Splněná přání a poděkování našich prodejců

Paní Roxana děkuji za příspěvek za ubytování

Paní Roxana šetřila na píspěvek na ubytován ve výši 5000,- Kč. Vzhledem ke zhoršení svého zdravotního stavu musela spolupráci s Novým Prostorem ukončit a odjet do rodného Rumunska. Celkem se podařilo nashromáždit 3.168,- Kč, které jsme paní Roxaně předali. "Příspěvek na ubytování mi velmi pomůže, hlavně si můžu udržet bydlení v Praze, což je pro mě neuvěřitelná pomoc! Doufám, že všechna vyšetření dopadnou dobře a opět se budeme moct potkávat v Praze na Masarykově nádraží. Přeji všem příjemné léto." 

účtenka

Pan Jiří děkuje za skříně

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za finanční dar, za který jsme pořídili tuhle krásnou skřín, kterou jsme si o víkendu sami s potěšením postavili. Celá rodina jsme šťastná, že už si můžeme naše oblečení dát do skříně a nemusíme jej mít poskládané na židlích nebo na zemi. Třešničkou na dortu je zrdcalo, před kterým se můžeme čančat a dívat se na sebe, protože je to první v celém bytě. Rád Vám za svoji rodinu a za sebe poděkuji i osobně na mém prodejním místě. Jelikož chodím do práce na ranní a odpolední směny, tak mne zastihnete střídavě jeden týden dopoledne a druhý zase odpoledne, ještě jednou veliký dík!

Jiří s rodinou

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr vzkazuje všem dárcům, že za peníze, které mu poslali na bydlení, moc děkuje. "Všem čtenářům moc děkuji, vážím si vaší pomoci, příspěvek mi moc pomohl a mám teď zase o starost míň." Pan Petr se s vámi řád setká na jeho prodejním místě na Skalce.

Brzy naviděnou!

Prodejce Petr ze Skalky

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil naspořil od našich milých čtenářů příspěvek na bydlení a je za to moc rád. Díky tomu zaplatil celý měsíc na ubytovně.

Všem, kteří panu Bohumilovi udělali radost, moc děkuje a  vzkazuje, že díky nim má o moc příjemnější podzimní dny!

 

 

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Zdeňka je moc ráda, že jste jí pomohli s bydlením. Všem čtenářům vzkazuje. "je to skvělé, mám velkou radost. Prodávat Nový Prostor mě baví a jsem ráda, že jsou lidé tak hodní". Není co dodat, paní Zdeňka je milou prodavačkou časopisu a těší se na vás na prodejním místě!

 

Díky všem!

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Antonín všem čtenářům moc děkuje, že mu pomohli s náklady na ubytovnu. V současnoti shání s rodinou slušný byt, bohužel poptávky je hodně a tak pan Antonín zatím neměl moc štěstí. Je na něj ale spolehnutí a tak mu držíme palce a děkujeme čtenářům i za něj!

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na nájemné

Pan Jiří se svojí rodinou děkuji za příspěvek na nájemné. Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Jiří, Brno, Zelný trh

účtenka

Paní Helena děkuje za příspěvek

Paní Helena původně plánovala pořídit si roční průkazku na MHD, avšak nikdo z nás nepředpokládal, že se dá roční průkazka na MHD zakoupit maximálně měsíc předem. Jelikož paní Heleně končí aktuální roční průkazka až v červnu, nebylo jí bohužel umožněno pořídit si průkazku na další rok, jak původně plánovala. "Chci poděkovat všem dárcům, kteří mi přispěli peníze na roční šalinkartu. Bohužel mě na dopravním podniku překvapili a sdělili pro mě novou informaci, že si šalinkartu na další rok můžu zakoupit nejdříve měsíc před vyprcháním aktuální šalinkarty, což je v květnu. Proto jsem si z příspěvku pořídila nový mobil spolu s paměťovou kartou a simkartou, jelikož se mi starý mobil rozbil a musela jsem si půjčovat mobil od kamarádů, abych se mohla telefonicky spojit s přáteli a především se sociálními pracovnicemi Nového Prostoru. Velmi si vážím, že jste mi přispěli. Vaše Helena z Kraví Hory.

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky a digitální váhu

Paní Zdeňka šetřila na digitální váhu a příspěvke na léky. "Děkuji všem, kteří přispěli, můžu si teď vážit potraviny, kvůli té své dietě a příspěvek na léky je super. Přeji všem nejlepší do nového roku, až se daří!"

 

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Broňa spořila na bydlení. „Moc moc všem děkuji za peníze na nájem. Všech si Vás moc vážím a jste opravdu moc hodní. Prosím, všichni se opatrujte a dávejte na sebe pozor! Uvidíme se na Ládví."

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení II

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

Prodejkyně Angelika

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na bydlení

Mnohokrát vám všem děkuji, že mi pomáháte v této nepříznivé situaci. Opravdu si toho moc vážím.

Zdravím a přeji pevné zdraví a mnoho sil, váš prodejce Karel z Brna - Líšně.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na první měsíční nájem na ubytovně. Podařilo se mu přestěhovat z nocležny na ubytovnu a je za to moc rád. "Moc děkuji všem přispěvatelům, jsme rád za podporu, které si hluboce vážím a mým cílem je si bydlení na ubytovně udržet. Těším na Vás na mém prodejním místě v metru Florenc". 

účtenka

Paní Alena děkuje za pomoc v nejhorších časech

Před koncem loňského roku jsme Vás informovali o tom, ce se stalo paní Aleně. Upadla na mokré podlaze a zlomila si nohu, což mělo pro ni fatální důsledky, nemohla chodit do práce a vyvstal problém, z čeho ubytování zaplatit. "Moc děkuji všem, co mi přispěli na nájem, v době, kdy jsem zakoušela těžkou životní zkoušku a vůbec jsem nevěděla, jak to všechno zvládnu. Naštěstí mám kolem sebe lidi jako je můj manžel Láďa, který se o mě staral, vařil a vše zabezpečil. Za to mu patří veliký dík, ale hlavně DĚKUJI VŠEM ČTENÁŘUM za finanční podporu, bez vás bych skončila pod mostem. 

účtenka

Pan Richard děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Richard moc děkuje všem, kteří mu přispěli na nájem. "Moc děkuji všem, za příspěvek na bydlení, jsem moc rád, že neskončím na ulici. Naši čtenáři jsou prostě BOŽÍ! hlavně, at už ten koronavirus přejde a vše se zase vrátí do normálního života. Opatrujte se a těším se na Vás na mém prodejním místě metro Anděl, výstup na Knížencí". Váš Richard

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Antonínovi z Kobylis se díky jeho fanouškům podařilo vybrat příspěvek na ubytování. Je za to moc rád, podpory si velmi váží a svým čtenářům děkuje: Mám velkou radost, že se mi podařilo nasbírat peníze na ubytování a odpadla mi tak zase jedna starost. Snažím se sehnat lepší bydlení pro sebe a rodinu, není to snadné, ale snad se mi to jednou podaří."

Moc vám děkuji, Antonín

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín spořil na bydlení. "Děkuji co nejsdrečněj všem, kteří mi přispěli, opět nám zdražili bydlení, takže mi Váš přispěvek, jak se říká moc bodne. Přeji všem co nejlspeší start do nového roku a těším se na Vás na mém prodejním místě Kobylisy.

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na pračku

Podařilo se vybrat na pračku, paní Monika ještě něco málo přihodila a je k tomu pračka se sušičkou. A paní Monika má velkou radost. Je to paráda, vlastní pračka, to je základ pro pěknou domácnost. Moc Vám všem děkuji! A my jsme také rádi za paní Moniku, novou pračku si zaslouží!

 

 

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na nájem

"Děkuji všem hodným a slušným lidem za pomoc s placením nájmu a za to, že mi bylo zasláno na jídlo. Moc a moc mi to pomohlo", děkuji Irena z Dejvic.

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na vybavení domácnosti

Paní Dagmar naspořila pěknou částku, a tak může vesele vybavit svoje bydlení. Pilka a sekara na dřevo, planový vařič spolu s náplněmi, malé přenosné přímotopy a plynový teplomet, to vše se paní Dagmar podařilo pořídit za peníze od čtenářů a zimy už se nebojí. Moc děkujeme a paní Dagmar vzkazuje: "Vůbec jsem nečekala, že se dá dohromady tolik dárců a budu si moct zaplatit nejen bydlení na nějakou dobu dopředu, ale také spousta vybavení, které se bude hodit. Moc díky a přijďte se na mě a moje zvířata podívat na prodejní místo na Hradčanskou do metra."

 

Prodejkyně Dagmar

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jaroslav moc děkuje za příspěvek na bydlení. Není to teď lehké poprat se s prázdnými ulicemi. K panu Jardovi se peníze dostali velmi rychle a moc si toho váží. Děkuje všem, kteří mu pomohli. Pokusí se nezklamat a doufá, že se s vámi zase potká na prodejním místě!

Moc díky,

váš prodejce Jarda

účtenka

Paní Kamila děkuje za pečící troubu. A to není všechno...

Paní Kamila v rámci bonus klubu šetřila na pečící troubu v celkové výši 5000,- Kč. Nakonec se nám podařilo za přijaté finance nakoupit: Pečící troubu Guzzanti GZ 364 mini, Smoothie mixér Sencor SBL 7074RD a Pečící formu Banquet a Sáčkový vysavač Zannusi, celkem za 5 061,- Kč.

Paní Kamila i její manžel měli při předání slzy na krajíčku. „Takových darů jsme neměli ani na svatbě!", říká dojatě paní Kamila. „Už se těším až manželovi ugriluji kuře a upeču mu buchty, on je hrozně rád. Velmi ráda vařím a peču, jsem vyučená kuchařka a jsem velmi šťastná, že bude moje rodina spokojená. Děkuji všem dárcům za jejich podporu a přeji vše nejlepší. Také děkuji zaměstnancům Nového Prostoru za všechno, co pro mě udělali. Těším se zase na vás na mém prodejním místě Smíchovské nádraží. 

účtenka

Pan Tomáš děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení zákazníci, všem Vám moc děkuji, že jste mi přispěli na bydlení. Vaší pomoci si velmi vážím, moc mi to pomohlo. Těším se na Vás na svém prodejním místě. Váš prodejce Tomáš

účtenka

Pan Lubor děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Lubor získal od svých věrných zákazníků příspěvek na bydlení a díky tomu už od října až do půlky ledna nemusí být na ulici, ale uhradil si bydlení na ubytovně. Chce Vám všem moc poděkovat, popřát krásné svátky a hodně pohody. "Moc Vám děkuju, že můžu strávit kus zimy v teple. Krásné svátky všem!" 

Váš prodejce Lubor

 

Setkat se s ním můžete na jeho prodejním místě na Lužinách! :-)

účtenka

Pan Jarda moc děkuje za příspěvek na stravu

Pan Jarda původně šetřil na mobilní telefon, vzhledem k pandemii jsme ale finance využili na na nákup obuvi, potravin, úhrady elektřiny a část nájmu. "Moc, moc, děkuji za příspěvek, čtenáři jsou neuvěřitelní, jak nám všem těď pomáhají a nenechají nás skončit na ulici! Mějte se krásně a přeji pevné zdraví všem", Váš Jarda, náměstí Republiky

účtenka

Pan Petr opět děkuje za příspěvek bydlení

"ÁÁÁÁ, pěkně Vás vítám!" To je typický pozdrav pana Petra, na který se vždycky těšíme. "Tolik hodných lidí kolem mě, to snad ani není pravda, nájem zaplacený, bydleníčko je nádherné a moji zákazníci jsou úžasní, to si ani nezasloužím. Děkuji všem, co mi přispěli a u pošty v Jindřišské mě vždycky najdete, jen když jdu fasovat časopisy, tak tam nejsem nebo se jdu ohřát, venku už je zima. Přeji všem pohodvý podzim", říká dojatě pan Petr.

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika šetřila na bydlení. "Děkuji všem za příspěvek na bydlení, moc mi to ted před vánocemi pomůže! Přeji všem štastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na vás na mém prodejním místě.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr moc děkuje všem, kteří mu přispěli na bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mě a mojí rodině přispěli na bydlení, je to těď hrozně těžké z prodeje na nájem ušetřit, tak jsem moc rád, že o bydlení nepřijdeme. Zvládám tak akorát vydělat na jídlo, ale o bydlení bychom bez vaší pomoci určitě přišli. Přeji všem, at koronavirus ve zdraví přežijí a těším se na vás na svém prodejním místě Smíchovské nádraží". Váš Petr

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se přestěhoval. Mám ted pokoj sám pro sebe, jsem neskonale šťastný, takový luxus:-). Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Paní Karla děkuje za příspěvky od čtenářů

Paní Karla původně plánovala pořídit si pračku se sušičkou, ale jak to v životě bývá, některých přání se člověk musí alespoň prozatím vzdát. Paní Karla byla po srážce s cyklistou hospitalizována v nemocnici a tak přišla o svůj výdělek z prodeje časopisů. Nyní už je v pořádku a příběh má šťastný konec. Paní Karla je moc ráda, že se všechno vrátilo do normálu a děkuje svým dárcům:

"Chtěla bych poděkovat všem, kteří mi přispěli na nákup pračky. Pračka by se mi sice hodila, ale na jaře jsem měla nehodu. Byla jsem hospitalizována v nemocnici a nemohla prodávat Nový Prostor. Nyní nemám na zaplacení nájmu. Proto příspěvek z Bonus klubu použiji na uhrazení nájmu. Moc oceňuji, co jste pro mě udělali.

Děkuji!
Karla
Prodejní místo: Kampus Brno-Bohunice a Bystrc - Ečerova

účtenka

Paní Monika děkuje za šicí stroj

Paní Monika šetřila na šicí stroj a moc se na něj těšila, šití je její oblíbený koníček. Nakonec jsme vybrali kvalitní šicí stroj a ještě zbylo na kazetu se šicími potřebami a nákup látek. "Děkuji všem, kteří ma na šicí stroj přispěli, budu teď šít pro celou rodinu. Bude pro mě velká výzva se naučit si sama připravit střihy na šaty, věřím, že internetu najdu postup a naučím se to. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě před obchodem Billa na Červeném vrchu." 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc rád, že mu čtenáři pomohli s nájmem. Není to teď lehké pro nikoho, proto pan Pert chce poděkovat všem, prostože ví, že nikdo to nemá lehké, přesto mnozí stejně pomáhají. Moc děkujeme, že pan Petr vyřešil bydlení zas na nějakou chvíli a vzkazuje. "Moc vám všem děkuju, budu se těšit, že vás budu moci potkat zase osobně!"

 

Prodejce Petr, 

účtenka

Pan Lukáš moc děkuje za příspěvek na dioptrické brýle

Chtěl bych moc poděkovat všem lidem, kteří mi přispěli jakoukoliv částkou na dioptrické brýle. Konečně vidím! :-) Ještě jednou vám děkuji, moc si vážím toho, že mě podporujete a pomáháte. 

Váš prodejce Lukáš.

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení II

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

účtenka

Paní Marcela děkuje za nákupní tašku na kolečkách

Chci ze srdce poděkovat všem dárcům za příspěvky na tašku na kolečkách. Mám nemocnou páteř a klouby, tudíž nemohu nosit nic těžkého, takže taška na kolečkách je pro mne velký nepostradatelný pomocník. Tímto všem ještě jednou děkuji!
Vaše prodejkyně Marcela
Masarykova, Brno

účtenka

Paní Radana děkuje za mobilní telefon

Paní Radana spořila na mobilní telefon značky Nokia 3310 v celké částce 1600 Kč. "Někteří kolemjdoucí si myslí, že když mám mobil, tak jsem na tom finančně dobře. Ale není to úplně pravda. Měla jsem mobil z bazaru, baterka nevydržela ani půl dne a když jsem celý den na prodejním místě, tak mě stresuje, že se telefon vypne a nejsem na příjmu. Třeba sociální pracovníci NP nás pomocí sms zpráv pravidelně informuje o všem, co potřebujeme, o situaci na výdejně a dalších novinkách, taky nikdy nevíte, kdy bude potřeba třeba zavolat záchrannou službu nebo policii. Teď jsem spokojená a šťastná, že nový telefon mám. Děkuji všem, kteří mi na nákup mobilu přispěli a opět se na vás těším na svém prodejním místě Můstek metro", říká spokojeně paní Radana.

účtenka

Pan Jozef děkuje za varnou konvici

Panu Jozefovi se podařilo díky dárcům naspořit na varnou konvici a ta putovala rychle do jeho rukou. Vybral si konvici Concept RK3140. I zdánlivě obyčejná věc může prodejci v těchto zimních měsících velmi usnadnit život, a proto má pan Jozef velkou radost: Děkuji všem dárcům, kteří mně pomohli v mé těžké životní situaci. A to tím, že jsem si mohl koupit rychlovarnou konvici díky vašim darům. Moc děkuji!

Jozef

účtenka

Pan Peter děkuje za příspěvek na bydlení a mhd

Děkuji všem lidem, kteří mi pomohli a přispěli na služby spojené s bydlením a čtvrtletní předplatné mhd.

Prodejce Peter
Prodejní místo: Pionýrská, Brno

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr moc děkuje všem, kteří s této nelehké době myslí na ostatní. Je moc rád a moc si toho váží. Chtěl by všem poděkovat z celého srdce, je moc vděčný a už se těší, že se s Vámi potká na prodejním místě.

 

Prodejce Petr

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Náš milý Slavko před časem publikoval na FB NP výzvu ohledně nového bydlení. V něuvěřitelě krátkém čase se podařilo díky našim čtenářům a naší nové kolegyni sociální pracovnici Monice ubytování sehnat a jak říká Slavko, JE TO LUXUS:-) Má samostatný byt v nekuřáckém prostředí, asi si vážení čtenáři dokážete představit, jaké to je, když se bydlí ve vlastím. "Je to pro mě neuvěřitelný, jsem šťastný jako blecha, díky moc, naši milí čtenáři". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc rád, že mu pomáháte udržet si dobré místo v ubytovně. Všem štědrým čtenářům děkuje a vzkazuje: Moc díky za podporu, mám velkou radost. Rád prodávám Nový Prostor hlavně kvůli tomu, že mě čtenáři podporují a to mi dodává optimismus.

 

Prodejce Petr z Anděla a Karláku

účtenka

Michal děkuje za příspěvek na šalinkartu! :-)

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na zakoupení třízónové čtvrtletní šalinkarty. Jelikož nebydlím v Brně, nýbrž v Adamově, moc mi to ušetří finance za cestování. Jelikož jsem měl zažádáno o příspěvek 3000 Kč a šalinkarta mě stála pouze 2140 Kč, dokoupil jsem si za zbytek peněz zdravotnické potřeby, konkrétně sterilní čtverečky a obvazy, které mi vydrží alespoň na čtvrt roku. Všem dárcům mnohokrát děkuji!

Váš prodejce Michal

účtenka

Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Všem moc děkuji za příspěvek, který jsem nakonec musel využít na bydlení. Jak všichni víte, prodej v této situaci není jednoduchý, takže mi hrozilo vystěhování. Díky Vám se mi podařilo bydlení zachránit a jsem Vám všem moc a moc vděčný. Až se situace uklidní, na všechny se moc těším na I.P. Pavlova.

účtenka

Karel děkuje za příspěvek ne bydlení

Moc děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem v době vánočních svátků. Moc mi to pomohlo, ani nevíte, jak jsem rád, že se nemusím strachovat, že skončím na ulici. Přeji šťastné a veselé vánoční svátky a mnoho dobrého donového roku. Vás Karel.

účtenka

Paní Marcela děkuje za příspěvek na kompenzační pomůcku

Paní Marcela má velkou radost z toho, že se dočkala hlasové signalizace, kterou má již zabudovanou v holi. Všem svým dárcům touto cestou vzkazuje: "Moc ráda bych chtěla poděkovat všem milým lidem za příspěvek na kompenzační pomůcku, přesněji na hlasovou signalizaci, která je zabudovaná v mé holi. Velmi mi to pomůže při pohybu a orientaci po Brně. Opravdu si toho vážím a z celého srdce mnohokrát děkuji a těším se na Vás na mém prodejním místě.

Vaše prodejkyně Marcela z Brna - Masarykova ulice".

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na lednici

Pan Jiří pořídil za příspěvky od svých příznivců novou lednici, moc za to děkuje a vzkazuje. "Rád čtenářům časopisu Nový PRostoru poděkuji na svém prodejním místě, pokud nebudu v práci."

Děkuji
Jiří s rodinou

účtenka

Paní Irena děkuje za zimní obuv a digitální váhu

Paní Irena šetřil ana zimní obuv a digitální váhu pro diabeitky. "Všem co mně přispěli na věci, které opravdu potřebuji, moc a moc děkuji. A také moc děkuji Matymu – který ze svého psího fondu s páničkem – studentem doplatil zbývající část do 5000 Kč. Ještě jednou moc a moc děkuji".
Prodejkyně Irena z Dejvic. Z naspořené částky zbylo 835,- Kč, které paní Irena použila na nákup zimní bundy. 

účtenka

Paní Marcela děkuje za sadu kuchyňského nádobí

Ze srdce děkuji všem dárcům, za to, že mi přispěli na sadu nádobí.
Máme s maminkou velkou radost a už teď se těšíme na to, až si spolu uvaříme něco moc dobrého.
Vaše prodejkyně Marcela

Prodejní místo: Brno, Masarykova ulice

účtenka

Pan Karel děkuje za horkovzdušnou fritézu

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na horkovzdušnou fritézu. Jsem z ní velice nadšený, hned ji doma vyzkouším. Ještě jednou moc děkuji!

Váš prodejce Karel z Brna - Líšně.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování. V současné době je ve stavu nemocných, proto jej zákazníci na jeho prodejním místě poslední týdny nepotkávají. "Děkuji všem, kteří mi přispěli. Teď, když nemůžu prodávat a chodím jen po doktorech mi tato pomoc přijde strašně vhod o bydlení bych přišel." Panu Petrovi přejeme, ať se brzy uzdraví a můžeme se zase v metru na I.P. Pavlova potkávat.

účtenka

Paní Eva děkuji za příspěvek na bydlení a dopravu

Paní Eva šetřila na nájem a jízdné. Peníze se podařilo našetřit a paní Evě jsme všechny finance předali. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na nájem a ubytování". 

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na oblečení

Paní Irena moc děkuje, že jí čtenáři pomohli vybavit se na jaro. Modu má moc ráda, a tak pečlivě vybírala, zkoušela..no znáte to. Nakone kvůli situaci peníze použila z části na nákup potravin, přesto se jí povedlo pár pěkných kousků oblečení pořídit. Fotky sem přidáme, jakmile bude situace klidnější. Paní Irena chce zároveň moc poděkovat čtenářům, kteří jí pomohli dalším příspěvkem 750 Kč na potraviny a léky, které se nasbírali velmi rychle na sbírkovém účtu.

 

Moc Vám všem děkuju, že myslíte na druhé!

Paní Irena z Dejvické

účtenka

Pan Milan děkuje za fixační ortézu Walker

Pan Milan šetřil na fixační ortézu, která stojí 2060,- Kč. "Byl jsem na operaci, lékař mi předepsal fixační ortézu na zpevnění nohy, tak jsem rád, že ji mám, chůze mi dělá velké problémy. Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Flora". 

účtenka

pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Pavel děkuje za příspěvek na bydlení. Podařilo se mu vymanit se z koloběhu nocležen, má zaplacenou ubytovnu na celý měsíc. "Ted musím šetřit, abych si připravil finance na další měsíc. Tenhle Bonus klub je vážně skvělá věc, jsem moc rád a děkuji všem, kteří mi přispěli". Váš Pavel ze Strossmayerova náměstí. 

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohoušek ze stanice metra moc děkuje za příspěvek na bydlení. Příspěvek mu pokryl jeden měsíční nájem a pomůže mu překlenout období, kdy je prodej minimální. "Moc všem děkuji a přeji pevné zdaví a těším se na vás na svém prodejním místě Radlická." Váš Bohoušek

účtenka

Paní Alena děkuje za brýle. Opět se potvrdilo, že hodní lidé ještě nevymřeli:-)

Paní Alena šetřila na brýle v celkové výši 5000,- Kč. O jejím přání si přečetla majitelka firmy Grand Optik, paní Dita Jandlová a nabídla výrobu brýlí s výraznou slevou, za výrobní náklady. Místo částky 5000,- Kč jsme uhradili 1915,- Kč a zbylo ještě na kredit do mobilu za 1000,- Kč, holící strojek na vlasy 779,- Kč a stravenky 1300,- Kč, celkem za 4994,- Kč. "Jsem dojatá, kolik věcí jsme mohli z naspořených peněz čerpat. Děkuji mnohokrát paní Ditě Jandlové za výrobu brýlí s tak velkou slevou, po letech vidím jako rys, musím si na ten ostrý obraz ještě zvykat, ale jsem opravdu dojatá. Děkuji i mým zákazníkům a lidem, kteří jsou kolem mě, opět se mi potvrdilo, že dobří lidé ještě nevymřeli", říká dojatě paní Alena.

účtenka

Paní Irena děkuje za boty

Paní Irena děkuje všem, kteří jí přispěli na nákup obuvi pro diabetiky. V plánu sice byla obuv zimní, ale vzhledem k nastávajícímu létu jsme s paní Irenou zakoupili obuv letní. Boty jsou lehké, pohodlné, budou se nosit jedna radost.

 

Zaměstnanci NP i paní Irena děkují všem, kteří přispěli.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Petr je moc vděčný, že mu čtenáři pomohli s nájemem. Podařila se vybrat celá částka a tak je tu pro Petra míň stresu a víc pohody při podzimním počasí. Všem moc děkuji za pomoc, vyřešit na chvíli bydlení je pro mě priorita a tak jsem rád, že mám o starost méně.

 

Prodejce Petr

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za zimní boty

Pan Zdeněk spořil na zdravotní zimní obuv v celkové výši 2000,- Kč. Je diabetik a celodenní stání na nohou je pro něj obtížné. "Mám boty, ale hrozně mě z nich večer bolí nohy, tak jsem rád, že se pomocí čtenářů podařilo získat boty nové, jsou pohodlné, zdravotní, s kožíškem a krásně se nosí. Stály 1599,- Kč, takže ještě zbylo na tepláky, ty jsou pro mě nejlepší, jsou volné a přitom teplé. Děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji všem pohodový předvánoční čas. Těším se na Vás na svém prodejním místě metro Invalidovna". 

účtenka

Pan Richard děkuje za ubytování

Vážené čtenářky a čtenáři, moc děkuji, že jste mi přispěli a díky vám mám zaplacený měsíční nájem. Ted v létě jde prodej časopisu hůře než kdy jinkdy v roce, takže jsem strašně rád, že mám zaplacený nájem a nemám starosti, jak to všechno zvládnu. Přeji všem hezké léto a mnoho sil do nadcházejícího školního roku! Ještě jednou díky moc! Váš Ricard z Florence

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na bydlení

Panu Petrovi se podařilo nastřádat od čtenářů peníze, které mu pomouhou s výdaji na měsíční bydlení. Pan Petr si tak může užívat své oblíbené vaření v pěkné kuchyňce a má velkou radost, že má o starost méně. Všem, kdo přispěli, pan Petr posílá poděkování.

 

 

účtenka

Pan Václav děkuje za příspěvek na zdravotnický materiál

Všem dobrým lidem velmi děkuji za příspěvky v těchto těžkých časech. Velmi si vážím vaší pomoci. Peníze jsem využil převážně na koupi zdravotnického materiálu a za zbytek financí jsem si nakoupil potraviny. Obvazů mám díky vám dostatek alespoň na jeden celý měsíc. Ještě jedou vám moc děkuji. 

Prodejce Václav z Brna - Halasova náměstí.

účtenka

Paní Alena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Alena šetřila na ubytování, pak si zlomila nohu a díky Vaší podpře neskončila bez střechy nad hlavou. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, milí čtenáři, zachránili jste mě před nejhorším, děkuji mnohokrát!!!! Přeji všem veselé vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku". Vaše Alena

účtenka

Radek děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení čtenáři, děkuji Vám za příspěvek ny bydlení, moc mi pomohl v začátku podzimu. Díky vaší pomoci jsem si vytvořil finanční rezervu a nepřežívám ze dne na den. Děkuji ještě jednou a těším se na Vás na mém prodejním místě Kačerov. 

účtenka

Paní Karla děkuje za válendy

Mnohokrát děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na dvě válendy. Velmi si toho vážím. Konečně se s manželem vyspíme do růžova. :-) 

Vaše prodejkyně Karla z Brna - Náměstí Svobody.

účtenka

Paní Broňa děkuje za příspěvek na zimní oblečení

Paní Broňa šetřila na zimní oblečení a obuv v celkový výši 5000,- Kč. V zimním období může být na prodejním místě pěkná zima, obzvlášť, když prodáváte už od 6:00 hodiny ranní. Za naspořené peníze jsme pořídili: zimní bundu, boty s kožíškem a svetr. Z naspořené částky zbylo 1516,- Kč, za které paní Broňa ještě koupí zateplené kalhoty. "Děkuji všem, kteří přispěli, je mi teď krásně teplo, klidně ať si mrzne až praští, teším se na Vás na svém prodejním místě metro Ládví".

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na ubytování a doplatky na léky. Vše se podařilo díky laskavým čtenářům naspořit velice rychle, takže má pan Jaroslav na svátky vystaráno a může v klidu odpočívat. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc rád a těším se z toho, že mě máte rádi, moji milí zákazníci. Přeji veselé vánoce a šťstaný nový rok. Váš Jaroslav z metra Luka

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

"Vážení zákazníci, děkuji všem, kteří mi přispěli na bydlení ve výši 2500,- Kč. Moc mi váš příspěvek pomohl, udělala jsem si finanční rezervu, takže to vypadá, že snad letos budu mít pohodové vánoce. Děkuji a přeji všem hodně štěstí!"

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika získala od čtenářů příspěvek na bydlení a moc si toho váží. Svým příznivcům děkuje a vzkazuje: Moc děkuju všem, kteří mi pomohli a myslí na mě. Ráda bych Vám poděkovala osobně, budu ráda, když se zastavíte na mém prodejním místě.

 

Hezké léto,

Prodejkyně Monika

účtenka

Pan Václav děkuje za příspěvek na bydlení

Vážení čtenáři, VŠEM Vám moc děkuji, že jste mi přispěli v této nelehké době na bydlení v ADM. Moc mi to pomohlo a Vaší pomoci si velmi vážím. Těším se na Vás na mém prodejním místě Česká pošta Třída Míru Pardubice. Váš prodejce Václav

účtenka

Paní Angelika děkuje za počítač s tiskárnou

Paní Angelika šetřila na počítač s tiskárnou. "Děkuji všem lidem, kteří mi přispěli na počítač a posílám jim velikou srdcovou pusu. Ať se vám splní všechna přání, máte šťastné a veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku. Na počítači se budu ještě učit, chtěla bych být více aktivní v oblasti sociálních sítí, propagovat Nový Prostor a zamezit nelegálním prodejcům. Děkuji ještě jednou, Vaše Angelika".

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav šetřil na zaplacení nájmu v celkové hodnotě 7000,- Kč. "Děkuji všem za Vaše příspěvky na bydlení, moc si toho vážím a mnohokrát děkuji za Vaši pomoc a těším se na Vás na mém prodejním místě Náměstí republiky". 

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Usměvavá paní Zdeňka moc děkuje všem, kteří jí pomohli s bydlením. Moc si toho váží a bude se těšit s úsměvem na svém prodejním místě s Vámi na viděnou.

 

 

účtenka

Pan Radek děkuje za příspěvek na bydlení a ošacení na zimu

Pan Radek je moc rád, že má lehčí hlavu s nájem na ubytovně a ještě k tomu zbyly peníze na oblečení, ve kterém se bude cítit moc dobře. Těší se navíc na ples na Žofíně, že se tam potká se svými čtenáři časopisu NP

 

moc díky vzkazuje Radek!

účtenka

Pan Karel děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Karel je moc rád, že mu jeho příznivci pomohli s bydlením. Být na ulici v zimě nikomu moc zdravotně nepřidá, a tak panu Karlovi držíme palce, ať vše zvládne co nejlépe.

A pan Karel všem vzkazuje, že děkuje za pomoc.

 

prodejce Karel

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Velké poděkování všem, kteří mi pomohli v těžké finanční situaci s příspěvkem na bydlení. Velice rád vám poděkuji na svém prodejním místě v Brně na Zelném trhu a mohu slíbit, že vás nezklamu.

Váš prodejce Jiří.

účtenka

Pan Daniel děkuje za příspěvek na bydlení

Všem moc děkuji za příspěvek na bydlení. Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Váš prodejce Dan ze Šilingrova náměstí, Brno.

účtenka

Pan Slavko děkuje za bydlení

Milí čtenáři, moc díky, že jste mě opět vytáhli nad hladinu. Moc si toho vážím, že se najde tolik lidí, kteří hned pomáhají. 

 

Váš prodejce Slavko

účtenka

Pan Mirek děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Mirek šetřil na bydlení. "Jsem hrozně rád, že jsem mohl strávit vánoce mimo noclehárny a azykové domy, je to vyčerpávající, když vás ráno vykážou a musíte se před den potloukat ulicemi. Takhle jsem na vánoce byl na ubytovně, krásně jsem si odpočinul. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem Vám za krásné prožití vánočních svátků moc vděčný. Váš Mirek z Vltavské". 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr potřeboval příspěvek na ubytování, je pro něj těžké vyžít z důchodu a platit si nájem na ubytovně. "Jsem šťastný, že můžu dále bydlet na ubytovně, na kterou jsem se v loni přestěhoval. Mám perfektní paní bytnou, příjemného spolubydlícího, jen ty zvedající se ceny na živobytí mě děsí, je pro mě težké z důchodu vyjít. Už jsem si myslel, že zase skončím na ulici. Děkuji všem, kteří mi na jeden měsíční nájem přispěli, to mi pomůže našetřit nějaké finance a nepřežívat ze dne na den. Až budete mít cestu kolem Jindřišské pošty, stavte se, můžeme si popovídat". Přeji všem, ať se daří!

Váš Petr

účtenka

Paní Bronislava děkuje za nové zuby

Paní Broňa děkuje všem, kteří jí přispěli na novou zubní protézu. Trvalo delší dobu, než se vše dalo do pořádku, ale teď má již paní Broňa zuby nové. "Ještě si musím zvykat, je to po tak dlouhé době nový pocit mít plnou pusu zubů, ale cítím se skvěle, děkuji všem, kteří mi přispěli, bude fajn zase moct kousat chléb", říka dojatě paní Broňa. Ještě jednou všem děkuji a přeji pohodový podzim.

 

účtenka

Pan Tomáš děkuje za příspěvek na bydlení

Všem čtenářům velmi děkuji za příspěvek na bydlení. Vaší pomoci si velmi vážím a rád se s Vámi uvidím na svém prodejním místě u OC Grand v Pardubicích. Váš prodejce Tomáš

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Paní radana šetřila na bydlení. Nakonec jsme z příspěvku pořídili novou deku a polštář a za zbytek jsme doplatili bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na svém prodejním místě Můstek".

účtenka

Paní Irena děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Ireně od začátku tohoto roku zdražili nájem na ubytovně. "Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc mi to pomohlo a jsem Vám neskonale vděčná. Váš příspěvek mi pomůže hradit zvýšený nájem včas, takže mám klidné spaní. Ještě jednou všem děkuji a přeji vám krasné předjaří, vaše Irena ze stanice metra Dejvická". 

účtenka

Pan Josef Děkuje za příspěvek za bydlení

Pan Josef je moc rád za příspěvek na bydlení, který od Vás dostal. Díky tomu se mu podařilo najít stálé bydlení s důstojným zázemím, a tak by chtěl poděkovat a vzkázat, že se bude snažit to všem svým čtenářům časopisu vrátit alespoň v podobě dobré nálady a milého slova na prodejním místě.

 

Moc Vám děkuju!

Josef z Karlova náměstí

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr děkuje všem, kteří mu přispěli na ubytování v době, kdy byl nemocný a nemohl chodit do práce. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a chodili za mnou do nemocnice, ještě jednou děkuji a srdeně přeji vše nejlepší." Váš Petr

účtenka

Pan Radek má naspořeno na bydlení

Pan Radek má radost, protože teď díky vám nemá těžkou hlavu z placení nájmu. Podařilo se mu nasbírat od vás dost peněz, aby mohl zaplatit část ubytování a všem děkuje. Těší se na Vás na svém prodejním místě.

 

Prodejce Radek

Prodejní místo Kačerov a Boskovice

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na ubytování. Přišel o příspěvek na bydlení a ubytovna, na které pan Petr bydlí je docela drahá. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na ubytování, už jsem se bál, že zase budu venku. Je to pro mě hrozně povzbuzující, že se nemusím strachovat, kolik časopisů prodám, abych měl na jídlo i na ubytování, můžu si ted na zimu udělat nějakou finanční rezervu, to se pak člověku spí hned lépe. Ještě jednou děkuji a těším se na Vás na svém prodejním místě metro Skalka".

účtenka

Pan Zdeněk děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Zdeněk šetřil na měsíční ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, je to pro mě moc veliká pomoc, děkuji všem, kteří mi přispěli a přeji příjemné prožití vánočních svátků a správné vykročení no nového roku!", Váš Zdeněk z Invalidovny

účtenka

Pan Daniel děkuje za příspěvek na nájem.

Pan Daniel mnohokrát děkuje za příspěvek na nájemné.
"Opravdu jsem moc rád, že mně hodní lidé pomáhají a rád jim osobně poděkuji.
Váš prodejce Dan ze Šilingrova náměstí, Brno."

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování a léky

Pan Jaroslav šetřil na příspěvek na bydlení a léky ve výši 7700,-Kč. Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na ubytování a léky jsem rád, že je u nás tolik hodných lidí, kterým není náš osud lhostejný, říká pan Jaroslav a dodává, že se na své věrné zákazníky těší zase na svém prodejním místě metro Luka. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr moc děkuje všem, kteří mu přispěli na ubytování v tomto těžkém období pandemie, kdy také přišel o svůj druhý příjem, který měl z víkendové brigády. Teď je na jeho prodejním místě málo lidí a prodej je minimální. "Je to něuveřitelné, jak lidi rychle zareagovali, jsem hrozně šťastný, že mám zaplacené bydlení na celý měsíc, můžu klidně spát a nemusím se stresovat. Přeji všem, aby celou situaci zvládli a ve zdraví ji přečkali." Těším se na Vás na mém prodejním místě Florenc v lepších časech! Váš Petr

účtenka

Pan Antonín děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Antonín šetřil na nové bydlení. Vzhledem k situaci na trhu nemovitostí se bohužel nové bydlení nepodařio sehnat, tak jsme příspěvek použili na bydlení stávající. "Děkuji  všem, kteří mi přispěli, velice si Vaší pomoci vážím. Doufám, že se s rodinou jednou přestěhujeme do vlastního, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. Budu se těšit na setkání na mém prodením místě Kobylisy".

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na ubytování

Raní Radana šetřila na ubytovnu v celkové výši 4000,- Kč. "Ty letní měsíce byly šílené, hrozně mi poklesl prodej, asi za ti může počasí nebo ty dovolené, už jsem myslela, že o bydlení přijdu. Doufám, že prodej se zase vrátí do normálních kolejí. Děkuji čtenářům, že mi přispěli na bydlení, jsem hrozně ráda a všem moc děkuji". 

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na nájem

Paní Kamila se raduje z příspěvků, které jste poslali, aby mohla uhradit nájem. Chtěla by vzkázat, že má velikou radost a pomoci si velmi váží. Kdykoliv budete mít cestu okolo náměstí Míru v Praze, stavte se ve vestibulu metra na jejím prodejním místě:-)!

 

Moc díky!!

Kamila z náměstí Míru

účtenka

Pan Milan děkuje za mobilní telefon

Pan Milan šetřil na mobilní tablet. Nakonec měl pan Milan, přání, aby mu byl zakoupen mobilní telefon s větší obrazovkou, plní tedy funkci tabletu a pan Milan všechny písmenka krásně přečte. "Děkuji všem, kteří mi na mobil přispěli, mám teď krásný život a mám se zase co učit, ještě s mobilem neumím úplně pracovat". Těším se na vám na mám prodejním místě Flora.

účtenka

Paní Helena moc děkuje za příspěvek na šalinkartu

Paní Helena vzkazuje všem velké díky za příspěvek na šalinkartu: "Mnohokrát vám dobré duše děkuji, že jste mi pomohli a naspořili mi na šalinkartu. Konečně mohu s klidem spát, že po Brně nejezdím na černo. :-))

Vaše prodejkyně Helena z Brna Kraví Hory."

účtenka

Pan Radek děkuji za příspěvek na bydlení

Pan Radek moc děkuje všem za podporu, v době pandemie je prodej opravdu hodně špatný, někdy za tři hodiny neprodá ani jeden kus. "Moc všem děkuji za podporu, jsem strašně šťastný, že nepřijdu o bydlení. Přeji všem lidem pevné zdraví a doufám, že se zase život vrátí do normálních kolejí, je to teď hodně náročné období". I pracovníci Nového prostoru touto cestou posílají do éteru pozitivní vibrace a přejí našim čtenářům, aby toto náročné období ve zdraví přečkali. DĚKUJEME!!!!!

účtenka

paní Kamila děkuje za ledničku

Paní Kamila děkuje za lednici. "Moc děkuji všem, je to super bomba, mám si kam dát potraviny. Díky moc, čtenáři naši nejmilejší", teším se na vás na mém prodejním místě (dopoledne Chodov, odpoledne Smíchovské nádraží)."

účtenka

Pan Stanislav děkuje za příspěvek od čtenářů!

Pan Stanislav je moc rád, že čtenáři vyslyšeli výzvu na pomoc s bydlením. Pan Standa nakonec bydlení zvládl, ale během karantény měl problémy s prodejem a už mu nevystačily peníze na věci běžné potřeby. Proto jsme se rozhodli pomoci mu s výdaji za potraviny, léky a základní oblečení. Peníze od nás dostal postupně, aby se o ně nemusel strachvat a bylo pro něj snažší s nimi hospodařit. Všem moc děkuje za pomoc a vzkazuje, že už se těší na prodejním místě v plné parádě na viděnou. Moc díky za Standu, který je náš svědomitý prodejce a práce kamelota ho baví!

účtenka

Pan Michal moc děkuje za příspěvek na notebook! :-)

Všem bych vám chtěl moc poděkovat! Notebook již mám a jsem z něj nadšený! Bez vaší pomoci bych si to nemohl dovolit, ještě jednou vám všem děkuji za vaši štědrost. Jelikož stál notebook přes 5500, za zbytek peněz jsem si objednal v lékárně zdravotnický materiál, na který prozatím ještě čekám, tudíž ani koruna nepřišla na zmar.

Děkuje a všechny vás zdraví prodejce Michal z Brna od Bati.

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Miloš spořil na bydlení. "Moc děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli a těším se na Vás na svém prodjením místě Palmovka". 

účtenka

Paní Karla děkuje za automatickou pračku

Děkuji za finanční příspěvky na pračku. Jsem ráda, že ji mám a nemusím prát pro celou rodinu v ruce.
Vaše prodejkyně Karla

účtenka

Pan Michal děkuje za ortopedickou obuv

Pan Michal je z nových bot nadšený a vzkazuje všem přispěvatelům: "Chtěl bych všem moc poděkovat za nové boty, nakonec se do jejich ceny vešly i zdravotní ponožky. S obuví mám problém, protože mi jedna noha natéká, proto jsem rád, že jsem si mohl pořídit kvalitní zdravotní obuv."

 

Michal, OD Baťa Česká, Brno

účtenka

Pan Slavko děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Slavko se před vánoci přestěhoval do lepšího bydlení a spořil na dopalatel nájmu. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na doplatek nájmu, moc mi to pomohlo. Těším se na vás na mám prodejním místě Národní a nově i na I.P. Pavlova"

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na ubytování. "Děkuji všem, kteří mi přispěli a těším se na vás na mém prodjením místě metro Luka".

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Angelika dlouhodobě shání slušné ubytování. Podařilo se nashromáždit postupně 5 a 10tis. Kč, tkeré jí měli pomoci sehnat lepší bydlení než to stávající. To se zatím bohužel nepodařilo, i přes velikou snahu paní Angeliky. Lidí, kteří shánějí nájem v Praze, je moc, vyhrává ten, kdo zaplatí více. Přesto je ale moc ráda za příspěvky, které se podařilo nashromáždit od čtenářů a uhradí alespoň stávající ubytování a vzkazuje: jsem moc ráda, že můžu poděkovat za všechny příspěvky, které jste mi poslali. Sehnat slušné ubytování v Praze není snadné, a tak moc děkuji, že mi pomáháte. Ráda Vás uvidím na svém prodejním místě na Strossmayerově náměstí nebo na Argentinské u Billy.

 

Prodejkyně Angelika

 

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje za příspěvek za ubytování a těší na své zkazníky za svém prodjením místě Radlická:-)

účtenka

Paní Angelika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Angelika šetřila na příspěvek na bydlení ve výši 5000,- Kč. Děkuji všem, kteří mi na nájem přispěli, moc si toho vážím a děkuji, moji zákazníci jsou pro mě hrozně důležití, jsem moc šťastná a těším se na vás na mém prodejním místě Billa na Praze 7 (ul.Argentinská). Přeji všm hodně zdravíčka, štěstí a ať vám pán Bůh žehná.

 

 

účtenka

Paní Monika děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Monika moc děkuje za příspěvky od  čtenářů, kteří jí moc pomáhají. Naspořené peníze byly použity na ubytování, a tak se paní Monika může radovat v teplém a čistém prostředí a vzkazuje čtenářům: "Všem za poslané peníze moc děkuju a mám velkou radost. Ráda se s Vámi potkám na svém prodejním místě na Červeném vrchu.." 

 

Paní Monika

účtenka

Paní Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamile se ulevilo, když zjistila, že jí její čtenáři poslali dostatek peněz na nájem, na který pro ní není snadné naspořit. "Moc Vám děkuju za to, že jste mi darovali peníze, abych mohla zaplatit nájem. Udělalo mi to velkou radost. Najdete mě na mém prodejním místě nově na náměstí Míru. Stavte se, ráda poděkuju osobně!"


Vaše prodejkyně Kamila

účtenka

Paní Marcela děkuje za vařič

Chci všem dárcům poděkovat, že jsem za naspořené peníze mohla pořídit dvouplotýnkový vařič. Konečně můžu pohodlně připravit nějakou dobrotu pro moje přátele, moc mi to udělalo radost.

 

Ze srdce díky, Vaše Marcela

účtenka

Pan Bohumil děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil šetřil na úhradu nákladů spojených s bydlením. "Naštěstí mám krásnou ubytovnu a příjemného spolubydlícího, je to zázrak, když člověk dneska slyší, jak to na těch ubytovnách chodí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, aby měli spokojené vánoce a šťastný nový rok, Váš Bohumil z Radlické". 

účtenka

Pan Dan děkuje za příspěvek na specializované vyšetření

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to bez vaší pomoci nedokázal. Moc Vám děkuji.

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno.

účtenka

Paní Radana děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Radana si poslední dny lámala hlavu, jak to s platbou za nájem bude, vzhledem k tomu, že v době pandemie korovanivu a omezeného pohybu lidí jí klesl prodej na úplně minimum. Proto byla velmi šťastná, když jsme jí oznámili, že jí čtenáři na nájem přispěli. "Vůbec jsem to nečekala, už jsem byla připravená si sbalit věci a jí někam pod most, ale teď jsem šťastná, že si bydlení udržím a můžu klidně spát. Moc Vám všem děkuji a přeji ať toto období všichni ve zdraví přečkáme", Vaše Radana z Můstku.

účtenka

Paní Radana děkuje za bydlení

Paní Radana moc děkuje za podporu čtenářů, kteří jí pomáhají s bydlením. Moc si toho váží a vzkazuje: Děkuju vám všem za pomoc, jste skvělí!

 

Radana z Můstku

účtenka

Pan Daniel děkuje za postel s matrací

Tímto vzkazem děkuji z celého srdíčka všem lidem, kteří mi přispěli na splněné přání, sám bych to nedokázal bez vaší pomoci. Moc vám děkuji!

Prodejce Dan, Šilingrovo náměstí, Brno

účtenka

pan Ladislav děkuje za vysavač

Pan Ladislav spořil na vysvač. S manželkou jsou pejskaři a z pejsků, jak je známo, může být i nepořádek. "Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsem moc šťastný, že vysvavač máme, třeba se jednou přestěhujeme z ubytovny a vysavač nám bude vysávat nový domov. Z celkové ceny ještě zbylo na kredit do mobilu. Díky moc!!!!! Váš Láďa

účtenka

Paní Květa děkuje za úhradu poplatků za mobil

Paní Květa šetřila na poplatky mobilnímu operátorovi, tento dluh, který vznikl v minulosti pomalu, ale jistě narůstal všemi úroky a paní Květa je velmi ráda, že je dluh splacen a někdy v budoucnu na ni nevyskočí. Děkuji všem, kteří mi přispěli, jsme velice ráda, že jsem dluh uhradila a mám jej, jak se říká z krku. Celkem čtenáři přispěli 3000,- Kč, dluh byl 2902,- Kč. Zbývajících 98 Kč jsme použili na úhradu ubytování. 

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na stravu

Panu Petrovi čtenáři poslali krásných 3000 Kč, s manželkou je upotřebili na nákup potravin a jsou moc rádi, že čtenáři dokáží tak rychle reagovat a pomůžou. To jsou alespoň veselejší velikonoce!

 

Pan Petr děkuje a těší se na vás opět na svém prodejním místě!

účtenka

Paní Marcela děkuje za varnou konvici

Paní Marcela má velkou radost z toho, že se varné konvice značky

SENCOR (SWK 36 YL) dočkala tak brzy. Všem svým dárcům touto cestou vzkazuje: "Moc ráda bych poděkovala všem milým lidem za příspěvek na rychlovarnou konvici, na kterou mně i mé mamince přispěli."  Varná konvice totiž nebude dělat radost jenom paní Marcele, ale také její mamince. "Velmi si toho vážím a z celého srdce za sebe i za svoji maminku velice děkuji a těším se na Vás na mém prodejním místě.

 

Vaše prodejkyně Marcela z Brna".

účtenka

Pan Jaroslav děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Jaroslav je moc rád, že mu čtenáři časopisu pomáhají s nájmem. Díky nim je schopný platit ubytovnu a udržet si tak bydlení i v době zimy.

Jsem moc rád a chci popřát všem čtenářům krásný nový rok 2020

 

Prodejce Jarda

účtenka

Paní Dagmar děkuje za příspěvek na nájem

Paní Dagmar udělalo velkou radost, když se dozvěděla, že cíl je splněn :-) A když se dozvěděla, že přispivatelů se sešlo více a  peníze ještě zbyly, byla radost neskutečná. Paní Dagmar teď může zaplatit nájem, dokonce si spoří ještě na věci, které se jí hodí na zimu do chatky. Vzkazuje všem, kteří přispěli, že moc děkuje a těší se na ně na prodejním místě na Hradčanské.

 

 

účtenka

Paní Marcela děkuje za minipračku

Ze srdce děkuji všem dárcům za jejich štědré dary na mini pračku. Velmi si toho vážím.

S pozdravem

Vaše prodejkyně Marcela

účtenka

Pan Bohoušek děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Bohumil děkuje svým příznivcům za to, že mu přispěli na měsíční nájem. "Ušetřené peníze se mi budou hodit na nákup zimního oblečení a obuvi, moc všem děkuji a budu se zase na vás těšit na svém prodejním místě Radlická metro", dodává Bohoušek dojatě.

účtenka

Pan Miloš děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Miloš je moc rád, že mu hodní čtenáři pomohli s bydlením, je to moc velká pomoc a proto vzkazuje: Milý dárci, děkuju srdečně, jste skvělí!

 

Váš prodejce  Miloš

účtenka

Pan Lubor děkuje za telefon

Pan Lubor byl delší dobru bez telefonu, protože jeho starý se rozbil. A tak čekal, až naspoří peníze, aby mohl mobil nechat opravit. A máme dobrou zprávu. Pan Lubor už je zase on-line :-) Moc Vám dárcům děkuje a těší se na Vás na svém prodejním místě!

 

Díky Vám všem a pěkné prázdniny - vzkazuje prodejce Lubor!

 

 

účtenka

Paní Květa děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Květa šetřila na nové bydlení. Jelikož je život někdy hodně zamotaný, nové bydlení se nepodařilo sehnat, paní Květu začalo zlobit zdravíčko a nakonec jsme rádi, že se uzdravila díky pobytu v nemocnici a v lázních. Takže jsme za našetření peníze pořídili: jízdné do lázní, poplatek za ubytování v lázních, oblečení do lázní, doplatky na léky a za zbytek doplatky na stávající bydlení. "Děkuji všem, kteří mi přospěli, moc, moc mi to pomohlo, v podstatě jsem nemohla prodávat jeden měsíc, ale jsem ráda, že jsem do těch lázní jela, hrozně jsem si odpočinula a načerpala nové síly. Děkuji všem a těším se na Vás na svém prodejním místě Malostranská", říká dojatě paní Květa.

účtenka

Pan Dan děkuje za příspěvek na nájem

Moc děkuji všem hodným lidem, kteří mi přispěli na bydlení. Moc si toho vážím, nevím, co bych si jinak počal. Ještě jednou moc děkuji a zvu vás na své prodejní místo v Brně na Šilingrově náměstí. Rád vám všem poděkuji osobně.

Zdraví vás prodejce Daniel.

účtenka

Paní Helena děkuje za Šalinkartu :-)

Děkuji všem dárcům, kteří mi přispěli na zakoupení roční šalinkarty. Nyní mohu plně využívat jízdu městskou dopravou. Jsem za to moc ráda, protože mi to moc usnadní pohyb po městě.


Vaše prodejkyně Helena
Prodejní místo: Brněnka, Kraví hora

účtenka

Pan Aleš děkuje za příspěvek na bydlení

Všem děkuji za příspěvek na bydlení, moc mi to teď před Vánocemi pomůže. Všem Vám přeji šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Těším se na Vás na mém prodejním místě. Váš Aleš

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Zdeňka od čtenářů naspořila 5000 Kč, což jí zajistilo celý měsíc na ubytovně. Bylo to pro ni překvápko, jak se peníze rychle seběhly. Moc všem děkuje za pomoc. Doufáme, že v těchto těžkých časech paní Zdeňka vše zvládne a brzy se vrátí vše do normálu.

 

Moc díky, 

Vaše Zdeňka ze Strašnické

účtenka

Pani Kamila děkuje za příspěvek na bydlení

Paní Kamila moc děkuje za příspěvek na bydlení, v této chvíli jí to opravdu "vytrhlo trn z paty", vzhledem k tomu, že dnes na svém prodejním místě za sedm hodin prodeje prodala pouze jeden časopis. "moc všem děkuji, mám Vás všechny moc ráda, držím palce, ať to všichni překonáme a těším se na vás na svém prodejním místě Náměstí Míru". Vaše Kamila.

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ubytování

Pan Petr šetřil na úhradu ubytování ve výši 6000,- Kč. Finance se podařilo díky Vám, čtenářům naspořit velice rychle, takže Petr má před vánoce vystaráno, ubytování je zaplacené a může se těšit na svátky, že si trochu oddáchne. "Děkuji všem, kteří mi přispěli., peji šťatsné a veselé vánoce a mnoho úspěchů v roce 2019, Váš Petr.

účtenka

Pan Milan děkuje za příspěvek na bydlení

Pan Milan spořil na bydlení. "Děkuju všem za pomoc v těžké situaci, opravdu jsem nečekal tak rychlou a skvělou pomoc, je to nádherné. Až to skončí, uvidíme se zase všichni na Flóře. Váš Milan."

účtenka

Pan Michal děkuje za příspěvek na nájemné

Chtěl bych poděkovat všem,

co mi přispěli na nájemné. Díky tomuto příspěvku jsem se mohl přestěhovat na lepší ubytovnu – sice mimo Brno, ale o 100% lepší. A ještě zbylo na jízdenku MHD!
Děkuji ještě jednou všem!
Michal, OD Baťa, Brno

účtenka

Paní Zdeňka děkuje za příspěvek na léky

Paní Zdeňka šetřila na příspěvek na léky ve výši 800,- Kč. Z naspořené částky byly pokryty doplatky na léky proti bolesti a na tlak na dva měsíce. "Děkuji všem, kteří mi na léky přispěli, udělalo mi to hroznou radost. Těším se zase na své věrné zákazníky na stanici metra Strašnická", říka paní Zdeňka. 

účtenka

Paní Irena děkuje za dioptrické brýle

Paní Irena šetřila na dioptrické brýle, které jsou vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu (diabetes) finančně náročné. "Děkuji všem, kteří mi přispěli na speciální dioptrické brýle, ted s nimi vidím velmi ostře, což je pro mě obrovská změna k lepšímu. Dále bych také ráda poděkovala pracovníkům NP a paní ředitelce, že bonus klub vymysleli a zrealizovali. Najdete mně na prodejním místě Dejvická, stavte se podívatm, jak mi brýle sluší. Vaše Irena."

účtenka

Pan Petr děkuje za příspěvek na ošacení

Panu Petrovi se podařilo nasbírat v Bonus Klubu pěkný příspěvek, který využil na ošacení, protože je to ale chlap, tak něco ušetřil a za to uhradil také ubytování. Petr moc děkuje a je rád, že se mohl vybavit nejen na léto, ale že myslí i dopředu a pořídil nějaké oblečení na chladnější dny.

 

Moc děkujeme!

účtenka

Pan Jiří děkuje za příspěvek na bydlení

Mnohokrát všem děkuji, že jste mi za tak krátkou chvíli dokázali naspořit finance na bydlení. Ještě jednou děkuji moc i za svou rodinu.

účtenka