musím šetřit, abych si připravil finance na další měsíc. Tenhle Bonus klub je vážně skvělá věc, jsem moc rád a děkuji všem, kteří mi přispěli". Váš Pavel ze Strossmayerova náměstí. 

účtenka

Pan Pavel z Petřin děkuje za štědrý příspěvek na bydlení

Podařilo se vybrat 7500 Kč pro pana Pavla z Petřin, a to díky Vám! Pan Pavel si platí ubytovnu a je moc rád, že ste mu s tím pomohli.

"Moc díky za podporu, mám rád Petřiny a čtenáře, kteří u mě časopis nakupují. Bez vás bych to nedal.

Díky moc!"

účtenka

Paní Irena děkuje za nákupní vozík

Prodejkyně Irena vám všem moc děkuje za příspěvek na novou tašku na kolečkách. "Na prodejní místo jezdím s taškou na kolečkách, ve které vozím časopisy. Můj vozík se ale teď rozbil a už nejde pořádně ani zavřít. Proto vám všem moc děkuji za příspěvek na nový vozík, díky kterému za vámi teď můžu zase jezdit s časopisy na prodejní místo."

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájem

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájm. Má tři děti, které studují a nemocnou manželku, takže celou rodinu finančně zajišťuji sám bez pomoci státu - dávky nepobírá. Mám jednorázové brigády a po práci prodává ještě Nový Prostor, i tak jsem s rodinou ve finanční tísni. Příspěvek na nájem mu hodně pomohl a všem, kteří mu přispěli vzkazuje: "moc děkuji, to paráda, že nájem mohu v klidu zaplatit!"

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na čtvrtletní šalinkartu

Dobrý den, moc vám všem děkuji za každou korunu, kterou jste mi přispěli na čtvrtletní šalinkartu a mohu se po Brně dopravovat šalinou. Velmi si toho vážím. 

Váš Jiří ze Zelného trhu. :-)

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Martina spořila na nájem. Čtenářům a podporovatelům vzakzuje: "Moc děkuji všem, kteří mi poslali peníze na nájem! Přeji všem hodně zdraví a štěstí a hezké léto. Budu se na Vás těšit na mím prodejním místě Hradčanská." Vaše Martina

účtenka

Pan Michal děkuje za ortopedickou obuv

Pan Michal je z nových bot nadšený a vzkazuje všem přispěvatelům: "Chtěl bych všem moc poděkovat za nové boty, nakonec se do jejich ceny vešly i zdravotní ponožky. S obuví mám problém, protože mi jedna noha natéká, proto jsem rád, že jsem si mohl pořídit kvalitní zdravotní obuv."

 

Michal, OD Baťa Česká, Brno

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Dagmar vůbec nemá lehkou situaci. Jak jsme vás informovali na sociálních sítích a v časopise, na začátku června se pro Dagmar naskytla skvělá příležitost. Vypadalo to, že by se z ubytovny mohla přestěhovat do vlastního bytu, a to navíc s minimálními náklady. Abychom Dagmar tento přesun umožnili a usnadnili, vypsali jsme zmíněnou výzvu na vybavení domácnosti. Pár dní před jednáním o nájmu si ale majitel nabídku rozmyslel, a byt se rozhodl pronajmout někomu jinému. Moc nás to všechny mrzelo. A to i proto, že se pro paní Dagmar podařilo vybralo celkem 38 100,-Kč. I tak jsme pokračovali v hledání vhodného pronájmu. Bohužel se nám to ale nepovedlo.

Teď se paní Dagmar potřebuje znovu nadechnout a vyřešit si osobní a rodinné záležitosti, které šly při hledání bytu stranou. Proto jsme se domluvili, že prodej časopisu ukončí a z naspořených peněz ji budeme po dobu šesti měsíců hradit nájem na stávající ubytovně. Všem dárcům i tak děkujeme! 

účtenka

Pan Daniel děkuje za příspěvek na bydlení

Všem moc děkuji za příspěvek na bydlení. Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Váš prodejce Dan ze Šilingrova náměstí, Brno.

účtenka

Pan Radek děkuje za příspěvek na bydlení

Pana Radka určitě znáte z metra Kačerov, kde prodává již nějakou dobu. V minulosti se snažil hledat dlouhodobou práci, ale kvůli zdravotním problémům se mu práce nedaří sehnat. Bydlí na ubytovně a je rád, že mu zákazníci na nájem přispěli, přeci jen v této složité době by o ni mohl snadno přijít a být uase na ulici. Radek dodává: "Za každý Váš příspěvek jsem Vám moc vděčný". Váš Radek z Kačerova

účtenka

Pan Václav děkuje za ubytování

Pan Václav má více prodejních míst (Staroměstská u metra , Mariánské nám., Pražského povstání u metra, Jesenice). Tam všude ho můžete najít a hodit s ním řeč. Určitě vás rád uvidí osobně a vzkazuje, že děkuje za pomoc s ubytováním, která mu pomáhá překlenout nejistotu.

 

díky!

účtenka

Paní Monika děkuje za šicí stroj

Paní Monika šetřila na šicí stroj a moc se na něj těšila, šití je její oblíbený koníček. Nakonec jsme vybrali kvalitní šicí stroj a ještě zbylo na kazetu se šicími potřebami a nákup látek. "Děkuji všem, kteří ma na šicí stroj přispěli, budu teď šít pro celou rodinu. Bude pro mě velká výzva se naučit si sama připravit střihy na šaty, věřím, že internetu najdu postup a naučím se to. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě před obchodem Billa na Červeném vrchu." 

účtenka

Pan Milan děkuje za mobilní telefon

Pan Milan šetřil na mobilní tablet. Nakonec měl pan Milan, přání, aby mu byl zakoupen mobilní telefon s větší obrazovkou, plní tedy funkci tabletu a pan Milan všechny písmenka krásně přečte. "Děkuji všem, kteří mi na mobil přispěli, mám teď krásný život a mám se zase co učit, ještě s mobilem neumím úplně pracovat". Těším se na vám na mám prodejním místě Flora.

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Martina spořila na nájem, její ubytování zdražili. Čtenářům a podporovatelům vzakzuje: "Moc děkuji všem, kteří mi mi poslali peníze na nájem, moc a moc mi to pomohlo. Přeji všem hodně zdraví a štěstí. Budu se na Vás těšit na mím prodejním místě Hradčanská." Vaše Martina

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na oblečení

Paní Irena moc děkuje, že jí čtenáři pomohli vybavit se na jaro. Modu má moc ráda, a tak pečlivě vybírala, zkoušela..no znáte to. Nakone kvůli situaci peníze použila z části na nákup potravin, přesto se jí povedlo pár pěkných kousků oblečení pořídit. Fotky sem přidáme, jakmile bude situace klidnější. Paní Irena chce zároveň moc poděkovat čtenářům, kteří jí pomohli dalším příspěvkem 750 Kč na potraviny a léky, které se nasbírali velmi rychle na sbírkovém účtu.

 

Moc Vám všem děkuju, že myslíte na druhé!

Paní Irena z Dejvické

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

https://breegy.cz/bonusklub-petr, splněno, vyplaceno

účtenka

Pan Lukáš děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Lukáš z Brna děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. Je po operaci krční páteře a mám sníženou pracovní schopnost o 83 % a mám ZTP průkaz natrvalo. "Moc děkuji a těším se Vás na mém prodejním místě"!

účtenka

Prodejce Karel děkuje za mikrovlnnou troubu

Děkuji vám všem za příspěvek na mikrovlnnou troubu. Zatím funguje perfektně! Váš Karel

účtenka

Paní Helena moc děkuje za příspěvek na šalinkartu

Paní Helena vzkazuje všem velké díky za příspěvek na šalinkartu: "Mnohokrát vám dobré duše děkuji, že jste mi pomohli a naspořili mi na šalinkartu. Konečně mohu s klidem spát, že po Brně nejezdím na černo. :-))

Vaše prodejkyně Helena z Brna Kraví Hory."

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ošacení

Panu Petrovi se podařilo nasbírat v Bonus Klubu pěkný příspěvek, který využil na ošacení, protože je to ale chlap, tak něco ušetřil a za to uhradil také ubytování. Petr moc děkuje a je rád, že se mohl vybavit nejen na léto, ale že myslí i dopředu a pořídil nějaké oblečení na chladnější dny.

 

Moc děkujeme!

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na lednici

Pan Jiří pořídil za příspěvky od svých příznivců novou lednici, moc za to děkuje a vzkazuje. "Rád čtenářům časopisu Nový PRostoru poděkuji na svém prodejním místě, pokud nebudu v práci."

Děkuji
Jiří s rodinou

účtenka

Paní Roxana děkuji za příspěvek za ubytování

Paní Roxana šetřila na píspěvek na ubytován ve výši 5000,- Kč. Vzhledem ke zhoršení svého zdravotního stavu musela spolupráci s Novým Prostorem ukončit a odjet do rodného Rumunska. Celkem se podařilo nashromáždit 3.168,- Kč, které jsme paní Roxaně předali. "Příspěvek na ubytování mi velmi pomůže, hlavně si můžu udržet bydlení v Praze, což je pro mě neuvěřitelná pomoc! Doufám, že všechna vyšetření dopadnou dobře a opět se budeme moct potkávat v Praze na Masarykově nádraží. Přeji všem příjemné léto." 

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na zimní oblečení

Paní Broňa šetřila na zimní oblečení a obuv v celkový výši 5000,- Kč. V zimním období může být na prodejním místě pěkná zima, obzvlášť, když prodáváte už od 6:00 hodiny ranní. Za naspořené peníze jsme pořídili: zimní bundu, boty s kožíškem a svetr. Z naspořené částky zbylo 1516,- Kč, za které paní Broňa ještě koupí zateplené kalhoty. "Děkuji všem, kteří přispěli, je mi teď krásně teplo, klidně ať si mrzne až praští, teším se na Vás na svém prodejním místě metro Ládví".

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na bydlení. Použila ho na úhradu bydlení v zahradním domku. Paní Dagmar moc děkuje za pomoc a i když jí současný stav nedovoluje prodávat, doufáme, že vše dobře dopadne a paní Dagmar se vrátí.

 

Držíme palce!

účtenka

Pan Ludvík děkuje za příspěvek na bydlení

Pana Ludvíka postihlo neštěstí. Byl okraden o peníze na nájem, osobní doklady, kartičku pojišťovny, dokonce i vestu a průkazku prodejce. To je na jednoho až moc. Naštěstí se vše podařilo za pomoci sociálních pracovnic vyřídit a díky této výzvě si Ludvík mohl zaplatit ubytovnu a překonat tak nelehkou situaci. "Moc všem děkuji, je to paráda, že jsme o bydlení nepřišel, to bych skončil na ulici a to opravdu necchi. Moc děkuji všem a těším se na vás na náměstí JIřího z Poděbrad". 

účtenka

Pan Martin děkuje za úhradu dluhů za jízdy "na černo"

Pan Martin děkuje všem, kteří přispěli na úhradu dluhů za jízdy "na černo". Martin je po úrazu a když nemohl pracovat, nemohl si kupovat jízdenky. Neměl dostatek peněz. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, přeji hodně zdraví a vše dobré se vám vrátí zpátky. Váš Martin

účtenka

Pan Daniel děkuje za postel s matrací

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to nedokázal bez vaší pomoci. Moc vám děkuji!

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno

účtenka

paní Kamila děkuje za ledničku

Paní Kamila děkuje za lednici. "Moc děkuji všem, je to super bomba, mám si kam dát potraviny. Díky moc, čtenáři naši nejmilejší", teším se na vás na mém prodejním místě (dopoledne Chodov, odpoledne Smíchovské nádraží)."

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení. "Děkuji všem moc a moc za finannčí pomoc v této době. Nejsem na tom moc nejlépe a zároveň děkuji pracovníkům a vedení NP, kteří bonus klub připravili a vedou". Vaše Irena

účtenka

Paní Eva děkuji za příspěvek na bydlení a dopravu

Paní Eva šetřila na nájem a jízdné. Peníze se podařilo našetřit a paní Evě jsme všechny finance předali. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem a ubytování". 

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje za příspěvek za ubytování a těší na své zkazníky za svém prodjením místě Radlická:-)

účtenka

Pan Prodejce Daniel děkuje za bydlení

Pan Daniel z Muzea všem moc děkuje za příspěvek, moc si toho váží, vzkazuje, že v této těžké době si toho cení mnohonásobně. Moc krásné svátky všem a děkuju za podporu, že se zajímáte i o druhý..

 

Daniel

účtenka

Paní Irena děkuje za boty

Paní Irena děkuje všem, kteří jí přispěli na nákup obuvi pro diabetiky. V plánu sice byla obuv zimní, ale vzhledem k nastávajícímu létu jsme s paní Irenou zakoupili obuv letní. Boty jsou lehké, pohodlné, budou se nosit jedna radost.

 

Zaměstnanci NP i paní Irena děkují všem, kteří přispěli.

 

účtenka

Pan Jan děkuje za příspěvek na hygienu a potraviny

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na potraviny a hygienu a přeji krásné svátky a hodně zdraví do nového roku. Budu se na vás těšit na svém prodjením místě Billa Bělohorská. Váš Honza

účtenka

Paní Marcela děkuje za sadu kuchyňského nádobí

Ze srdce děkuji všem dárcům, za to, že mi přispěli na sadu nádobí.
Máme s maminkou velkou radost a už teď se těšíme na to, až si spolu uvaříme něco moc dobrého.
Vaše prodejkyně Marcela

Prodejní místo: Brno, Masarykova ulice

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na příspěvek na bydlení a léky ve výši 7700,-Kč. Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na ubytování a léky jsem rád, že je u nás tolik hodných lidí, kterým není náš osud lhostejný, říká pan Jaroslav a dodává, že se na své věrné zákazníky těší zase na svém prodejním místě metro Luka. 

účtenka

Pan Mirek děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Mirek šetřil na bydlení. "Jsem hrozně rád, že jsem mohl strávit vánoce mimo noclehárny a azykové domy, je to vyčerpávající, když vás ráno vykážou a musíte se před den potloukat ulicemi. Takhle jsem na vánoce byl na ubytovně, krásně jsem si odpočinul. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem Vám za krásné prožití vánočních svátků moc vděčný. Váš Mirek z Vltavské". 

účtenka

Naše milá paní Martina děkuje všem za příspěvek na nájem

Prodejkyně Martina vám mockrát děkuje za všechny příspěvky, které jste poslali a tím jí pomohli udržet si střechu nad hlavou. ,,Chci všem moc a moc poděkovat, zachránili jste mi bydlení a já teď můžu být o trochu víc v klidu. Díky příspěvkům si můžu vytvořit menší rezervu, i když nám majitel ubytovnu zdražil. Zase se mi bude klidněji spát, moc vám za to děkuji."

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alenu můžete potkat na Muzeu (tram), kde pravidelně prodává časopisy. Je ráda, že jste jí opět pomohli s bydlením. " Díky vám mi odpadlo pár starostí, zbyde i na dárky. Myslím na vás a přeju vám krásné svátky, hodně pohody a hlavně klidu v té dnešní době..."

Alena

účtenka

Pan Lukáš děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Lukáš děkuje všem čtenářům za příspěvek na bydlení, moc mu v těchto nelekhých časech vypomohl. Zaměstnanci NP i pan Lukáš moc děkují všem dárcům. Ať se daří!

účtenka

Petr děkuje za příspěvek na splacení dluhů

Pan Petr nastoupil do práce v úklidové firmě a přihlásil se do Milostivého léta, kde splácí dluh za jízdy "na černo" Dopravnímu podniku. Vnímáme to jako skvělý posun v jeho životě a jsme rádi, že čtenáři přispěli na umoření dluhů. Petr ve svém volném čase prodává, aby mohl i přes další srážky ze mzdy mohl žít důstojný život. Petře přejeme, ať se daří a děkujeme našim čtenářům za podporu.  

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Usměvavá paní Zdeňka moc děkuje všem, kteří jí pomohli s bydlením. Moc si toho váží a bude se těšit s úsměvem na svém prodejním místě s Vámi na viděnou.

 

 

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na nájem

Mnohokrát vám všem děkuji, že mi pomáháte v této nepříznivé situaci. Opravdu si toho moc vážím. Zdravím a přeji pevné zdraví a mnoho sil, váš prodejce Karel z Brna - Líšně.

účtenka

pan Jaroslav děkuje za oblečení na zimu

Pan Jarda si mohl díky vám nakoupit telpé oblečení na zimu. Vybral celý outfit, ještě dolaďuje správnou velikost kalhot a pak se těšíme na fotku!

 

Pana Jardu můžete potkat na Republice a jeho outfit zhodnotit:-)

 

moc díky všem!

účtenka

Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel spořil na bydlení. Moc děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. "Přeji všem, kteří mi poslali finance na nájem, vše dobré, hodně zdraví a štěstí. Váš Pavel z Petřin.

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika šetřila na bydlení. "Děkuji všem za příspěvek na bydlení, moc mi to ted před vánocemi pomůže! Přeji všem štastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na vás na mém prodejním místě.

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na nájem

Dobrý den, chtěl bych mnohokrát poděkovat všem, kteří mi pomohli se spořením financí na nájem. Věřím, že se všem vaše štědrost vrátí. Moc jste mi pomohli. Zároveň bych vám chtěl popřát, ať do nového roku vkročíte pravou nohou a snad pro nás bude letošní rok lepším, než byl ten minulý.

Váš prodejce Michal z Brna, Česká.

účtenka

Paní Martina děkuje za příspěvek na zimní bundu

Paní Martina spořila na zimní budnu, přeci jen už je ráno a na prodejnímmístě zima. "Moc děkuji všem, kteří mi na zimní bundu přispěli, budu se na Vás těšit na mém místě Hradčanská". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc rád, že mu čtenáři pomohli s nájmem. Není to teď lehké pro nikoho, proto pan Pert chce poděkovat všem, prostože ví, že nikdo to nemá lehké, přesto mnozí stejně pomáhají. Moc děkujeme, že pan Petr vyřešil bydlení zas na nějakou chvíli a vzkazuje. "Moc vám všem děkuju, budu se těšit, že vás budu moci potkat zase osobně!"

 

Prodejce Petr, 

účtenka

Prodejce Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

děkujeme za příspěvek na nájemné pro pana Jiřího z Brna! „Chtěl bych vám všem moc poděkovat, že jste mi přispěli a tím pomohli v tento předvánoční čas se splacením nájmu. Velmi si toho vážím a chtěl bych vám již předem popřát krásné svátky a vše dobré do Nového roku. Budu se na vás těšit na svém prodejním místě.
Váš Jiří ze Zelného trhu."

účtenka

Petr děkuje a příspěvek na bydlení

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem, majitel nedávno znovu zdražil, což je v této době pochopitelné. Moc bych si přál, abych nemusel pokaždé přemýšlet, zda si prodejem Nového Prostoru vydělám dostatek peněz, abych měl na zaplacení nájmu. Moc mi na tom záleží, protože jsem byl půl roku na ulici a vím, co všechno obnáší tento život. Mockrát děkuji, Petr.

účtenka

Pan Libor děkuje za příspěvek na příspěvek na bydlení

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

"Vážení zákazníci, děkuji všem, kteří mi přispěli na bydlení ve výši 2500,- Kč. Moc mi váš příspěvek pomohl, udělala jsem si finanční rezervu, takže to vypadá, že snad letos budu mít pohodové vánoce. Děkuji a přeji všem hodně štěstí!"

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Irena moc děkuje všem za zaslané finance, které jí pomohou zaplatit nájem. "Děkuji všem, jste na nás prodejce moc hodní a přeji, ať už koronavirová krize pomine a vše se zase vrátí do normálu. Vaše Irena". 

účtenka

Paní Františka děkuje za příspěvek na lednici

Františka prodávala Nový Prostor od začátku letošního roku na Karlově náměstí v metru. Je již ve starobním důchodu, ale donedávna bydlela na ubytovně, což není levná záležitost. „Díky Novému Prostoru se mi nedávno podařilo získat práci a také se mohu přestěhovat do samostatného bydlení a v tomto posunu mi váš finanční příspěvek moc pomůže. Děkuji všem, kteří si ode mě časopis kupovali, podpořili jste mě v těžkých časech, vaše Františka."

účtenka

Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení, který mu v této době, kdy neustále růstu ceny potravin a nájmu, hodně pomohl. Dlouhá léta prodává na Karlově náměstí u Václavské pasáže a prodej je jeho jediný zdroj výdělku. "Moc vám všem děkuji a přeji pěkný čas!" Pavel.

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek na bydlení

https://breegy.cz/bonusklub-stanislav, splněno, vyplaceno

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Květa šetřila na nové bydlení. Jelikož je život někdy hodně zamotaný, nové bydlení se nepodařilo sehnat, paní Květu začalo zlobit zdravíčko a nakonec jsme rádi, že se uzdravila díky pobytu v nemocnici a v lázních. Takže jsme za našetření peníze pořídili: jízdné do lázní, poplatek za ubytování v lázních, oblečení do lázní, doplatky na léky a za zbytek doplatky na stávající bydlení. "Děkuji všem, kteří mi přospěli, moc, moc mi to pomohlo, v podstatě jsem nemohla prodávat jeden měsíc, ale jsem ráda, že jsem do těch lázní jela, hrozně jsem si odpočinula a načerpala nové síly. Děkuji všem a těším se na Vás na svém prodejním místě Malostranská", říká dojatě paní Květa.

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek na šalinkartu

Zdravím vás,

touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří mi přispěli na roční šalinkartu a mohu tak jezdit po Brně v klidu bez stresu z revizorů. :-) Opravdu si vaší pomoci vážím a snad vám vaši laskavost oplatím alespoň úsměvem na mém prodejním místě u Brněnky na Kraví hoře.

Ještě jednou díky a všem přeji hlavně zdraví v této nelehké době.

Vaše Helena.

účtenka

Prodejkyně Broňa děkuje za příspěvek na bydlení

Finance, které jste přispěli paní Broně na nájem pomohli také morčátku, kterého se paní Broňa ujala.
"Tohle morčátko už mám dva roky, zachránila jsem ho, když se ho jedna paní chtěla zbavit. Díky němu a Novému Prostoru mám společnost, protože jinak jsem úplně sama."

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Antonín všem čtenářům moc děkuje, že mu pomohli s náklady na ubytovnu. V současnoti shání s rodinou slušný byt, bohužel poptávky je hodně a tak pan Antonín zatím neměl moc štěstí. Je na něj ale spolehnutí a tak mu držíme palce a děkujeme čtenářům i za něj!

účtenka

Pan André děkuje za příspěvek na bydlení

Pan André spořil na bydlení. Dříve pracoval jsem jako čišník v restauraci a pak přišel jsem o práci kvůli Covidu. V poslední práci byl však podveden a nedostal výplatu. Nyní prodává Nový Prostor a hledá si práci. André je však zodpovědný mladý muž,  který chce dostát ke svým finančním restům. K příspěvku na bydlení čtenářům vzkazuje: "Příspěvek na bydlení mi pomohl, abych se mohl odpíchnout a zaplatit si zdravotní a sociální pojištění, nechci padnout do dluhů, klteré by mě v budoucnu stejně dostihly. MOc Vám všem děkuji a těším se na vás na mém prodejním místě na I.P. Pavlova, kde bývám od 8:00 do 13:00 a pak odpoledne na Muzeu". 

účtenka

Pan Slavko děkuje za bydlení

Milí čtenáři, moc díky, že jste mě opět vytáhli nad hladinu. Moc si toho vážím, že se najde tolik lidí, kteří hned pomáhají. 

 

Váš prodejce Slavko

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na pračku

Podařilo se vybrat na pračku, paní Monika ještě něco málo přihodila a je k tomu pračka se sušičkou. A paní Monika má velkou radost. Je to paráda, vlastní pračka, to je základ pro pěknou domácnost. Moc Vám všem děkuji! A my jsme také rádi za paní Moniku, novou pračku si zaslouží!

 

 

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na bydlení

Mnohokrát vám všem děkuji, že mi pomáháte v této nepříznivé situaci. Opravdu si toho moc vážím.

Zdravím a přeji pevné zdraví a mnoho sil, váš prodejce Karel z Brna - Líšně.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Zdeňka od čtenářů naspořila 5000 Kč, což jí zajistilo celý měsíc na ubytovně. Bylo to pro ni překvápko, jak se peníze rychle seběhly. Moc všem děkuje za pomoc. Doufáme, že v těchto těžkých časech paní Zdeňka vše zvládne a brzy se vrátí vše do normálu.

 

Moc díky, 

Vaše Zdeňka ze Strašnické

účtenka

Prodejce Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr z Letné děkuje za bydlení. Celkem jste mu pomohli s nájmem v částce 8000 Kč, na kterém se podílí se svou manželkou. Moc díky za to, pan Petr vás zdraví, děkuje a těší se na vás!

účtenka

Pan Radek děkuje za příspěvek na bydlení a ošacení na zimu

Pan Radek je moc rád, že má lehčí hlavu s nájem na ubytovně a ještě k tomu zbyly peníze na oblečení, ve kterém se bude cítit moc dobře. Těší se navíc na ples na Žofíně, že se tam potká se svými čtenáři časopisu NP

 

moc díky vzkazuje Radek!

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na nájem

Paní Dagmar udělalo velkou radost, když se dozvěděla, že cíl je splněn :-) A když se dozvěděla, že přispivatelů se sešlo více a  peníze ještě zbyly, byla radost neskutečná. Paní Dagmar teď může zaplatit nájem, dokonce si spoří ještě na věci, které se jí hodí na zimu do chatky. Vzkazuje všem, kteří přispěli, že moc děkuje a těší se na ně na prodejním místě na Hradčanské.

 

 

účtenka

Paní Kamila děkuje za pečící troubu. A to není všechno...

Paní Kamila v rámci bonus klubu šetřila na pečící troubu v celkové výši 5000,- Kč. Nakonec se nám podařilo za přijaté finance nakoupit: Pečící troubu Guzzanti GZ 364 mini, Smoothie mixér Sencor SBL 7074RD a Pečící formu Banquet a Sáčkový vysavač Zannusi, celkem za 5 061,- Kč.

Paní Kamila i její manžel měli při předání slzy na krajíčku. „Takových darů jsme neměli ani na svatbě!", říká dojatě paní Kamila. „Už se těším až manželovi ugriluji kuře a upeču mu buchty, on je hrozně rád. Velmi ráda vařím a peču, jsem vyučená kuchařka a jsem velmi šťastná, že bude moje rodina spokojená. Děkuji všem dárcům za jejich podporu a přeji vše nejlepší. Také děkuji zaměstnancům Nového Prostoru za všechno, co pro mě udělali. Těším se zase na vás na mém prodejním místě Smíchovské nádraží. 

 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Petrovi jste přispěli krásných 7tisíc korun, čímž mu odpadla starost o nájemné za celý jeden zimní měsíc. Pan Petr všem děkuje a raduje se, že existuje tolik dobrých lidí.

 

Moc díky všem, co přispěli!

 

zdraví vás pan Petr z Anděla (u sloupu)

účtenka

Paní Olga děkuje za bydlení

Paní Olze se od vás nakupilo rychle 1600 Kč, které jí pomohli s částí úhrady ubytování. 

Paní Olgu zastihnete na Jindřišské v Praze, kde pravidelně prodává. Moc vás zdraví, děkuje, a přeje krásné svátky!

 

 

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení, v současné době mám vážné problémy s kolenem a musím chodit o berli a na rehabilitace. Proto teď prodávám méně, což je znát na našich příjmech a mám problém s placením. Příspěvek jí moc pomohl a proto všem, kteří jí přispěli moc děkuje.

účtenka