Nový Prostor v kavárnách po Česku

Nově můžete časopis Nový Prostor a knížku Nový Prostor - 20 let spolu koupit i v kavárně ... škoda nezajít v Mladé Boleslavi a v kavárně Joker v Chebu. Jsou to města, kde nemáme prodejce, ale kde nabízíme prodej formou sbírkové kasičky. Do té můžete přispět 50 korun za časopis nebo 250 korun za knížku, případně libovolnou částkou. Polovina ceny časopisu/knížky pokryje výdaje spojené s tiskovinou, druhá polovina bude pro naše prodejce, tedy k pokrytí jejich potřeb, jako jsou doplatky za léky a zdravotní pomůcky.

Děkujeme, že pomáháte.


... škoda nezajít

V srdci Mladé Boleslavi na Staroměstském náměstí je krásná kavárna ... škoda nezajít. Je to všemi oblíbená oáza klidu a pohody, kde Vás přivítá milá a usměvavá obsluha a spoza skleněné vitríny u baru se na Vás usmívají také domácí zákusky pečené přímo v kavárně. Kromě krásných dortů si můžete dát třeba makronky nebo v létě domácí nanuky. K tomu ve ... škoda nezajít servírují skvělou kávu. Na výběr je z několika variant. Na jednom mlýnku je certifikované italské espresso a na druhém čerstvě pražená výběrová arabica. Je také možné si dát filtrovanou kávu, přičemž je na výběr z různých druhů kávy na filtr. Ve Škoda nezajít mají V60, aeropress i batch brew.

 

Na své si ale přijdou i ti, kteří do kaváren chodí raději za dobrým čajem nebo domácí limonádou. V krásných konvičkách zde nabízí čaj z čerstvé máty i zázvoru s medem a citronem. A kdo před mlsáním dává přednost sytým jídlům, najde ve Škoda nezajít bohatou snídaňovou nabídku i možnosti na výživný oběd.

 

Nově je na dřevěném stolku v rohu kavárny vystavené aktuální i archivní číslo časopisu Nový Prostor i knížka Nový Prostor.20 let spolu. Vezměte si je ke čtení a přispějte do sbírkové kasičky. Děkujeme!

 

Všem, kteří se v Mladoboleslavské kavárně zastaví, přejeme příjemný zážitek. Jaké dobroty pro Vás zrovna nachystali? Podívejte se sami: 

https://www.instagram.com/skodanezajit/

https://www.facebook.com/skodanezajit/

https://www.skodanezajit.cz/cs/

 

Staroměstské náměstí 87/8

Mladá Boleslav


Joker

Kousek od hlavní nákupní třídy a pěší zóny v Chebu najdete kavárnu Joker. Při příchodu se nedá minout vitrína s aktuálním poledním menu i letáčkem, který kolemjdoucím oznamuje, že v kavárně nově zakoupí i časopis a knížku od Nového Prostoru.

V kavárně Joker v Chebu nás přivítala sympatická provozní, která se zároveň stará i o stejnojmenné chráněné dílny Joker. V prádelně, šicí a rukodělné dílně, bistru a také v kavárně zaměstnává osoby s určitými formami postižení, pro které je běžné pracovní zapojení příliš náročné. Chránění zaměstnanci jsou moc šikovní, během pandemie v dílně ušili 15 tisíc roušek které rozdávali zdarma. V kavárně Vás obslouží s úsměvem a s lehkostí, jsou milí a pozorní. Kavárna Joker má příjemnou zahrádku, kde můžete ochutnat skvělá zdravá jídla z poledního menu nebo třeba domácí zmrzlinové poháry.

Vnitřní prostory kavárny jsou plné knih, kavárna je příjemně nasvícená a i když je tam spousta míst a stolků, působí útulně. Knížku Nový Prostor - 20 let spolu najdete ve vitríně poblíž baru, časopisy jsou na stojáncích přímo na baru.

Přejeme příjemné počtení ve čtenářské kavárně Joker.
https://www.dilnyjoker.cz/kavarna

Valdštejnova 8 (vchod z Májové ulice, pod prodejnou kol)
Cheb
 

Podporují nás

Děkujeme našim donátorům za jejich podporu.

MPSV
Magistrát hlavního města Prahy
Magistrát města Brna
Jihomoravský Kraj
Výbor Dobré Vůle Nadace Olgy Havlové
Nadační fond pomoci Karla Janečka
Nadační fond Avast
Nadační fond Bez Domova