Donátoři

Podporují nás:

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Magistrát hlavního města Prahy

 

Výbor Dobré Vůle
Nadace Olgy Havlové

 

T-mobile

 

 

 

Sberbank CZ, a.s.

  

 

 

Členství Nového Prostoru v asociacích:

International Network of Street Papers

International Network of Street Papers


Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) je nezisková organizace, která tvoří platformu, jež sdružuje, propojuje a reprezentuje zájmy společensky odpovědných subjektů v ČR. Její unikátní vize zapojuje do tématu společenské odpovědnosti firmy, neziskové organizace, sociální podniky, školy, veřejnou správu i jednotlivce.


A-CSR přijala 10 základních principů UN Global Compact, největší platformy společenské odpovědnosti na světě pod záštitou OSN, a je hostitelskou organizací Národní sítě Global Compact Česká republika.


A-CSR provozuje nejvyhledávanější informační portál o společenské odpovědnosti (CSR) a udržitelném podnikání u nás. Již od roku 2009 přináší aktuality ze světa CSR, neustále informuje o zajímavých projektech z této oblasti, pořádaných akcích nebo publikacích, které stojí za vaši pozornost.

Vyhledávání

Prodejní místa NP

Dárcovské SMS

Nový Prostor naleznete i na portálu Darujspravne.cz, který nabízí pro neziskové organizace zejména moderní platební nástroje pro individuální dárcovství, jejichž zřízení i samotné zveřejnění na portále je bezplatné.

Videa s prodejci

Shlédněte rozhovory s prodejci Nového Prostoru.

Rádio NP

Nový Prostor naposledvšechny nahrávky

RSS Feed

NP na facebooku