NP č. 543 | Speciál pro děti

Titulní strana

Spojili jsme síly s dětským časopisem Raketa a připravili tenhle ojedinělý speciál. Je určený nejen dětem a jejich rodičům, ale i našim prodejcům, kterým se díky tomuhle číslu podařilo znovu na chvíli vrátit do dětství.

 

Není příliš časopisů, které bychom měli v takové oblibě jako Raketu. Je pro nás důkazem toho, že důslednost a vysoké profesionální standardy neznamenají nutně strohou nudu a že tvorba pro děti neznamená užvatlanou podbízivost. My v Novém Prostoru zase věříme v to, že dělat street paper prodávaný lidmi v nouzi neznamená jen laciné dojímání nad nevyzpytatelnou složitostí světa.


Výsledkem společné práce dvou redakcí je hlavní téma tohoto čísla, šestadvacet stránek, na kterých se svět našich čtenářů, jejich dětí a svět našich prodejců propojují v hravý rej barev, slov, významů a kontextů. Do výroby tohohle čísla jsme také v maximální míře vtáhli i naše prodejce. Teprve jejich konfrontace se světem dětí i vzpomínky na vlastní dětství dělají z téhle spolupráce dvou časopisů něco skutečně speciálního.

náhled
náhled
náhled