Splněná přání a poděkování našich prodejců

Pan Mirek děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Mirek šetřil na bydlení. "Jsem hrozně rád, že jsem mohl strávit vánoce mimo noclehárny a azykové domy, je to vyčerpávající, když vás ráno vykážou a musíte se před den potloukat ulicemi. Takhle jsem na vánoce byl na ubytovně, krásně jsem si odpočinul. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem Vám za krásné prožití vánočních svátků moc vděčný. Váš Mirek z Vltavské". 

účtenka

Paní Monika děkuje za šicí stroj

Paní Monika šetřila na šicí stroj a moc se na něj těšila, šití je její oblíbený koníček. Nakonec jsme vybrali kvalitní šicí stroj a ještě zbylo na kazetu se šicími potřebami a nákup látek. "Děkuji všem, kteří ma na šicí stroj přispěli, budu teď šít pro celou rodinu. Bude pro mě velká výzva se naučit si sama připravit střihy na šaty, věřím, že internetu najdu postup a naučím se to. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě před obchodem Billa na Červeném vrchu." 

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Paní radana šetřila na bydlení. Nakonec jsme z příspěvku pořídili novou deku a polštář a za zbytek jsme doplatili bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Můstek".

účtenka

Paní Marcela děkuje za minipračku

Ze srdce děkuji všem dárcům za jejich štědré dary na mini pračku. Velmi si toho vážím.

S pozdravem

Vaše prodejkyně Marcela

účtenka

paní Kamila děkuje za ledničku

Paní Kamila děkuje za lednici. "Moc děkuji všem, je to super bomba, mám si kam dát potraviny. Díky moc, čtenáři naši nejmilejší", teším se na vás na mém prodejním místě (dopoledne Chodov, odpoledne Smíchovské nádraží)."

účtenka

Paní Irena děkuje za boty

Paní Irena děkuje všem, kteří jí přispěli na nákup obuvi pro diabetiky. V plánu sice byla obuv zimní, ale vzhledem k nastávajícímu létu jsme s paní Irenou zakoupili obuv letní. Boty jsou lehké, pohodlné, budou se nosit jedna radost.

 

Zaměstnanci NP i paní Irena děkují všem, kteří přispěli.

účtenka

Pan Milan děkuje za fixační ortézu Walker

Pan Milan šetřil na fixační ortézu, která stojí 2060,- Kč. "Byl jsem na operaci, lékař mi předepsal fixační ortézu na zpevnění nohy, tak jsem rád, že ji mám, chůze mi dělá velké problémy. Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Flora". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování. V současné době je ve stavu nemocných, proto jej zákazníci na jeho prodejním místě poslední týdny nepotkávají. "Děkuji všem, kteří mi přispěli. Teď, když nemůžu prodávat a chodím jen po doktorech mi tato pomoc přijde strašně vhod o bydlení bych přišel." Panu Petrovi přejeme, ať se brzy uzdraví a můžeme se zase v metru na I.P. Pavlova potkávat.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr vzkazuje všem dárcům, že za peníze, které mu poslali na bydlení, moc děkuje. "Všem čtenářům moc děkuji, vážím si vaší pomoci, příspěvek mi moc pomohl a mám teď zase o starost míň." Pan Petr se s vámi řád setká na jeho prodejním místě na Skalce.

Brzy naviděnou!

Prodejce Petr ze Skalky

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín šetřil na nové bydlení. Vzhledem k situaci na trhu nemovitostí se bohužel nové bydlení nepodařio sehnat, tak jsme příspěvek použili na bydlení stávající. "Děkuji  všem, kteří mi přispěli, velice si Vaší pomoci vážím. Doufám, že se s rodinou jednou přestěhujeme do vlastního, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. Budu se těšit na setkání na mém prodením místě Kobylisy".

účtenka

Paní Radana děkuje za mobilní telefon

Paní Radana spořila na mobilní telefon značky Nokia 3310 v celké částce 1600 Kč. "Někteří kolemjdoucí si myslí, že když mám mobil, tak jsem na tom finančně dobře. Ale není to úplně pravda. Měla jsem mobil z bazaru, baterka nevydržela ani půl dne a když jsem celý den na prodejním místě, tak mě stresuje, že se telefon vypne a nejsem na příjmu. Třeba sociální pracovníci NP nás pomocí sms zpráv pravidelně informuje o všem, co potřebujeme, o situaci na výdejně a dalších novinkách, taky nikdy nevíte, kdy bude potřeba třeba zavolat záchrannou službu nebo policii. Teď jsem spokojená a šťastná, že nový telefon mám. Děkuji všem, kteří mi na nákup mobilu přispěli a opět se na vás těším na svém prodejním místě Můstek metro", říká spokojeně paní Radana.

účtenka

Pan Lubor děkuje za telefon

Pan Lubor byl delší dobru bez telefonu, protože jeho starý se rozbil. A tak čekal, až naspoří peníze, aby mohl mobil nechat opravit. A máme dobrou zprávu. Pan Lubor už je zase on-line :-) Moc Vám dárcům děkuje a těší se na Vás na svém prodejním místě!

 

Díky Vám všem a pěkné prázdniny - vzkazuje prodejce Lubor!

 

 

účtenka

Pan Petr opět děkuje za příspěvek bydlení

"ÁÁÁÁ, pěkně Vás vítám!" To je typický pozdrav pana Petra, na který se vždycky těšíme. "Tolik hodných lidí kolem mě, to snad ani není pravda, nájem zaplacený, bydleníčko je nádherné a moji zákazníci jsou úžasní, to si ani nezasloužím. Děkuji všem, co mi přispěli a u pošty v Jindřišské mě vždycky najdete, jen když jdu fasovat časopisy, tak tam nejsem nebo se jdu ohřát, venku už je zima. Přeji všem pohodvý podzim", říká dojatě pan Petr.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ošacení

Panu Petrovi se podařilo nasbírat v Bonus Klubu pěkný příspěvek, který využil na ošacení, protože je to ale chlap, tak něco ušetřil a za to uhradil také ubytování. Petr moc děkuje a je rád, že se mohl vybavit nejen na léto, ale že myslí i dopředu a pořídil nějaké oblečení na chladnější dny.

 

Moc děkujeme!

účtenka

Paní Angelika děkuje za počítač s tiskárnou

Paní Angelika šetřila na počítač s tiskárnou. "Děkuji všem lidem, kteří mi přispěli na počítač a posílám jim velikou srdcovou pusu. Ať se vám splní všechna přání, máte šťastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Na počítači se budu ještě učit, chtěla bych být více aktivní v oblasti sociálních sítí, propagovat Nový Prostor a zamezit nelegálním prodejcům. Děkuji ještě jednou, Vaše Angelika".

účtenka

Pan Daniel děkuje za postel s matrací

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to nedokázal bez vaší pomoci. Moc vám děkuji!

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno

účtenka

pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení. Podařilo se mu vymanit se z koloběhu nocležen, má zaplacenou ubytovnu na celý měsíc. "Ted musím šetřit, abych si připravil finance na další měsíc. Tenhle Bonus klub je vážně skvělá věc, jsem moc rád a děkuji všem, kteří mi přispěli". Váš Pavel ze Strossmayerova náměstí. 

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Květa šetřila na nové bydlení. Jelikož je život někdy hodně zamotaný, nové bydlení se nepodařilo sehnat, paní Květu začalo zlobit zdravíčko a nakonec jsme rádi, že se uzdravila díky pobytu v nemocnici a v lázních. Takže jsme za našetření peníze pořídili: jízdné do lázní, poplatek za ubytování v lázních, oblečení do lázní, doplatky na léky a za zbytek doplatky na stávající bydlení. "Děkuji všem, kteří mi přospěli, moc, moc mi to pomohlo, v podstatě jsem nemohla prodávat jeden měsíc, ale jsem ráda, že jsem do těch lázní jela, hrozně jsem si odpočinula a načerpala nové síly. Děkuji všem a těším se na Vás na svém prodejním místě Malostranská", říká dojatě paní Květa.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se v loni přestěhoval. Mám perfektní paní bytnou, příjemného spolubydlícího, jen ty zvedající se ceny na živobytí mě děsí, je pro mě težké z důchodu vyjít. Už jsem si myslel, že zase skončím na ulici. Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Pan Richard děkuje za ubytování

Vážené čtenářky a čtenáři, moc děkuji, že jste mi přispěli a díky vám mám zaplacený měsíční nájem. Ted v létě jde prodej časopisu hůře než kdy jinkdy v roce, takže jsem strašně rád, že mám zaplacený nájem a nemám starosti, jak to všechno zvládnu. Přeji všem hezké léto a mnoho sil do nadcházejícího školního roku! Ještě jednou díky moc! Váš Ricard z Florence

účtenka

Pan Jozef děkuje za varnou konvici

Panu Jozefovi se podařilo díky dárcům naspořit na varnou konvici a ta putovala rychle do jeho rukou. Vybral si konvici Concept RK3140. I zdánlivě obyčejná věc může prodejci v těchto zimních měsících velmi usnadnit život, a proto má pan Jozef velkou radost: Děkuji všem dárcům, kteří mně pomohli v mé těžké životní situaci. A to tím, že jsem si mohl koupit rychlovarnou konvici díky vašim darům. Moc děkuji!

Jozef

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Raní Radana šetřila na ubytovnu v celkové výši 4000,- Kč. "Ty letní měsíce byly šílené, hrozně mi poklesl prodej, asi za ti může počasí nebo ty dovolené, už jsem myslela, že o bydlení přijdu. Doufám, že prodej se zase vrátí do normálních kolejí. Děkuji čtenářům, že mi přispěli na bydlení, jsem hrozně ráda a všem moc děkuji". 

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Angelika šetřila na příspěvek na bydlení ve výši 5000,- Kč. Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc si toho vážím a děkuji, moji zákazníci jsou pro mě hrozně důležití, jsem moc šťastná a těším se na vás na mém prodejním místě Billa na Praze 7 (ul.Argentinská). Přeji všm hodně zdravíčka, štěstí a ať vám pán Bůh žehná.

 

 

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika šetřila na bydlení. "Děkuji všem za příspěvek na bydlení, moc mi to ted před vánocemi pomůže! Přeji všem štastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na vás na mém prodejním místě.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Usměvavá paní Zdeňka moc děkuje všem, kteří jí pomohli s bydlením. Moc si toho váží a bude se těšit s úsměvem na svém prodejním místě s Vámi na viděnou.

 

 

účtenka

Paní Bronislava děkuje za nové zuby

Paní Broňa děkuje všem, kteří jí přispěli na novou zubní protézu. Trvalo delší dobu, než se vše dalo do pořádku, ale teď má již paní Broňa zuby nové. "Ještě si musím zvykat, je to po tak dlouhé době nový pocit mít plnou pusu zubů, ale cítím se skvěle, děkuji všem, kteří mi přispěli, bude fajn zase moct kousat chléb", říka dojatě paní Broňa. Ještě jednou všem děkuji a přeji pohodový podzim.

 

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na nájem

Paní Dagmar udělalo velkou radost, když se dozvěděla, že cíl je splněn :-) A když se dozvěděla, že přispivatelů se sešlo více a  peníze ještě zbyly, byla radost neskutečná. Paní Dagmar teď může zaplatit nájem, dokonce si spoří ještě na věci, které se jí hodí na zimu do chatky. Vzkazuje všem, kteří přispěli, že moc děkuje a těší se na ně na prodejním místě na Hradčanské.

 

 

účtenka

Paní Karla děkuje za automatickou pračku

Děkuji za finanční příspěvky na pračku. Jsem ráda, že ji mám a nemusím prát pro celou rodinu v ruce.
Vaše prodejkyně Karla

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Náš milý Slavko před časem publikoval na FB NP výzvu ohledně nového bydlení. V něuvěřitelě krátkém čase se podařilo díky našim čtenářům a naší nové kolegyni sociální pracovnici Monice ubytování sehnat a jak říká Slavko, JE TO LUXUS:-) Má samostatný byt v nekuřáckém prostředí, asi si vážení čtenáři dokážete představit, jaké to je, když se bydlí ve vlastím. "Je to pro mě neuvěřitelný, jsem šťastný jako blecha, díky moc, naši milí čtenáři". 

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky

Paní Zdeňka šetřila na příspěvek na léky ve výši 800,- Kč. Z naspořené částky byly pokryty doplatky na léky proti bolesti a na tlak na dva měsíce. "Děkuji všem, kteří mi na léky přispěli, udělalo mi to hroznou radost. Těším se zase na své věrné zákazníky na stanici metra Strašnická", říka paní Zdeňka. 

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na zimní oblečení

Paní Broňa šetřila na zimní oblečení a obuv v celkový výši 5000,- Kč. V zimním období může být na prodejním místě pěkná zima, obzvlášť, když prodáváte už od 6:00 hodiny ranní. Za naspořené peníze jsme pořídili: zimní bundu, boty s kožíškem a svetr. Z naspořené částky zbylo 1516,- Kč, za které paní Broňa ještě koupí zateplené kalhoty. "Děkuji všem, kteří přispěli, je mi teď krásně teplo, klidně ať si mrzne až praští, teším se na Vás na svém prodejním místě metro Ládví".

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za zimní boty

Pan Zdeněk spořil na zdravotní zimní obuv v celkové výši 2000,- Kč. Je diabetik a celodenní stání na nohou je pro něj obtížné. "Mám boty, ale hrozně mě z nich večer bolí nohy, tak jsem rád, že se pomocí čtenářů podařilo získat boty nové, jsou pohodlné, zdravotní, s kožíškem a krásně se nosí. Stály 1599,- Kč, takže ještě zbylo na tepláky, ty jsou pro mě nejlepší, jsou volné a přitom teplé. Děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji všem pohodový předvánoční čas. Těším se na Vás na svém prodejním místě metro Invalidovna". 

účtenka

Paní Marcela děkuje za nákupní tašku na kolečkách

Chci ze srdce poděkovat všem dárcům za příspěvky na tašku na kolečkách. Mám nemocnou páteř a klouby, tudíž nemohu nosit nic těžkého, takže taška na kolečkách je pro mne velký nepostradatelný pomocník. Tímto všem ještě jednou děkuji!
Vaše prodejkyně Marcela
Masarykova, Brno

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Antonínovi z Kobylis se díky jeho fanouškům podařilo vybrat příspěvek na ubytování. Je za to moc rád, podpory si velmi váží a svým čtenářům děkuje: Mám velkou radost, že se mi podařilo nasbírat peníze na ubytování a odpadla mi tak zase jedna starost. Snažím se sehnat lepší bydlení pro sebe a rodinu, není to snadné, ale snad se mi to jednou podaří."

Moc vám děkuji, Antonín

účtenka

Paní Marcela děkuje za varnou konvici

Paní Marcela má velkou radost z toho, že se varné konvice značky

SENCOR (SWK 36 YL) dočkala tak brzy. Všem svým dárcům touto cestou vzkazuje: "Moc ráda bych poděkovala všem milým lidem za příspěvek na rychlovarnou konvici, na kterou mně i mé mamince přispěli."  Varná konvice totiž nebude dělat radost jenom paní Marcele, ale také její mamince. "Velmi si toho vážím a z celého srdce za sebe i za svoji maminku velice děkuji a těším se na Vás na mém prodejním místě.

 

Vaše prodejkyně Marcela z Brna".

účtenka

Paní Kamila děkuje za pečící troubu. A to není všechno...

Paní Kamila v rámci bonus klubu šetřila na pečící troubu v celkové výši 5000,- Kč. Nakonec se nám podařilo za přijaté finance nakoupit: Pečící troubu Guzzanti GZ 364 mini, Smoothie mixér Sencor SBL 7074RD a Pečící formu Banquet a Sáčkový vysavač Zannusi, celkem za 5 061,- Kč.

Paní Kamila i její manžel měli při předání slzy na krajíčku. „Takových darů jsme neměli ani na svatbě!", říká dojatě paní Kamila. „Už se těším až manželovi ugriluji kuře a upeču mu buchty, on je hrozně rád. Velmi ráda vařím a peču, jsem vyučená kuchařka a jsem velmi šťastná, že bude moje rodina spokojená. Děkuji všem dárcům za jejich podporu a přeji vše nejlepší. Také děkuji zaměstnancům Nového Prostoru za všechno, co pro mě udělali. Těším se zase na vás na mém prodejním místě Smíchovské nádraží. 

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena šetřila na ubytování, pak si zlomila nohu a díky Vaší podpře neskončila bez střechy nad hlavou. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, milí čtenáři, zachránili jste mě před nejhorším, děkuji mnohokrát!!!! Přeji všem veselé vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku". Vaše Alena

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

"Vážení zákazníci, děkuji všem, kteří mi přispěli na bydlení ve výši 2500,- Kč. Moc mi váš příspěvek pomohl, udělala jsem si finanční rezervu, takže to vypadá, že snad letos budu mít pohodové vánoce. Děkuji a přeji všem hodně štěstí!"

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na ubytování. Přišel o příspěvek na bydlení a ubytovna, na které pan Petr bydlí je docela drahá. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na ubytování, už jsem se bál, že zase budu venku. Je to pro mě hrozně povzbuzující, že se nemusím strachovat, kolik časopisů prodám, abych měl na jídlo i na ubytování, můžu si ted na zimu udělat nějakou finanční rezervu, to se pak člověku spí hned lépe. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě metro Skalka".

účtenka

Paní Alena děkuje za brýle. Opět se potvrdilo, že hodní lidé ještě nevymřeli:-)

Paní Alena šetřila na brýle v celkové výši 5000,- Kč. O jejím přání si přečetla majitelka firmy Grand Optik, paní Dita Jandlová a nabídla výrobu brýlí s výraznou slevou, za výrobní náklady. Místo částky 5000,- Kč jsme uhradili 1915,- Kč a zbylo ještě na kredit do mobilu za 1000,- Kč, holící strojek na vlasy 779,- Kč a stravenky 1300,- Kč, celkem za 4994,- Kč. "Jsem dojatá, kolik věcí jsme mohli z naspořených peněz čerpat. Děkuji mnohokrát paní Ditě Jandlové za výrobu brýlí s tak velkou slevou, po letech vidím jako rys, musím si na ten ostrý obraz ještě zvykat, ale jsem opravdu dojatá. Děkuji i mým zákazníkům a lidem, kteří jsou kolem mě, opět se mi potvrdilo, že dobří lidé ještě nevymřeli", říká dojatě paní Alena.

účtenka

Paní Marcela děkuje za vařič

Chci všem dárcům poděkovat, že jsem za naspořené peníze mohla pořídit dvouplotýnkový vařič. Konečně můžu pohodlně připravit nějakou dobrotu pro moje přátele, moc mi to udělalo radost.

 

Ze srdce díky, Vaše Marcela

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín spořil na bydlení. "Děkuji co nejsdrečněj všem, kteří mi přispěli, opět nám zdražili bydlení, takže mi Váš přispěvek, jak se říká moc bodne. Přeji všem co nejlspeší start do nového roku a těším se na Vás na mém prodejním místě Kobylisy.

účtenka

Pan Bohoušek děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje svým příznivcům za to, že mu přispěli na měsíční nájem. "Ušetřené peníze se mi budou hodit na nákup zimního oblečení a obuvi, moc všem děkuji a budu se zase na vás těšit na svém prodejním místě Radlická metro", dodává Bohoušek dojatě.

účtenka

Paní Irena děkuje za zimní obuv a digitální váhu

Paní Irena šetřil ana zimní obuv a digitální váhu pro diabeitky. "Všem co mně přispěli na věci, které opravdu potřebuji, moc a moc děkuji. A také moc děkuji Matymu – který ze svého psího fondu s páničkem – studentem doplatil zbývající část do 5000 Kč. Ještě jednou moc a moc děkuji".
Prodejkyně Irena z Dejvic. Z naspořené částky zbylo 835,- Kč, které paní Irena použila na nákup zimní bundy. 

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na nájemné

Chtěl bych poděkovat všem,

co mi přispěli na nájemné. Díky tomuto příspěvku jsem se mohl přestěhovat na lepší ubytovnu – sice mimo Brno, ale o 100% lepší. A ještě zbylo na jízdenku MHD!
Děkuji ještě jednou všem!
Michal, OD Baťa, Brno

účtenka

pan Ladislav děkuje za vysavač

Pan Ladislav spořil na vysvač. S manželkou jsou pejskaři a z pejsků, jak je známo, může být i nepořádek. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc šťastný, že vysvavač máme, třeba se jednou přestěhujeme z ubytovny a vysavač nám bude vysávat nový domov. Z celkové ceny ještě zbylo na kredit do mobilu. Díky moc!!!!! Váš Láďa

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Ireně od začátku tohoto roku zdražili nájem na ubytovně. "Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc mi to pomohlo a jsem Vám neskonale vděčná. Váš příspěvek mi pomůže hradit zvýšený nájem včas, takže mám klidné spaní. Ještě jednou všem děkuji a přeji vám krasné předjaří, vaše Irena ze stanice metra Dejvická". 

účtenka

Paní Helena děkuje za Šalinkartu :-)

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na zakoupení roční šalinkarty. Nyní mohu plně využívat jízdu městskou dopravou. Jsem za to moc ráda, protože mi to moc usnadní pohyb po městě.


Vaše prodejkyně Helena
Prodejní místo: Brněnka, Kraví hora

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na lednici

Pan Jiří pořídil za příspěvky od svých příznivců novou lednici, moc za to děkuje a vzkazuje. "Rád čtenářům časopisu Nový PRostoru poděkuji na svém prodejním místě, pokud nebudu v práci."

Děkuji
Jiří s rodinou

účtenka

Pan Milan děkuje za mobilní telefon

Pan Milan šetřil na mobilní tablet. Nakonec měl pan Milan, přání, aby mu byl zakoupen mobilní telefon s větší obrazovkou, plní tedy funkci tabletu a pan Milan všechny písmenka krásně přečte. "Děkuji všem, kteří mi na mobil přispěli, mám teď krásný život a mám se zase co učit, ještě s mobilem neumím úplně pracovat". Těším se na vám na mám prodejním místě Flora.

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamile se ulevilo, když zjistila, že jí její čtenáři poslali dostatek peněz na nájem, na který pro ní není snadné naspořit. "Moc Vám děkuju za to, že jste mi darovali peníze, abych mohla zaplatit nájem. Udělalo mi to velkou radost. Najdete mě na mém prodejním místě nově na náměstí Míru. Stavte se, ráda poděkuju osobně!"


Vaše prodejkyně Kamila

účtenka

Paní Květa děkuje za úhradu poplatků za mobil

Paní Květa šetřila na poplatky mobilnímu operátorovi, tento dluh, který vznikl v minulosti pomalu, ale jistě narůstal všemi úroky a paní Květa je velmi ráda, že je dluh splacen a někdy v budoucnu na ni nevyskočí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsme velice ráda, že jsem dluh uhradila a mám jej, jak se říká z krku. Celkem čtenáři přispěli 3000,- Kč, dluh byl 2902,- Kč. Zbývajících 98 Kč jsme použili na úhradu ubytování. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje všem, kteří mu přispěli na ubytování v době, kdy byl nemocný a nemohl chodit do práce. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a chodili za mnou do nemocnice, ještě jednou děkuji a srdeně přeji vše nejlepší." Váš Petr

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na mém prodjením místě metro Luka".

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvky od čtenářů

Paní Karla původně plánovala pořídit si pračku se sušičkou, ale jak to v životě bývá, některých přání se člověk musí alespoň prozatím vzdát. Paní Karla byla po srážce s cyklistou hospitalizována v nemocnici a tak přišla o svůj výdělek z prodeje časopisů. Nyní už je v pořádku a příběh má šťastný konec. Paní Karla je moc ráda, že se všechno vrátilo do normálu a děkuje svým dárcům:

"Chtěla bych poděkovat všem, kteří mi přispěli na nákup pračky. Pračka by se mi sice hodila, ale na jaře jsem měla nehodu. Byla jsem hospitalizována v nemocnici a nemohla prodávat Nový Prostor. Nyní nemám na zaplacení nájmu. Proto příspěvek z Bonus klubu použiji na uhrazení nájmu. Moc oceňuji, co jste pro mě udělali.

Děkuji!
Karla
Prodejní místo: Kampus Brno-Bohunice a Bystrc - Ečerova

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na vybavení domácnosti

Paní Dagmar naspořila pěknou částku, a tak může vesele vybavit svoje bydlení. Pilka a sekara na dřevo, planový vařič spolu s náplněmi, malé přenosné přímotopy a plynový teplomet, to vše se paní Dagmar podařilo pořídit za peníze od čtenářů a zimy už se nebojí. Moc děkujeme a paní Dagmar vzkazuje: "Vůbec jsem nečekala, že se dá dohromady tolik dárců a budu si moct zaplatit nejen bydlení na nějakou dobu dopředu, ale také spousta vybavení, které se bude hodit. Moc díky a přijďte se na mě a moje zvířata podívat na prodejní místo na Hradčanskou do metra."

 

Prodejkyně Dagmar

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika moc děkuje za příspěvky od  čtenářů, kteří jí moc pomáhají. Naspořené peníze byly použity na ubytování, a tak se paní Monika může radovat v teplém a čistém prostředí a vzkazuje čtenářům: "Všem za poslané peníze moc děkuju a mám velkou radost. Ráda se s Vámi potkám na svém prodejním místě na Červeném vrchu.." 

 

Paní Monika

účtenka

Pan Jiří děkuje za skříně

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za finanční dar, za který jsme pořídili tuhle krásnou skřín, kterou jsme si o víkendu sami s potěšením postavili. Celá rodina jsme šťastná, že už si můžeme naše oblečení dát do skříně a nemusíme jej mít poskládané na židlích nebo na zemi. Třešničkou na dortu je zrdcalo, před kterým se můžeme čančat a dívat se na sebe, protože je to první v celém bytě. Rád Vám za svoji rodinu a za sebe poděkuji i osobně na mém prodejním místě. Jelikož chodím do práce na ranní a odpolední směny, tak mne zastihnete střídavě jeden týden dopoledne a druhý zase odpoledne, ještě jednou veliký dík!

Jiří s rodinou

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje za příspěvek za ubytování a těší na své zkazníky za svém prodjením místě Radlická:-)

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika získala od čtenářů příspěvek na bydlení a moc si toho váží. Svým příznivcům děkuje a vzkazuje: Moc děkuju všem, kteří mi pomohli a myslí na mě. Ráda bych Vám poděkovala osobně, budu ráda, když se zastavíte na mém prodejním místě.

 

Hezké léto,

Prodejkyně Monika

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav šetřil na zaplacení nájmu v celkové hodnotě 7000,- Kč. "Děkuji všem za Vaše příspěvky na bydlení, moc si toho vážím a mnohokrát děkuji za Vaši pomoc a těším se na Vás na mém prodejním místě Náměstí republiky". 

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky a digitální váhu

Paní Zdeňka šetřila na digitální váhu a příspěvke na léky. "Děkuji všem, kteří přispěli, můžu si teď vážit potraviny, kvůli té své dietě a příspěvek na léky je super. Přeji všem nejlepší do nového roku, až se daří!"

 

účtenka

Pan Dan děkuje za příspěvek na specializované vyšetření

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to bez vaší pomoci nedokázal. Moc Vám děkuji.

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na první měsíční nájem na ubytovně. Podařilo se mu přestěhovat z nocležny na ubytovnu a je za to moc rád. "Moc děkuji všem přispěvatelům, jsme rád za podporu, které si hluboce vážím a mým cílem je si bydlení na ubytovně udržet. Těším na Vás na mém prodejním místě v metru Florenc". 

účtenka

Pan Peter děkuje za příspěvek na bydlení a mhd

Děkuji všem lidem, kteří mi pomohli a přispěli na služby spojené s bydlením a čtvrtletní předplatné mhd.

Prodejce Peter
Prodejní místo: Pionýrská, Brno

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se přestěhoval. Mám ted pokoj sám pro sebe, jsem neskonale šťastný, takový luxus:-). Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Pan Michal děkuje za ortopedickou obuv

Pan Michal je z nových bot nadšený a vzkazuje všem přispěvatelům: "Chtěl bych všem moc poděkovat za nové boty, nakonec se do jejich ceny vešly i zdravotní ponožky. S obuví mám problém, protože mi jedna noha natéká, proto jsem rád, že jsem si mohl pořídit kvalitní zdravotní obuv."

 

Michal, OD Baťa Česká, Brno

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Zdeněk šetřil na měsíční ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, je to pro mě moc veliká pomoc, děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji příjemné prožití vánočních svátků a správné vykročení no nového roku!", Váš Zdeněk z Invalidovny

účtenka

Paní Alena děkuje za pomoc v nejhorších časech

Před koncem loňského roku jsme Vás informovali o tom, ce se stalo paní Aleně. Upadla na mokré podlaze a zlomila si nohu, což mělo pro ni fatální důsledky, nemohla chodit do práce a vyvstal problém, z čeho ubytování zaplatit. "Moc děkuji všem, co mi přispěli na nájem, v době, kdy jsem zakoušela těžkou životní zkoušku a vůbec jsem nevěděla, jak to všechno zvládnu. Naštěstí mám kolem sebe lidi jako je můj manžel Láďa, který se o mě staral, vařil a vše zabezpečil. Za to mu patří veliký dík, ale hlavně DĚKUJI VŠEM ČTENÁŘUM za finanční podporu, bez vás bych skončila pod mostem. 

účtenka

Paní Roxana děkuji za příspěvek za ubytování

Paní Roxana šetřila na píspěvek na ubytován ve výši 5000,- Kč. Vzhledem ke zhoršení svého zdravotního stavu musela spolupráci s Novým Prostorem ukončit a odjet do rodného Rumunska. Celkem se podařilo nashromáždit 3.168,- Kč, které jsme paní Roxaně předali. "Příspěvek na ubytování mi velmi pomůže, hlavně si můžu udržet bydlení v Praze, což je pro mě neuvěřitelná pomoc! Doufám, že všechna vyšetření dopadnou dobře a opět se budeme moct potkávat v Praze na Masarykově nádraží. Přeji všem příjemné léto." 

účtenka

Pan Radek má naspořeno na bydlení

Pan Radek má radost, protože teď díky vám nemá těžkou hlavu z placení nájmu. Podařilo se mu nasbírat od vás dost peněz, aby mohl zaplatit část ubytování a všem děkuje. Těší se na Vás na svém prodejním místě.

 

Prodejce Radek

Prodejní místo Kačerov a Boskovice

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil šetřil na úhradu nákladů spojených s bydlením. "Naštěstí mám krásnou ubytovnu a příjemného spolubydlícího, je to zázrak, když člověk dneska slyší, jak to na těch ubytovnách chodí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, aby měli spokojené vánoce a šťastný nový rok, Váš Bohumil z Radlické". 

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Slavko se před vánoci přestěhoval do lepšího bydlení a spořil na dopalatel nájmu. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na doplatek nájmu, moc mi to pomohlo. Těším se na vás na mám prodejním místě Národní a nově i na I.P. Pavlova"

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na úhradu ubytování ve výši 6000,- Kč. Finance se podařilo díky Vám, čtenářům naspořit velice rychle, takže Petr má před vánoce vystaráno, ubytování je zaplacené a může se těšit na svátky, že si trochu oddáchne. "Děkuji všem, kteří mi přispěli., peji šťatsné a veselé vánoce a mnoho úspěchů v roce 2019, Váš Petr.

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na ubytování a doplatky na léky. Vše se podařilo díky laskavým čtenářům naspořit velice rychle, takže má pan Jaroslav na svátky vystaráno a může v klidu odpočívat. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc rád a těším se z toho, že mě máte rádi, moji milí zákazníci. Přeji veselé vánoce a šťstaný nový rok. Váš Jaroslav z metra Luka

účtenka

Paní Eva děkuji za příspěvek na bydlení a dopravu

Paní Eva šetřila na nájem a jízdné. Peníze se podařilo našetřit a paní Evě jsme všechny finance předali. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem a ubytování". 

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na příspěvek na bydlení a léky ve výši 7700,-Kč. Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na ubytování a léky jsem rád, že je u nás tolik hodných lidí, kterým není náš osud lhostejný, říká pan Jaroslav a dodává, že se na své věrné zákazníky těší zase na svém prodejním místě metro Luka. 

účtenka