Jak pomoci / Jak se zapojit

Pokud Vás náš projekt zaujal a chcete vyjádřit podporu našemu konání, můžeme vám nabídnout hned několik způsobů jak pomoci:

Koupě časopisu je jedna z nejednodušších, nejrychlejších a nejefektivnějších možností jak pomoci.

 

Nahlásit prodejce neoznačeného časopisu: Každý časopis by měl být označen číslem na titulní stránce, které se shoduje s číslem průkazky prodejce. Pokud se setkáte s prodejcem bez průkazky, nebo s prodejcem který distribuuje časopis bez čísla, jedná se pravděpodobně o ilegální prodej.
V tomto případě nám velmi pomůže, když nás kontaktujte. Můžeme tak společně zabránit další distribuci časopisu osobami, které nejsou řádnými prodejci Nového Prostoru.

 

Zprostředkovaní kontaktu:
Jestli že se ve Vašem okolí vyskytuje někdo v nepříznivé sociální situaci, bez finančních prostředků, bez práce a myslíte si, že by mohl využít našich služeb prosím předejte mu /ji naše kontaktní informace popřípadě kontakt na naše partnerské organizace mimo Prahu.
Pokud bude mít zájem a bude schopen dodržet základní pravidla, budeme rádi, když se stane prodejcem NP.

 

Příspěvek na sbírku:
Pokud chcete poskytnout libovolnou částku můžete zaslat finanční dar rovnou na sbírkový účet.

 

Poskytujeme i možnost placené inzerce, což znamená že můžete pomoci i zveřejněním svého inzerátu v našem časopise.

Vyhledávání

Prodejní místa NP

Dárcovské SMS

Nový Prostor naleznete i na portálu Darujspravne.cz, který nabízí pro neziskové organizace zejména moderní platební nástroje pro individuální dárcovství, jejichž zřízení i samotné zveřejnění na portále je bezplatné.

Videa s prodejci

Shlédněte rozhovory s prodejci Nového Prostoru.

Rádio NP

Na stará kolenavšechny nahrávky

RSS Feed

NP na facebooku