Splněná přání a poděkování našich prodejců

pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení. Podařilo se mu vymanit se z koloběhu nocležen, má zaplacenou ubytovnu na celý měsíc. "Ted musím šetřit, abych si připravil finance na další měsíc. Tenhle Bonus klub je vážně skvělá věc, jsem moc rád a děkuji všem, kteří mi přispěli". Váš Pavel ze Strossmayerova náměstí. 

účtenka

Paní Irena děkuje za zimní obuv a digitální váhu

Paní Irena šetřil ana zimní obuv a digitální váhu pro diabeitky. "Všem co mně přispěli na věci, které opravdu potřebuji, moc a moc děkuji. A také moc děkuji Matymu – který ze svého psího fondu s páničkem – studentem doplatil zbývající část do 5000 Kč. Ještě jednou moc a moc děkuji".
Prodejkyně Irena z Dejvic. Z naspořené částky zbylo 835,- Kč, které paní Irena použila na nákup zimní bundy. 

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín spořil na bydlení. "Děkuji co nejsdrečněj všem, kteří mi přispěli, opět nám zdražili bydlení, takže mi Váš přispěvek, jak se říká moc bodne. Přeji všem co nejlspeší start do nového roku a těším se na Vás na mém prodejním místě Kobylisy.

účtenka

Pan Mirek děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Mirek šetřil na bydlení. "Jsem hrozně rád, že jsem mohl strávit vánoce mimo noclehárny a azykové domy, je to vyčerpávající, když vás ráno vykážou a musíte se před den potloukat ulicemi. Takhle jsem na vánoce byl na ubytovně, krásně jsem si odpočinul. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem Vám za krásné prožití vánočních svátků moc vděčný. Váš Mirek z Vltavské". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování. V současné době je ve stavu nemocných, proto jej zákazníci na jeho prodejním místě poslední týdny nepotkávají. "Děkuji všem, kteří mi přispěli. Teď, když nemůžu prodávat a chodím jen po doktorech mi tato pomoc přijde strašně vhod o bydlení bych přišel." Panu Petrovi přejeme, ať se brzy uzdraví a můžeme se zase v metru na I.P. Pavlova potkávat.

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Náš milý Slavko před časem publikoval na FB NP výzvu ohledně nového bydlení. V něuvěřitelě krátkém čase se podařilo díky našim čtenářům a naší nové kolegyni sociální pracovnici Monice ubytování sehnat a jak říká Slavko, JE TO LUXUS:-) Má samostatný byt v nekuřáckém prostředí, asi si vážení čtenáři dokážete představit, jaké to je, když se bydlí ve vlastím. "Je to pro mě neuvěřitelný, jsem šťastný jako blecha, díky moc, naši milí čtenáři". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na ubytování. Přišel o příspěvek na bydlení a ubytovna, na které pan Petr bydlí je docela drahá. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na ubytování, už jsem se bál, že zase budu venku. Je to pro mě hrozně povzbuzující, že se nemusím strachovat, kolik časopisů prodám, abych měl na jídlo i na ubytování, můžu si ted na zimu udělat nějakou finanční rezervu, to se pak člověku spí hned lépe. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě metro Skalka".

účtenka

Pan Petr opět děkuje za příspěvek bydlení

"ÁÁÁÁ, pěkně Vás vítám!" To je typický pozdrav pana Petra, na který se vždycky těšíme. "Tolik hodných lidí kolem mě, to snad ani není pravda, nájem zaplacený, bydleníčko je nádherné a moji zákazníci jsou úžasní, to si ani nezasloužím. Děkuji všem, co mi přispěli a u pošty v Jindřišské mě vždycky najdete, jen když jdu fasovat časopisy, tak tam nejsem nebo se jdu ohřát, venku už je zima. Přeji všem pohodvý podzim", říká dojatě pan Petr.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky

Paní Zdeňka šetřila na příspěvek na léky ve výši 800,- Kč. Z naspořené částky byly pokryty doplatky na léky proti bolesti a na tlak na dva měsíce. "Děkuji všem, kteří mi na léky přispěli, udělalo mi to hroznou radost. Těším se zase na své věrné zákazníky na stanici metra Strašnická", říka paní Zdeňka. 

účtenka

Paní Irena děkuje za boty

Paní Irena děkuje všem, kteří jí přispěli na nákup obuvi pro diabetiky. V plánu sice byla obuv zimní, ale vzhledem k nastávajícímu létu jsme s paní Irenou zakoupili obuv letní. Boty jsou lehké, pohodlné, budou se nosit jedna radost.

 

Zaměstnanci NP i paní Irena děkují všem, kteří přispěli.

účtenka

Paní Roxana děkuji za příspěvek za ubytování

Paní Roxana šetřila na píspěvek na ubytován ve výši 5000,- Kč. Vzhledem ke zhoršení svého zdravotního stavu musela spolupráci s Novým Prostorem ukončit a odjet do rodného Rumunska. Celkem se podařilo nashromáždit 3.168,- Kč, které jsme paní Roxaně předali. "Příspěvek na ubytování mi velmi pomůže, hlavně si můžu udržet bydlení v Praze, což je pro mě neuvěřitelná pomoc! Doufám, že všechna vyšetření dopadnou dobře a opět se budeme moct potkávat v Praze na Masarykově nádraží. Přeji všem příjemné léto." 

účtenka

Paní Alena děkuje za brýle. Opět se potvrdilo, že hodní lidé ještě nevymřeli:-)

Paní Alena šetřila na brýle v celkové výši 5000,- Kč. O jejím přání si přečetla majitelka firmy Grand Optik, paní Dita Jandlová a nabídla výrobu brýlí s výraznou slevou, za výrobní náklady. Místo částky 5000,- Kč jsme uhradili 1915,- Kč a zbylo ještě na kredit do mobilu za 1000,- Kč, holící strojek na vlasy 779,- Kč a stravenky 1300,- Kč, celkem za 4994,- Kč. "Jsem dojatá, kolik věcí jsme mohli z naspořených peněz čerpat. Děkuji mnohokrát paní Ditě Jandlové za výrobu brýlí s tak velkou slevou, po letech vidím jako rys, musím si na ten ostrý obraz ještě zvykat, ale jsem opravdu dojatá. Děkuji i mým zákazníkům a lidem, kteří jsou kolem mě, opět se mi potvrdilo, že dobří lidé ještě nevymřeli", říká dojatě paní Alena.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na úhradu ubytování ve výši 6000,- Kč. Finance se podařilo díky Vám, čtenářům naspořit velice rychle, takže Petr má před vánoce vystaráno, ubytování je zaplacené a může se těšit na svátky, že si trochu oddáchne. "Děkuji všem, kteří mi přispěli., peji šťatsné a veselé vánoce a mnoho úspěchů v roce 2019, Váš Petr.

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Květa šetřila na nové bydlení. Jelikož je život někdy hodně zamotaný, nové bydlení se nepodařilo sehnat, paní Květu začalo zlobit zdravíčko a nakonec jsme rádi, že se uzdravila díky pobytu v nemocnici a v lázních. Takže jsme za našetření peníze pořídili: jízdné do lázní, poplatek za ubytování v lázních, oblečení do lázní, doplatky na léky a za zbytek doplatky na stávající bydlení. "Děkuji všem, kteří mi přospěli, moc, moc mi to pomohlo, v podstatě jsem nemohla prodávat jeden měsíc, ale jsem ráda, že jsem do těch lázní jela, hrozně jsem si odpočinula a načerpala nové síly. Děkuji všem a těším se na Vás na svém prodejním místě Malostranská", říká dojatě paní Květa.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

"Vážení zákazníci, děkuji všem, kteří mi přispěli na bydlení ve výši 2500,- Kč. Moc mi váš příspěvek pomohl, udělala jsem si finanční rezervu, takže to vypadá, že snad letos budu mít pohodové vánoce. Děkuji a přeji všem hodně štěstí!"

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Zdeněk šetřil na měsíční ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, je to pro mě moc veliká pomoc, děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji příjemné prožití vánočních svátků a správné vykročení no nového roku!", Váš Zdeněk z Invalidovny

účtenka

Paní Radana děkuje za mobilní telefon

Paní Radana spořila na mobilní telefon značky Nokia 3310 v celké částce 1600 Kč. "Někteří kolemjdoucí si myslí, že když mám mobil, tak jsem na tom finančně dobře. Ale není to úplně pravda. Měla jsem mobil z bazaru, baterka nevydržela ani půl dne a když jsem celý den na prodejním místě, tak mě stresuje, že se telefon vypne a nejsem na příjmu. Třeba sociální pracovníci NP nás pomocí sms zpráv pravidelně informuje o všem, co potřebujeme, o situaci na výdejně a dalších novinkách, taky nikdy nevíte, kdy bude potřeba třeba zavolat záchrannou službu nebo policii. Teď jsem spokojená a šťastná, že nový telefon mám. Děkuji všem, kteří mi na nákup mobilu přispěli a opět se na vás těším na svém prodejním místě Můstek metro", říká spokojeně paní Radana.

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na zimní oblečení

Paní Broňa šetřila na zimní oblečení a obuv v celkový výši 5000,- Kč. V zimním období může být na prodejním místě pěkná zima, obzvlášť, když prodáváte už od 6:00 hodiny ranní. Za naspořené peníze jsme pořídili: zimní bundu, boty s kožíškem a svetr. Z naspořené částky zbylo 1516,- Kč, za které paní Broňa ještě koupí zateplené kalhoty. "Děkuji všem, kteří přispěli, je mi teď krásně teplo, klidně ať si mrzne až praští, teším se na Vás na svém prodejním místě metro Ládví".

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za zimní boty

Pan Zdeněk spořil na zdravotní zimní obuv v celkové výši 2000,- Kč. Je diabetik a celodenní stání na nohou je pro něj obtížné. "Mám boty, ale hrozně mě z nich večer bolí nohy, tak jsem rád, že se pomocí čtenářů podařilo získat boty nové, jsou pohodlné, zdravotní, s kožíškem a krásně se nosí. Stály 1599,- Kč, takže ještě zbylo na tepláky, ty jsou pro mě nejlepší, jsou volné a přitom teplé. Děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji všem pohodový předvánoční čas. Těším se na Vás na svém prodejním místě metro Invalidovna". 

účtenka

Paní Angelika děkuje za počítač s tiskárnou

Paní Angelika šetřila na počítač s tiskárnou. "Děkuji všem lidem, kteří mi přispěli na počítač a posílám jim velikou srdcovou pusu. Ať se vám splní všechna přání, máte šťastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Na počítači se budu ještě učit, chtěla bych být více aktivní v oblasti sociálních sítí, propagovat Nový Prostor a zamezit nelegálním prodejcům. Děkuji ještě jednou, Vaše Angelika".

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika šetřila na bydlení. "Děkuji všem za příspěvek na bydlení, moc mi to ted před vánocemi pomůže! Přeji všem štastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na vás na mém prodejním místě.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se přestěhoval. Mám ted pokoj sám pro sebe, jsem neskonale šťastný, takový luxus:-). Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Raní Radana šetřila na ubytovnu v celkové výši 4000,- Kč. "Ty letní měsíce byly šílené, hrozně mi poklesl prodej, asi za ti může počasí nebo ty dovolené, už jsem myslela, že o bydlení přijdu. Doufám, že prodej se zase vrátí do normálních kolejí. Děkuji čtenářům, že mi přispěli na bydlení, jsem hrozně ráda a všem moc děkuji". 

účtenka

Paní Monika děkuje za šicí stroj

Paní Monika šetřila na šicí stroj a moc se na něj těšila, šití je její oblíbený koníček. Nakonec jsme vybrali kvalitní šicí stroj a ještě zbylo na kazetu se šicími potřebami a nákup látek. "Děkuji všem, kteří ma na šicí stroj přispěli, budu teď šít pro celou rodinu. Bude pro mě velká výzva se naučit si sama připravit střihy na šaty, věřím, že internetu najdu postup a naučím se to. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě před obchodem Billa na Červeném vrchu." 

účtenka

Paní Eva děkuji za příspěvek na bydlení a dopravu

Paní Eva šetřila na nájem a jízdné. Peníze se podařilo našetřit a paní Evě jsme všechny finance předali. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem a ubytování". 

účtenka

Paní Kamila děkuje za pečící troubu. A to není všechno...

Paní Kamila v rámci bonus klubu šetřila na pečící troubu v celkové výši 5000,- Kč. Nakonec se nám podařilo za přijaté finance nakoupit: Pečící troubu Guzzanti GZ 364 mini, Smoothie mixér Sencor SBL 7074RD a Pečící formu Banquet a Sáčkový vysavač Zannusi, celkem za 5 061,- Kč.

Paní Kamila i její manžel měli při předání slzy na krajíčku. „Takových darů jsme neměli ani na svatbě!", říká dojatě paní Kamila. „Už se těším až manželovi ugriluji kuře a upeču mu buchty, on je hrozně rád. Velmi ráda vařím a peču, jsem vyučená kuchařka a jsem velmi šťastná, že bude moje rodina spokojená. Děkuji všem dárcům za jejich podporu a přeji vše nejlepší. Také děkuji zaměstnancům Nového Prostoru za všechno, co pro mě udělali. Těším se zase na vás na mém prodejním místě Smíchovské nádraží. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se v loni přestěhoval. Mám perfektní paní bytnou, příjemného spolubydlícího, jen ty zvedající se ceny na živobytí mě děsí, je pro mě težké z důchodu vyjít. Už jsem si myslel, že zase skončím na ulici. Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav šetřil na zaplacení nájmu v celkové hodnotě 7000,- Kč. "Děkuji všem za Vaše příspěvky na bydlení, moc si toho vážím a mnohokrát děkuji za Vaši pomoc a těším se na Vás na mém prodejním místě Náměstí republiky". 

účtenka

Paní Bronislava děkuje za nové zuby

Paní Broňa děkuje všem, kteří jí přispěli na novou zubní protézu. Trvalo delší dobu, než se vše dalo do pořádku, ale teď má již paní Broňa zuby nové. "Ještě si musím zvykat, je to po tak dlouhé době nový pocit mít plnou pusu zubů, ale cítím se skvěle, děkuji všem, kteří mi přispěli, bude fajn zase moct kousat chléb", říka dojatě paní Broňa. Ještě jednou všem děkuji a přeji pohodový podzim.

 

účtenka

Pan Richard děkuje za ubytování

Vážené čtenářky a čtenáři, moc děkuji, že jste mi přispěli a díky vám mám zaplacený měsíční nájem. Ted v létě jde prodej časopisu hůře než kdy jinkdy v roce, takže jsem strašně rád, že mám zaplacený nájem a nemám starosti, jak to všechno zvládnu. Přeji všem hezké léto a mnoho sil do nadcházejícího školního roku! Ještě jednou díky moc! Váš Ricard z Florence

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na ubytování a doplatky na léky. Vše se podařilo díky laskavým čtenářům naspořit velice rychle, takže má pan Jaroslav na svátky vystaráno a může v klidu odpočívat. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc rád a těším se z toho, že mě máte rádi, moji milí zákazníci. Přeji veselé vánoce a šťstaný nový rok. Váš Jaroslav z metra Luka

účtenka

Pan Bohoušek děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje svým příznivcům za to, že mu přispěli na měsíční nájem. "Ušetřené peníze se mi budou hodit na nákup zimního oblečení a obuvi, moc všem děkuji a budu se zase na vás těšit na svém prodejním místě Radlická metro", dodává Bohoušek dojatě.

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín šetřil na nové bydlení. Vzhledem k situaci na trhu nemovitostí se bohužel nové bydlení nepodařio sehnat, tak jsme příspěvek použili na bydlení stávající. "Děkuji  všem, kteří mi přispěli, velice si Vaší pomoci vážím. Doufám, že se s rodinou jednou přestěhujeme do vlastního, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. Budu se těšit na setkání na mém prodením místě Kobylisy".

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky a digitální váhu

Paní Zdeňka šetřila na digitální váhu a příspěvke na léky. "Děkuji všem, kteří přispěli, můžu si teď vážit potraviny, kvůli té své dietě a příspěvek na léky je super. Přeji všem nejlepší do nového roku, až se daří!"

 

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na příspěvek na bydlení a léky ve výši 7700,-Kč. Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na ubytování a léky jsem rád, že je u nás tolik hodných lidí, kterým není náš osud lhostejný, říká pan Jaroslav a dodává, že se na své věrné zákazníky těší zase na svém prodejním místě metro Luka. 

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil šetřil na úhradu nákladů spojených s bydlením. "Naštěstí mám krásnou ubytovnu a příjemného spolubydlícího, je to zázrak, když člověk dneska slyší, jak to na těch ubytovnách chodí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, aby měli spokojené vánoce a šťastný nový rok, Váš Bohumil z Radlické". 

účtenka

Paní Květa děkuje za úhradu poplatků za mobil

Paní Květa šetřila na poplatky mobilnímu operátorovi, tento dluh, který vznikl v minulosti pomalu, ale jistě narůstal všemi úroky a paní Květa je velmi ráda, že je dluh splacen a někdy v budoucnu na ni nevyskočí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsme velice ráda, že jsem dluh uhradila a mám jej, jak se říká z krku. Celkem čtenáři přispěli 3000,- Kč, dluh byl 2902,- Kč. Zbývajících 98 Kč jsme použili na úhradu ubytování. 

účtenka

Pan Milan děkuje za fixační ortézu Walker

Pan Milan šetřil na fixační ortézu, která stojí 2060,- Kč. "Byl jsem na operaci, lékař mi předepsal fixační ortézu na zpevnění nohy, tak jsem rád, že ji mám, chůze mi dělá velké problémy. Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Flora". 

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena šetřila na ubytování, pak si zlomila nohu a díky Vaší podpře neskončila bez střechy nad hlavou. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, milí čtenáři, zachránili jste mě před nejhorším, děkuji mnohokrát!!!! Přeji všem veselé vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku". Vaše Alena

účtenka

Pan Milan děkuje za mobilní telefon

Pan Milan šetřil na mobilní tablet. Nakonec měl pan Milan, přání, aby mu byl zakoupen mobilní telefon s větší obrazovkou, plní tedy funkci tabletu a pan Milan všechny písmenka krásně přečte. "Děkuji všem, kteří mi na mobil přispěli, mám teď krásný život a mám se zase co učit, ještě s mobilem neumím úplně pracovat". Těším se na vám na mám prodejním místě Flora.

účtenka
//