NP č.599 > InspiraceVýzva: hledáme grafické designéry pro merch NPMonika Veselá

Hledáme grafické designéry, kteří navrhnou grafický desing merch produktů pro Nový Prostor.

Nový Prostor, nezisková organizace, která je vydavatelem stejnojmenného časopisu a pomáhá lidem bez domova vrátit se zpět do většinové společnosti, hledá autora pro merch produkty (trička, tašky, hrnky apod).

V minulosti jsme již na těchto výrobcích spolupracovali se ZOOT v rámci dobrotriček, ale měli jsme i vlastní desinérskou výzvu, kterou vyhrála ilustrátorka Dory Čížko.

Soutěž bude probíhat jako uzavřená, dvoufázová a bude do ní vyzváno 5 účastníků na základě projeveného zájmu a posouzení portfolií a referencí porotou. Porota je složená ze členů správní rady Nového Prostoru a šéfredaktorky časopisu.

Účastníci budou vybráni do 7 dnů od uzavření soutěže, tedy do 5. 4. 2023. Předmětem soutěže je vytvoření vizuálu, který bude použit na výrobcích NP.   

Postupujících 5 účastníků obdrží skicovné ve výši 1000,- Kč, autor vítězného návrhu získá zakázku na rozpracování návrhu a odměnu ve výši 5000,- Kč. Zakázka bude rozpracována nejpozději do 30. 4. 2023. 

 

Zájemci o účast v soutěži mohou svá portfolia vč. telefonního čísla posílat do 29. března 2023 na e-mail projekt@novyprostor.cz.

 

Nový Prostor je organizace, která podporuje osoby bez domova a osoby sociálně vyloučené. Fungujeme více než 20 let a za dobu naší existence jsme pomohli více než 6000 lidem z ulice. Realizujeme projekt street papers, tedy vydáváme časopis Nový Prostor, který pak tito lidé nabízí ve větších městech ČR (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Olomouc atd). Více se o naší organizace dočtete na www.novyprostor.cz


Monika Veselá autor / Monika Veselá VŠECHNY ČLÁNKY AUTORA

Nejčtenější články autora

100 let s Bárou Hrzánovou
Prodejkyně Alena versus Bára Hrzánová a Radek Holub / Monika Veselá
> NP č.605 > Prodejci NP O bezdomovectví, děkovačkách i společné práci pro divadlo. Prodejkyně Alena se tentokrát potkala s herečkou a zpěvačkou Bárou Hrzánovou a jejím manželem, hercem Radkem Holubem.
číst dále
Díky prodeji NP  jsem se znovu rozmluvil / Monika Veselá > NP č.607 > Prodejci NP Prodejce Tomáš je už z dálky nepřeslechnutelný. Usazen na židličce na rohu třídy Karla IV. a Baťkova náměstí čte nahlas vybrané pasáže z aktuálního vydání NP. Hradec Králové se stal jeho druhým domovem, na který nedá dopustit. číst dále Život se psem na ulici / Monika Veselá > NP č.595 > Prodejci NP Je jeden z říjnových pátků a my v doprovodu několika lidí bez domova míříme pod Hlávkův most. Dnes se tu totiž koná velká očkovací akce v rámci Světového dne proti vzteklině. Tu pořádá organizace Psí život, která se jako jediná u nás zaměřuje na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova. číst dále Prodejce Václav z Prahy: Na mámu se nezlobím / Monika Veselá > NP č.603 > Prodejci NP Podívejte se s námi na skryté příběhy míst, kolem kterých třeba každý den chodíte. Co je to za člověka, který nabízí tenhle časopis? Jak se dostal na ulici? Prodej NP není jen o penězích. Jde o způsob, jak prodejce navazuje mezilidské vztahy, což ho zároveň vrací zpět do společnosti. číst dále